آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,946

زنانه راه رفتن روی اعصاب مردان

اعصاب مردان,آزاردادن مرد, رفتارهای زنانه

شما به عنوان یک زن می‌دانید چه چیزهایی بیشتر از همه یک مرد را آزار می‌دهد؟ تا به حال شده با خود فکر کنید که شاید بعضی رفتارهای زنانه شما به‌شدت شوهر یا نامزدتان را آزرده خاطر کند و حتی موجب دور شدن او از شما شود؟درباره این رفتارها مردها بیشتر می‌توانند حرف بزنند.

 

در این مقاله مردان به چندین خصوصیت زنان اشاره کرده اند که از نظر مردان آزار دهنده و غیر قابل تحمل جلوه می کنند.
از جنسیت خود به عنوان یک سلاح استفاده کردن : زنان در هنگام مبارزه و جبهه گرفتن در برابر مردان مایلند از جنسیت خود به عنوان یک سلاح استفاده کنند که این باعث خرد شدن اعصاب مردان می شود.

حرف زدن مداوم و پشت سر هم : وقتی مردی حال زنش را می پرسد، فقط مایل است پاسخی کوتاه بشنود، نه یک سخنرانی یک ساعته! بیشتر زنان عاشق حرف زدن هستند و اگر سوژه ای پیدا کنند، دیگر حاضر نیستند از حرف زدن دست بکشند.

مردان از شنیدن سخنان زنان لذت می برند، ولی اصلاً حاضر نیستند ساعت ها پای سخنان پرشاخ و برگ و پر جزییات زنان بنشینند!

ساعت‌ها صرف خرید کردن: زمانی که صحبت از خرید کردن به میان می آید، حتی واژه های چند ساعت یا یک شبانه روز صرف خرید کردن برای زنان کم به نظر می رسد. زنان دوست دارند ساعت ها پشت ویترین مغازه ها بایستند و حتی از تماشای اجناس داخل آن ها لذت می برند، بدون آنکه در آن زمان به فکر دیگر مسئولیت ها و وظایفشان بیفتند! ولی بدتر این است که زنان دوست دارند مردان را هم همراه خود کنند، از این مغازه به آن مغازه و در حین جست و جوی دقیق و موشکافانه در لابه لای البسه و توجه به برچسب قیمت ها.

بیش از حد احساساتی شدن: زنان بر سر هر موضوعی گاهی به گریه می افتند: در حین تماشای یک فیلم سوزناک (یا حتی یک فیلم شاد!)، شکستن یک ناخن یا حالت نگرفتن موها و غیره. بدتر اینکه در این مواقع از مردان توقع دارند که حال آنان درک شود و آن ها پا به پایشان پیش بروند. باید حقیقت را بیان کرد: هیچ منظره ای بدتر از منظره زنی نیست که گریه کنان مقابل شوهرش بنشیند و هیچ حرفی هم نزند! مردان نسبت به گریه زنان بی تفاوت و بی توجه نیستند، ولی به جز بیان واژه هایی مثل: «عزیزم، گریه نکن یا عزیزم چرا گریه می کنی و غیره» راه دیگری برای دلداری دادن زنان بلد نیستند! مردان قبول دارند که زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند، ولی تحمل مشاهده اشک های آنان بر سر هر موضوع جزیی و پیش پا افتاده ای را ندارند.

حس نیازمندی: بعضی از خانمها همیشه چند خط مشی بسیار سری را دنبال می کنند. آنها از همسرانشان انتظار دارند که تمام توجهشان را به آنها معطوف کنند، آنها را تر و خشک کنند و به آنها بگویند که تا چه حد وجودشان استثنایی و ویژه است. آنها می خواهند مردها را به یک صندوقچه احساسات تبدیل کنند و از آنها انتظار پشتیبانی اخلاقی، ذهنی و عاطفی دارند. در این قسمت یک تضاد جدی بین آن دسته از خانم ها که ذکر شد و دسته دیگری که به بیرون از خانه رفته، کار می کنند و خود را مستقل نشان می دهند وجود دارد.دسته دوم جزء گروهی هستند که هنگام عاشقی واقعا متزلزل می شوند. البته شاید دانستن این مطلب برای شما خالی از لطف هم نباشد که آقایون خانم های سرسخت را ترجیح می دهند زیرا حداقل در این حالت می توانند اندکی آرامش ذهنی خود را حفظ کنند.

