آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,323

جدیدترین گزارش فیسبوکی ظریف/ واکنش به اظهارات اخیر مقامات امریکایی

دوستان سلام
ساعت 6 و ده دقیقه صبح یکشنبه است و من در مسیر بیمارستان برای دیدن مادرم این مطلب را می نویسم. علت گزارش ندادن در چند روز گذشته هم بیشتر وضعیت بحرانی حال مادرم بود که انشاءالله رو به بهبود است. لازم است همینجا از محبت و بزرگواری مدیریت، پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان عرفان سپاسگزاری کنم.

یک نکته کوتاه:
در چند روز گذشته اقدامات نامناسبی از سوی آمریکایی ها صورت گرفت که ما به شکل مقتضی و با در نظرگرفتن همه جوانب امر به آن پاسخ دادیم. البته برخی دوستان که از ابتدا دل خوشی از برنامه اقدام ژنو نداشتند مرگ زودرس آن را اعلام کرده اند که بیشتر بیان خواست تا واقعیت است.

ما با جدیت مذاکرات ژنو را دنبال می کنیم و البته در برابر هر اقدام نامناسب و غیرسازنده (حتی اگر نقض توافق هم نباشد) واکنش مناسب، حسابشده، هدفمند و هوشمندانه نشان خواهیم داد.

مذاکره و رسیدن به نتیجه کار دشواری است و حتما فرازونشیب فراوان دارد. این را هم از روز اول پیش بینی کرده بودیم.

ضمنا دوستانی که با استفاده از سکوت ضروری ما، مشغول خرده گیری از کنار گود هستند هم حتمامی دانند که فرمایشاتشان همگی جواب دارد ولی تیم مذاکره کننده وظیفه مهمتری برای پیگیری منافع ملی دارد و پاسخ عمومی به برخی موارد را فعلا به مصلحت نمی داند و آماده است در برابر اتهامات ناروا و غیرمنصفانه بخاطر منافع ملی سکوت کند ولی در زمان مناسب به همه ایرادها و ابهامات پاسخ خواهیم داد.
به بیمارستان رسیدیم. انشاءالله بازهم گزارش خواهم داد.
 به دعای خیر شما نیازمندم.

اخبار سیاسی – تابناک

مجله اینترنتی آسمانیها90

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. مملی همشهری یه دونه ای.

 2. نگران نباشيد أقاي ظريف دعاي خيرما هميشه پشت سرشماست

 3. واقعا ای ول داری

 4. اینو میگن مرد با آرزوی سلامتی برای مامانش وموفقیت درکاراش مرسی

 5. خوشم مياد کامنتاش صميميه!هرجا هستن موفق باشن

 6. خیلی عالی بود دکتر جون
  آرزوی سلامتی همه مادرهای دنیا

 7. سلام

  زنده باد ظریف وزیر خارجه و مذاکره کننده ای که بهش افتخار می کنیم.

 8. بايد يه افرين و خسته نباشي از ته دل به اقاي ظريف و تيمشون بگم کاري رو که خيلي ها توي چند سال نتونستند انجام بدن ايشون انجام دادن. البته ما ظاهر رو مي بينيم و ميشنويم که همه چي ارومه و خوب و انشاء ا… که واقعا هم همينطور باشه و مثل بسياري از عهدنامه هاي قديمي نباشه که بعد از 100 سال مشخص مي شد که ايران چه باج هايي داره که تونسته مثلا فلان کارو که حقشم بوده انجام بده.
  با اين وجود از ظريف مرد هميشه خندان و صميمي تشکر مي کنيم به خاطر اطلاع رساني و حضور و پيام هاي لحظه ايشون و دعاي خير ملت ايران هميشه پشت سر ايشون و تمام مسئولان دلسوز مملکت هست. جناح و حذب مهم نيست مهم اون قدمي هست که براي ملت ايران که چندين سال هست دارن اذيت ميشن و با سختي زندگي ميکنن برمي دارن.
  يا حق

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*