آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,475

وزیر کشور خبر داد: احتمال بازنگری در طرح عفاف و حجاب

عبدالرضا رحمانی فضلی در گفتگو با مهر در مورد آخرين وضعيت اجراي طرح عفاف و حجاب در كشور گفت: اين موضوع فرهنگي است و قطعا بايد در شوراي اجتماعي روي آن برنامه ريزي و سياستگذاري شود، دستگاهها بايد بر اساس مصوبات شوراي اجتماعي اين طرح را اجرايي كنند.

وي افزود: اين موضوع همچنان در دستور كار شوراي اجتماعي كشور است و تاكنون 2 جلسه درباره اجراي اين طرح برگزار کرده ایم تا متناسب با مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي مسئوليتهاي همه دستگاهها در اجراي اين طرح احصا و شفاف شود كه در ميان دستگاهها قطعا نيروي انتظامي هم مسئوليتهايي خواهد داشت.

وزيركشور گفت: هر دستگاهي بايد خودش وظيفه اش را در اجراي اين طرح بشناسد و براي اجراي آن متعهد باشد و در حين اجرا به وزارت كشور گزارش دهد ولي متاسفانه در برخي از موارد دستگاهها وظايف خود را به درستي انجام نمي دهند.

رحمانی فضلی در پاسخ به اينكه آيا امكان حذف اين طرح وجود دارد گفت: تا وقتی این طرح مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است اجرا می کنیم. البته در جلسه قبلی شورای اجتماعی اين موضوع بحث شد تا اين طرح و اجراي آن متولی داشته باشد، شاید لایحه ای به شورای عالی انقلاب فرهنگی بدهیم تا اين طرح بازنگری شود.
اخبار سیاسی – مهر

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. خدا پدر مادر تون بیامرزه سریعتر این کار مسخره رو جمعش کنید.آخه کشوری ک داعیه هسته ای شدن داره نباید ک چنین برخوردی با مردمش کنه .

  2. خواهشا یه طرحی بذارین مردم با عشق و خواسته قلبی یه اعتقادی رو بپذیرن، با زور و اجبار همینی هم که هست رو نابود نکنین.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*