کم صبر و تحمل بودن : مردان از مشاهده کم صبر و تحمل بودن زنان آزرده خاطر می شوند. آنان مایلند زنان را به عنوان همراهانی صبور، شکیبا، پر طاقت و مستحکم در نظر بگیرند.

از احساس عدم امنیت شکوه و شکایت کردن : زنان مایلند به مردان تکیه کنند و آنان را ستون ایمن زندگیشان در نظر بگیرند. آنان دوست دارند از سوی مردان مورد حمایت قرار بگیرند و تعریف و تمجید بشنوند تا احساس امنیت پیدا کنند.زنان به محض دل باختن به یک مرد، دچار احساس عدم امنیت شدید می شوند و آن مرد را تکیه گاه عاطفی خود تلقی می کنند. ولی، مردان معمولاً از زنانی خوششان می آید که مقاوم و سرسخت هستند و استقلال ویژه ای در زندگی برای خود دارند.

سوالات پی درپی برای رخنه در عمق ذهن مردان : سوال تکراری و قدیمی: «عزیزم، به چه فکر می کنی؟» نمونه سوالی است که زنان طی قرن ها آن را مطرح کرده اند تا از طریق آن مردان را محک بزنند و نسبت به احساسات واقعی شان مطلع گردند. ولی، مردان اصلاً دوست ندارند چنین سوالاتی را بشنوند، چه برسد به اینکه پاسخی به آن بدهند. آنان معتقدند که اگر زنی از عشق و علاقه آنان نسبت به خود اطمینان دارد، دیگر نباید چنین سوالی را به عمل آورد.

تجاوز به حریم خصوصی مردان: زنان به خاطر وجود حس کنجکاوی شدید مایلند تمام مدت به دلایل مختلف به حریم خصوصی مردان تجاوز کنند تا به قول خودشان آنان را آموزش دهند! زنانی که تمام مدت حالت یک جاسوس را در قبال شوهرانشان ایفا می کنند، مورد تنفر آنان قرار می گیرند!

بدگویی در جمع : مردها دوست ندارند جلوی جمع از آنها بد بگویید به‌خصوص در میان اعضای خانواده و دوستان خودشان. اگر شما شروع کنید در مقابل دیگران از همسر یا نامزدتان بد بگویید اولین چیزی که به ذهن آنها می‌رسد این است که شما چقدر نادانید که با مردی زندگی می‌کنید که رفتارهایش را نمی‌پسندید. یادتان باشد تنها چیزی که دیگران باید از شما و زندگی شخصی‌تان بشنوند این است که چقدر همسر خوبی دارید و در کنار هم خوشبختید. مردتان را تحسین کنید و مطمئن باشید که او همیشه قدردان خواهد بود.

حسادت ورزی : خیلی از مواقع، حتی زمانی که مردی نام زن دیگری را به زبان می آورد، با حسادت های شدیدی از سوی همسرش مواجه می گردد. متأسفانه بسیاری از زنان با شنیدن نام یک زن دیگر از دهان مردان، دچار هزار و یک فکر و خیال و سوء تفاهم می شوند و همین باعث می شود که مردا به دروغگویی متوسل گردند. زنان معمولاً نسبت به صداقت و وفاداری مردان دچار عدم اطمینان هستند که این باعث رنجیده خاطر شدن مردها می شود.

انتقاد کردن از زنان دیگر : چرا حتی یک تعریف و تمجید ساده از زنی دیگر باید باعث ناراحتی و دلخوری یک زن شود؟ زنان مایلند تمام مدت از زنان دیگری انتقاد کنند که در اطرافشان وجود دارند، دامنه این انتقادها از وزن و تناسب اندام شروع می شود و به مدل مو و لباس و دیگر جزییات می رسد. در حالی که مردان ممکن است فقط زمانی به یک زن دیگر توجه نشان دهند که متوجه موضوع غیر عادی خاصی در او شوند، مثلاً اگر زنی کفش لنگه به لنگه پوشیده باشد!

