آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,310

وادار دانش آموز موسیقی به برقراری رابطه نامشروع + عکس

به گزارش پلیس معلم موسیقی یک دبیرستان پس از رسوایی برقراری رابطه نامشروع با یکی از شاگردان خود دستگیر و از ادامه کار با مدارس محروم گردید.

به گزارش جام نیوز؛ جسیکا بولینگر 31 ساله معلم موسیقی دبیرستان به اتهام برقراری رابطه نامشروع با یکی از شاگردان خود متهم و بازداشت شد.

در طول بازجویی وی ادعا کرد این رابطه در شرایط سنی قانونی بوده در صورتی که دانش آموز قربانی به پلیس گفت: وی از سال 2012 وادار به برقراری رابطه نامشروع  می کرده است در حالی که وی 16 ساله بوده است.

 

وادار دانش آموز موسیقی به برقراری رابطه نامشروع

این معلم گروه «کر» ( موسیقی) در دبیرستان محل خدمت خود در کارولینای جنوبی پس از اعتراف قربانی خود اتهامات وارده را قبول کرد.

دادگاه وی در سال جدید میلادی برگزار خواهد شد و تا زمان برگزاری دادگاه در بازداشت پلیس به سر می برد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

  1. یا ابوالفضل چه عجوزه ای بوده.خاک توسر اون پسره که حریف یه زن نشده البته اجباری وجود نداشته فکر کنم پسره خودش هم بدش نیومده.

  2. توجه کردين چقدر سن براى روابط نامشروع اومده پايين از طرف ديگم بيماريها داره زياد ميشه

  3. من نمیدونم دعوا سر چیه وقتی پسره راضی بوده مشکل چیه

  4. امید عزیز در کشورهأیی که قوانین انسانی‌ اجرا میکنند،افرادی که رابطه داشتند و از نظر سنی‌ کمتر از قانونی بودند،حتی اگر هر دو موافق باشند،جرم حساب میشه.

  5. میگم این ازادش نمیکنن بیا ویولن یاد من بده

  6. تو کشور خودمونم فراوونه .. جدیدا خیلی میشنوم که خانمها با اختلاف سنی 10 الی 15 ساله روابط میزارن با پسرهای 18 الی 22 ساله .. اتفاقا از یکیشون پرسیدم چطور میتونی این کارو کنی گفت آقایون همسن و سال خودم اکثرا متاهل هستن و رابطه باهاشون با ترس و لرزه ولی این پسرها دردسر ندارن تازه خیلی بااحساسن .. به نظر خودم که این پسرها سکس و با عشق اشتباه میگیرن واصلا چیزی از احساس نمیشناسن

  7. خوبه پسره بعد چند سال یادش افتاده کارش خلاف قانونه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*