آخرین خبرها
تعداد بازدید : 9,414

حرف های تازه نعیمه اشراقی درباره حجاب دخترش

…برای چی‌ نباید دخترم رو بفرستم کانادا؟ مگه هزاران آدم نمیرن کانادا؟ اونجا شرایط و فضای داره که دختر من میتونه ایمان و اعتقاداتشو محکم تر کنه. کیفیت نمازی که در کانادا می‌خونه بمراتب بیشتر از ایران…

حرف های تازه نعیمه اشراقی درباره حجاب دخترش
 
نوشته‌ها و تصاویری که در پیچ منسوب به نعیمه اشراقی نوه امام خمینی منتشر می‌شود، تا به امروز با واکنش‌های فراوانی رو به رو شده است. یادداشت تازه‌ای که در این صفحه منتشر شده، با واکنش‌های تازه‌ای از سوی بعضی رسانه‌ها رو به رو شده است. از جمله سایت ندای انقلاب با انتشار تصویری از این یادداشت نوشته است:
نعیمه اشراقی در توجیه پوشش دخترش در کانادا می نویسد: چرا دخترم را نباید بفرستم کانادا؛ نماز دخترم در اونجا با کیفیت تر شده و چندین جلد مفاتیح برایش فرستادم.
خانم اشراقی در ادامه نوشت:” برای چی‌ نباید دخترم رو بفرستم کانادا؟ مگه هزاران آدم نمیرن کانادا؟ اونجا شرایط و فضای داره که دختر من میتونه ایمان و اعتقاداتشو محکم تر کنه. کیفیت نمازی که در کانادا می‌خونه بمراتب بیشتر از ایران. تا به حل چندین جلد مفاتیح براش پست کردم. عمران اگه اینجا اینقدر دعا می‌خوند”.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۵ نظر

 1. اره چون دخترته این حرفو میزنی ولی اگه دختر مردم بود هزار تهمت به بیچاره میزدی.

 2. هنوز خیلی مونده تقاص پس بدید. نسل اندر نسل

 3. همه به کاره همدیگه کار دارن، هیچکس دنبال اصلاح خودش نیست. تمام زندگیمون شده خاله زنک بازی و دنبال سوژه گشتن توی کارای بقیه. حتی موفقیت یه نفرم برامون سخته، از جایزه گرفتن ها هم حرف و حدیث درمیاریم.
  چرا اینجوری شده؟؟؟؟

 4. این حرفا همچین جدیدم نبود قبلا گفته بود ولی حالا دلیلی نمیشه چون پدربزرگش آدم روحانی بوده اونم تفکرش مثل ایشون باشه

 5. ريحان جون حرص نخور اگه بخواى حساب کنى ديگه چيزى به اسم انسانيت وجود نداره، دختر نعيمه اشراقى واقعا خوشگله

 6. ّبه جا ابنکه چندین جلد مفاتیح میقرستادی یکی میفرستادی میخوند دیگه
  به جای این که چندین کتاب را یکبار بخوانید یگ گتاب را چندین بار بخوانید:دی

 7. مگه مفاتیح ها با هم متفاوتن؟؟؟؟؟ آها منظورش چاپ جدیدو قدیمو اینا بود یا انتشاراتشون فرق داره

 8. نواقص خودمونو با دوربین نگاه میکنیم نواقص مردم و با میکروسکوپ .

 9. قبلاشک داشتم ولی الان مطمئن شدم این خانم اشراقی تامیبینه داره ازگودخارج میشه بالاخره یجوری بایه پیامی میادخودش میندازه توگود.پس بزن زنگو

 10. آره اینا همه چی برای خودشون حلاله برای بقیه حروم.

 11. خدا ازشون نگذره که پدر مردمو به اسم دین در آوردن.
  راست میگیه دیگه آخوندا کلا برای خودشون و خانوادشون حرفی نمیزنن فقط حرفاشون برای یک مشت مردم ساده لوح خریدار داره

 12. پدر بزرگ ایشان مثل پدربزرگ من و شما نبوده که بتونه به راحتی بگه اون هرکاری کرده به من ربط نداره! پدربزرگ او بنیانگذار یک انقلاب بزرگ بود که زندگی و آبرو خیلی از مردم این مملکت را تحت تاثیر خودش قرار داده ،چه جانها که بیجان نشد چه خونها که ریخته نشدچه ثروتها که به باد نرفت و مصادره نشد ، چه آبروها که نرفت ،چه اعدامها که نشد اگر پدربزرگش حجاب را برای این مردم اجباری کرد اولیتر هست که خانواده ایشان رعایت کنند. چقدر جوانهای ما بخاطر پوشیدن لباس آستین کوتاه یا معلوم بودن موهاشون ازشون تعهد و جریمه گرفتند و حدشون زدند. خوب مطمئنا کسانی که زخم خورده اند حق دارند با میکروسکوپ نگاه کنند ، ایشان هم اگه میخواهند از این حمله ها در امان بمانند باید خیلی صریح و آشکار خودش را از اون خانواده جدا کنه و اعلام برائت کنه و به همه اعلام کنه که اون فلسفه حجاب اجباری بعد از 35 سال نتونست تو این کشور اسلامی باعث حفظ امنیت و صیانت زن بشه و طوری شده که امنیت یک زن توی کشورهای اروپایی و خود کانادا خیلی بیشتر از کشور اسلامی ما هست.
  ایشان نمیتونه همه چیو انکار کنه چون به برکت همین پدربزرگشون تا کانادا رفتن و تونسته دخترش موفقیت کسب کنه چرا که بچه های با استعداد تر ازون تو این مملکت بخاطر نبود امکانات دارن درجا میزنن.پس نباید ناراحت بشه تازه این اولشه
  عجیبه که خودشو به اون راه زده.

 13. خانم اشراقی راست میگه .دلیلی نداره چون پدربزرگش یه کاری کرده اونوقت چرا این خانم نباید از امکانات فوق سوپری که برای خانوادشون به لطف همون پدربزرگا و امثال اونا قاثل شدن استفاده نکنه و دخترشو نفرسته توی بهترین جاهای دنیا هان؟؟؟؟؟؟؟اون استفاده نکنه ننه بزرگ من استفاده کنه/؟خدا ریشه همتونو از دم بخشکونه.

 14. خوب راست ميگه ديگه وقتي بخور بخوره چرا اينا نبرن و غارت نكنن مگه اينا بلد نيستن بدزدن!خانم بفرست خوب كردي بعد خودت هم وقتي حسابي توي ايران حالش رو بردي برو پيش دختر ناز نازيت اين مردم حقشونه 35سال قبل كاري كردن كه حالا حالاها بايد شماها حالش رو ببريد!

 15. نازنین با نظرت کامل موافقم. به نظرم اینایی که خوشونم به قواعد و قوانین خودشون پایبند نیستن نباین به مردم الکی گیر بدن.خداوکیلی میبینین چقد عدالت موج میزنه تو مملکت اسلامی!!!!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*