ادای مداوم جمله تکراری «من بهتر و با قابلیت تر از بقیه زن ها هستم!» : زنان مایلند تمام مدت خود را برتر از دیگر همجنسان خود نشان دهند و هرگز حاضر نیستند به عیوب و نقاط ضعف خویش اقرار کنند. این باعث جرقه های شک و تردید در اذهان مردان می شود. پس بهتر است بگذارید محاسن و نقاط قوت تان به خودی خود بر مردان آشکار گردند.
منابع: پایگاه اینترنتی پرشین وی /آکا ایران

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴۴ نظر

 1. واقعا این خانوما اعصاب فولادی دارند.

 2. فقط أعصاب فولادي دارن؟توانايي هاي بالايي دارن هم مي تونن به زندگي اميدورات كنن ويابرعكس.هم مي تونن صلح پايدار با خانوادت برقرار كنن وهم جنگي بدون هيچ مذاكره حتي ژنو١٢٣٤٥٦ماشاالله همه چيزشون فولادي است

 3. مطالب تکان دهنده بود .فکر کنم هویجوری بهترخوش میگذره .تا من خاستم دست آستین برا خودم بالا کنم یه چنین مطالبی رای منو میزنه .شانس داریم بخدا

  • امیر خان انقدرها هم تکان دهنده نبود، ولی خوبه که این چیزا رو بدونی که بعدش توی ذوقت نخوره، البته همه چی بر میگرده به انتخاب درست و مطمئن ! معمولا این مشکلات بیشتر در خانمهایی دیده میشه که اعتماد بنفس ندارند ، مطمئن باش اگه درست انتخاب کنی هیچ وقت از دیدنش، حرف زدن باهاش ، خرید کردن و حتی از اشکاش …خسته نمیشی، البته یه شرط داره اون هم اینه که تو هم بچه خوبی باشی….نترس آستینهاتو بالا بزن

   • حتما ،ممنون از لطف شما .والا سعي ميكنم بچه خوبي باشم ،يه مقدار وسواس دارم به خرج ميدم .ازدواجو خيلي سخت گرفتم .

    • نگرانی شما قابل درکه اما وسواس حطرناک.

     به خدا توکل کنید و تمام تلاشتون رو برای درست انتخاب کردن انجام

     بدین. تلاشهای شما 70-60 درصد قضیه رو حل میکنه بقیش سهم

     خداست اینطوری دیگه هرچه پیش آید خوش آید.

     امیدوارم خداکسی رو سر راهتون قرار بده که هم اون لیاقت شما رو

     داشته باشه هم شما لیاقت اون رو.
     .
     .
     .

     آرامش هنر نپرداختن به انبوه مسائلی است که حل کردنش سهم

     خداست.

 4. ای بابا یه کم از دوی ماران آقایون رو اعصاب زن‌ها مطلب بذارید ملت بخونن

 5. خداييش از اون مطلب ها بودهااااا اينجور كه آسمانيها نوشته بايد سر بذاريم بميريم اينجور كه نوشته شده نه اجازه داريم حرف بزنيم نه با همسرمون خريد بريم نه اجازه داريم حسودى كنيم نه … مثلا بايد تو خونه نقش يه كمدو بازى كنيم در غير اينصورت رو اعصاب آقا راه رفتيم…
  آسمانيها ديگه زيادى هواى آقايونو دارى داره بهم بر ميخوره…

 6. خانومای محترم ودوستای گلم بین خودمون بمونه ،خداییش حرف حساب زده وحرف حساب هم جواب نداره

  البته ناگفته نماند آقایون هم زیادی کم حوصله هستند وتوقعات بیجا از خانوما دارن

 7. به نظر من هر کس که تجربه زندگی زناشویی را نداشته باشه این حرفا براش گنگه، ولی این مطالب حقیقت داره .میشه بر عکسه اینو هم تصور کرد یک مرد هم میتونه با حرفای تکراری و بی حسابو کتاب زنشو خسته کنه .
  .
  .
  ولی من به یلدا جون قول میدم که هم خرید بره هم حرف بزنه هم یه ه ه ه کمی حسودی کنه اصلا هم نمیخواد نقش کمدو بازی کنه ولی به شرطی که هممه چی به اندازه باشه نه افراط نه تفریط اونوقت زندگی میشه مدینه فاضله.
  .
  .
  یلدا خانم راضی شدی .
  .
  .
  جای گیتا جون هم خیلی خالیه

  • آره مصطفى راضى راضيم ازت بيخود كه نيست ميگم يدونه اى
   اتفاقا اومدم ببينم گيتا اومده يا نه كه ديدم نيومده
   گيتا بيا ديگه……
   از آرمان هم خبرى نيست نكنه اونم بعد از اون شعرى كه نوشت رفت؟!!

  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مصطفی ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   .
   .
   .
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! داداش ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   .
   .
   .
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!! چی شد ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   .
   .
   .
   !!!!!!!!!!! این چی بود به یلدا گفتی ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!
   .
   .
   .
   !!!!!!!!!!!!! من معذرت میخوام ازت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   !!!!!!!!!!!!! ولی ,,,,,,,,,,,, نمیدونم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   . . . . . . . فقط یکمی تعصبیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   – ………………………….. نمیدونم .

   • عزيزم مصطفى كه چيزه بدى نگفت!! گفت بهت قول ميدم ازدواج كردى با همسرت هم حرف ميزنى هم خريد ميرى هم يكم ميتونى حسودى كنى فقط همين
    خودم قربونه اون تعصبت برم…

   • در گوش من عزیز لطفا در فکر تهیه یه کاسه اسید باش.
    .
    .
    حتما این تعصبو از یلدا یاد گرفتی ؟؟؟؟
    .
    .
    پس خدا به داد برسه دو تا تعصبی ،برخوردشون چه جرقه ای میزنه
    .
    .
    در گوش من نگران نباش!!!!!!!!!!!!!

   • 000 یه کم حالم مساعد نیست مصطفی

    000 نمیدونم ,,,,,,,,, بیخودی خودآزاری میکنم بی قراری میکنم …..

    000 اما این مشکل منه , تو ببخش …….

    000 خسته ام مصطفی خسته ام از این برداشت های اشتباه .

    000 در این دنیای مجازی , , , , , , , , دنیای مجازی رو دیگه دوس ندارم

    000 این اشتباه برداشت کردن همگانی بود , همگانی هست ,,

    000 حتی بارها میون منو یلدا هم سوء تفاهم شد ……..

    000 دیگه بدم اومده ,,,,,,, یعنی از خودم بدم اومده ~~~~~~~

    000 هیچ کس مقصر نیست , من مقصرم .
    000 این منم که روزگاره خوشی ندارم
    000 این منم که ,,,,,,, نمیدونم مصطفی …………………………….

    000 بذار دیگه نگم . چون حرفهای من مأیوس کننده و ناراحت کنندس ..
    000 ناراحتت میکنه داداش.

    000 ماشالله دردو دل هم بلد نیستم !!!!!!!!!!!!

    000 چون من با کسی دردودل نمیکنم .

    000 چون نمیخوام کسیو ناراحت کنم ….

    000 چون این مشکله منه , چرا باید دیگری رو ناراحت کنم .
    000 دیگری چه گناهی کرده ……..

    000 کمااینکه من همیشه محکومم به تمام بی گناهیم .

    000 اما فقط خودم میدونم که گناهی ندارم و من به تمام عالم و آدم حق میدم .

    000 حق با همست …………………….

    000 “” این مشکل منه “”

    000 حتی حاضر نیستم حرفی رو بزنم که دیگری بگه به من چه !!! مشکله توء .

    000 یه بار یه نفر همینو بهم گفت .
    000 که من یه داستانی و براش تعریف کردم .
    000 موافقی بخونی ؟؟؟

    *** موشی در خانه صاحب مزرعه تله موش دید .
    *** به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد .
    *** همه گفتند : تله موش مشکل توست به ما ربطی ندارد , , ,
    *** ماری در تله افتاد و زن مزرعه دار را گزید ,
    *** از مرغ برایش سوپ درست کردند ,
    *** گوسفند را برای عیادت کنندگان سر بریدند ,
    *** گاو را برای مراسم ترحیم کشتند .
    *** و در این مدت موش از سوراخ دیوار نگاه میکرد
    *** و به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکر میکرد ! ! !

    .
    .

    000 این داستان به همین جا ختم نشد , واقعأ براش مشکلی سخت پیش آمد .

    000 که من هرگز خودمو نبخشیدم که چرا با این داستان طعنه زدم ……..

    000 آه خدای من ,,,,,,,,,,,,, مصطفی داداش خوبم , ببخشید که وقتتو با این 000 چرت و پرت هام گرفتم . قول میدم آخره کامنتم جبران کنم !!!!!!

    000 کفه ی سنگین ترازوی اشتباهات , به سمت من است پس مرا ببخش …

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~
    ~~~~~ یلدا گل من خیلی دلم برات تنگ شده
    ~~~ امیدوارم غرق در آرامش و خوشی باشی گلم .
    ~~~ یلدا میترسم ,,,,,, میترسم از روزی که غم من به تو سرایت کنه
    ~~~ افسردگیم و ببینی و اسفناکت کنه
    ~~~ در صورتی که تو لایق بهترینها هستی
    ~~~ و من خودمو اصلأ لایق تو نمیدونم
    ~~~ خدایا پس این در گوش من چی میگه ؟؟؟؟؟؟
    ~~~ شوخی نمیکنم عزیزم …………………… نمیدونم ……

    000 ببین مصطفی بی نهایت انسان پاک و خوبیه , من به شخصه خیلی دوسش دارم

    000 خیلی برام محترمه ,,, اما ببین برداشت اشتباه من , داشت این حسه دوستانه و 000 برادرانه رو از ما میگرفت.

    000 من واقعأ از این برداشت های اشتباه خسته شدم .

    000 راستشو بخوای میخوام کم کامنت بذارم .

    000 و منتظر باش زود ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, همون !!!! خب ؟؟؟؟

    000 عزیز دلم دوستت دارم خیلی

    000000000000 اونقدری که ,,, چشام اشکآلود شد .

    00000000000 تو هم کم کامنت بذاری برات بهتره ………

    00000000 عزیزم ……………

    0000 مواظب خودت باش .
    0000 فعلأ خدا نگهدار.

    • در گوش من.
     .
     .
     عزیزم من همممه حرفاتو خوندم و هیچ ناراحتی از شما ندارم ولی اگر قبول کنی یک نصیحتی بهت می کنم و اون هم اینه که این طرز تفکرت هم خوبه هم بد!!!!
     .
     .
     این نوع تفکر اگر کنترل نشه خیلی بده و باعث ایجاد 1000 تا…………………میشه
     .
     .
     و اما بر عکس، اگر خیلی به همممه چی ساده لوحانه نگاه کنی، اون هم میشود بد .پس نگه داشتن حد اعتدال
     خیلی خوبه.
     .
     .
     دوست و داداش عزیزم من منتظرتم

   • …… به یارو میگن خودتو به انگلیسی معرفی کن .

    …… میگه : پاور گاد نیو دی اورجینال !

    …… میگن به فارسی بگو ! :

    …… میگه : قدرت الله نوروزی اصل !!!!!!!!!!!!!!!!!

    0000000
    0000000
    0000000

    ————————- اینم جبران !

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    . آسمانت آبی … .

    • (~~~ یلدا میترسم ,,,,,, میترسم از روزی که غم من به تو سرایت کنه
     ~~~ افسردگیم و ببینی و اسفناکت کنه
     ~~~ در صورتی که تو لایق بهترینها هستی)اين سه تا جمله رو ديگه نگو.
     من زيادى بهت اصرار كردم ببخشيد منم از برداشت هاى اشتباه خسته شدم…
     منم ديگه زياد نميام و زياد كامنت نميذارم. نميدونم چرا انقدر غم دارى اما دعا ميكنم همه اش روزى به شادى تبديل بشه…

     • ~~ روزگارا …

      ~~~ تو اگر سخت به من میگیری ,

      ~~~ با خبر باش ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

      ~~~ که پژمردن من آسان نیست ………. !

      *** یلدای من , چشـــــــــــــــــــــــــــــم .

      __________________________
      ّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ …
      ———————————————-
      ***داره آروم آروم میرسه …..

      *** دوستت دارم
      *** خیلی دوستت دارم
      *** اصن دیوانه کننده دوستت دارم !!!

      — مواظب قلب مهربونت باش .
      — تا خودم بیام مواظبش باشم …

      خب ؟

     • ((( با خبر باش که پژمردن من آسان نیست …

      … نمیدونم چرا خذف میشه !

     • چشم عزیزم
      دیوانه کنندست بد…

 8. حرف حساب کتاب نداره!!!

 9. این مطالبی که گفته تا حدی درسته ولی تو زندگی باید یاد بگیریم تعادل داشته باشیم.

  با کم و کاستی های همدیگه کنار بیاییم. هر کدام از این رفتارها اگه افراطی بشه آزار دهنده است. گل گفتی مصطفی

  جون انشالله زندگی مدینه فاضله قسمت همگی مون بشه!

  خدارا شکر که گیتا برگشت. آسمون دل ماهم آبی شد. راستی بچه ها از آرمان خبری نیست.

  نکنه به قول یلدا شعر ارمان هم شعر خدافظی بوده ؟ بریم ارمان روهم راضی کنیم برگرده …

  • مریم من میگم نکنه آرمان هم رفته یکی رو پیدا کرده عقدو عروسی راه انداخته که خبری ازش نیست؟؟؟؟!!!!

   • اگه اینطوری باشه که خوبه …ایشالله همه جوونا سرو سامون بگیرن. پس چرا یه خبر نداد که واسش لهله بزنیم تبریک بگیم ؟؟؟

    • مریم مارو گرفتی آ.
     له له بزنی یا لهله بزنی ؟؟؟؟!!!!!
     خیلی بد جنسی. خوب دست خودت نیست مه شه دی هستی دیگه

     • واااااا مصطفی جون! مگه مه شه دی ها بدجنسن؟ خیلی هم خوش جنسن… حالا ما یه چیزی گفتیم. له له یا لهله فرقی نمیکنه . له له را که با سرعت بگی میشه لهله . مگه نه؟ خخخخخ 😀

 10. ديدم دوستاى عزيز خودم.خدارو شكر گيتا اومد خيلى خيلى خوشحالم خيلى هاااااااا

 11. آسمان یکی کفه های ترازوت داره خیلی سنگین میشه

  این ره که میروی به ترکستان است.

  اگه هدفت اینه که نقش مثبتی در بهبود روابط زناشویی ایجاد کنی باید از خصوصیات جسمی و روحی هردو طرف یه اندازه

  مطلب بذاری و به هر کدوم راهکار بدی تا بهتر همو درک کنن

  اینطوری فقط داری سختش می کنی.

 12. سلام به دوستای گل خودم.امروز یکم درگیر کارای نامزدیم بودم دیر رسیدم.میبینم ماشالله همه هستن ته دیگاشم خوردن.اما درمورد مطلب بالا بنظرم نویسنده این مطلب یا زن نداره یا نمیخاد زن بگیره که اینجور در مقابل جنس لطیف و زیبای زن جبهه گیری کرده.زن یعنی گل یعنی حس ناب و پاک.زن یعنی دوست داشته شدن.اگر زن یعنی ناز ترس گریه اونوقته که مرد میشه نیاز تکیه گاه و حامی…… چشم هارا باید شست جور دیگر باید دید

 13. اسمونى کلا با خانما خوب نيست، گيتاجون مرسى که برگشتى

 14. شايد خداى نکرده واسه ارمان اتفاقى افتاده باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*