آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,397

با اين راهكار جلوي تنوع طلبي و خيانت مردان را بگيريد

جنس مذکر به پیچیدگی جنس مونث نیست و اکثر رفتارهای جنس مذکر برون ریز است و نیاز به کنجکاوی ندارد سوالی که مطرح است آیا مردان تنوع پذیر تر از زنان هستند ؟
پاسخ خیر مردان تنوع پذیر تر از زنان نیستند بلکه اکثر رویدادهای زندگی واکثر رفتارها و برخوردارها برای مردان زودتر به عادت تبدیل می شود و اینگونه می توان نتیجه گرفت که مردان زودتر خسته می شوند!
مسلم بدونید یک مرد هرچقدر هم که دارای همسری زیبا ، خوش اندام و دلربا باشد بعد از چند ماهی زندگی یا یکی دوسال زندگی این زن برای مرد خود عادی می شود و از نظر ظاهری تازگی قبل را نخواهد داشت. پس این مطلب قابل توجه خانمهایی که ادعای زیبایی می کنند و میگویند که شوهرشان به آنها خیانت کرده است بعد از مدتی مردان از نظر ظاهر شما اشباع می شوند ، اخلاق و رفتار یک زن باید به گونه ای باشد که در همه حال برای همسر خود تازگی داشته باشد و فقط ظاهر خوب زن برای یک مرد کافی نیست به همین منظور توصیه می شود همه عشق و علاقه و موهبت خود را به یکباره در چند روز یا چند ماه ابتدای زندگی رو نکنید .
همیشه مثال آهسته و پیوسته را به خاطر داشته باشید ، مردان تغییرات جزئی را دیر به چشم می بینند مثلا شما اگر جای یک گلدان را در منزل تغییر دهید شاید بعد از یک هفته شوهرتان متوجه این تغییر شود اما اگر رنگ لباس و یا حتی نوع پوششتان را تغییر دهید خیلی زود متوجه تغییر می شوند هر چند شاید اگر عطری که استفاده می کنید را تغییر دهید باز متوجه نشوند . پس اگر قصد تغییر یا تحولی دارید بهتر است تلاش خود را در جهت تغییر بزرگی انجام دهید.
از نظر رفتاری جنس مردان به گونه ایست که ریاست طلب هستند و تمایل دارند هیچ موضوعی از آنها پنهان نباشد و ترجیح می دهند همسرشان بدون هماهنگی آنها کاری را انجام ندهند.
اگر هر روز موقع استقبال از شوهرتان از یک جمله تکراری استفاده میکنید آنرا تغییر دهید .
اگر رفتاری از سوی شوهرتان شما را خوشحال می کند نوع ابراز خوشحالی خود را تغییر دهید هر چند تغییر کوتاه ، کنار آمدن با آشفتگی و خستگی مردان یکی از رموز موفقیت برای جلوگیری از تنوع پذیر بودن آنهاست به عنوان مثال اگر خواسته ای دارید یا می خواهید موضوع مهمی را مطرح کنید از گفتن حرف های حاشیه ای بپرهیزید، چرا که مردان از اینگونه حرفها زود خسته و عصبی می شوند .
از نظر روابط جنسی کلا مردان همسری مطیع را خواهان می باشند. رفتارهای جنسی خود را تغییر دهید سعی کنید در روابط جنسی تغییر ایجاد کنید به عنوان مثال زمان انجام رابطه مکان انجام آن پوزیشنهای آن حرفهایی که ردو بدل می شود رابطه جنسی کلیشه ای چند دقیقه ای آنچنان تاثیر مثبتی بهمراه ندارد. سعی نکنید در رابطه جنسی مثل یک ماشین باشید یعنی فقط ابزاری برای ارضای جنسی باشید بلکه از نظر روحی هم باید شوهر خود را ارضاء کنید البته این مسئله نیز متقابله .
اگر با شوهرتان مشکلی دارید آنرا مطرح کنید تا زودتر حل شود. یک زن افسرده حال و غمگین باعث می شود تا شوهر آن زن دیرتر به منزل برود در عوض یک زن شاد و خوشرو و خوش برخورد باعث می شود تا شوهرش برای رفتن به منزل لحظه شماری کند.  کلا در خانه محیطی جذب کننده برای همسر خود فراهم آورید تا مردان هیچ کجا به جز منزل و در کنار شما احساس آرامش نکنند . مردان از زنان نغ نغو بیزارند ، مردان عاشق احترام هستند در بیرون از منزل جلوی دیگران با شوهر خود با احترام سخن بگویید البته این مسئله متقابل میباشد .

از گیر دادن های بیخودی پرهیز کنید
ظاهری خوب برای همسر خود داشته باشید، یعنی در منزل آرایش کنید،موهای آشفته و پریشان خود را آراسته سازید،مدل موی خود را تغییر دهید و از او بپرسید از چه مدل مویی یا چه طرز آرایشی خوشحال تر میشه هر چند وقتی آنها را مشت و مال دهید فراموش نکنید اگر زنی تمام این کارهای را برای شوهر خود انجام دهد به نوعی برای خودش این کارها را انجام داده است! چراکه اگر مردی چنین همسری داشته باشد از هیچ تلاشی برای خوشبختی وی کوتاهی نخواهد کرد .
طوری با شوهر خود برخورد نکنید که انگار وی وسیله ای برای تولید اسکناس برای شما میباشد سعی کنید باری از دوش وی بردارید نه اینکه خود مشکلی بر روی مشکلاتش باشید .توجه داشته باشید این شمایید که باعث می شید شوهر شما سراغ روابط نامشروع نرود یا به فکر همسری دیگر نباشد که پاسخگوی آندسته از نیازهایی باشد که شما نتوانسته اید آنها را تامین کنید. به نوعی در یک کلام متفاوت باشید : شوهر خود را غافلگیر کنید .

ميگنا

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۹ نظر

 1. واییییییییییییییییییی چقدر زندگی کردن با این مردا سخته

  • حال يه بارم از مردا گفته ،‌تازه خوبه اولش گفته مردا نسبت به زنها خيلي پيچيدگي کمتري دارن.پس واي به حال ما مردا که چطوري بايد با زنها زندگي کنيم.شما هم توي عصر حجر نباش که تا يه چيزي راجع به مردا ميگن جبهه بگيري.

 2. واقعا که باید یه عمر طوری باشی که مردا دلشون می‌خواد نکنه تحفه‌ها سرشون جای دیگه گرم بشه. پس کی باید برای خودمون زندگی کنیم؟ یعنی زن‌ها باید تحت هر شرایطی کاری کنن که آب تو دل مردها تکون نخوره. یه وقت نمیرن از این همه خوشی.

 3. خوب چرا هميشه خانوما بايد تلاش كنن برا حفظ وپايداري زندگي؟ومواظب باشن كه آقايون يه وقت فيلشون ياد هندوستان نكنه ،ومثل يه بچه بايدبهشون برسن پس نقش آقايون تو زندگي مشترك چيه؟

 4. خوردن خوابیدن و البته تکثیر نژاد.کار از این سخت تر؟؟؟

  بقول قدیمیامردا همه یه کرباسن.اما بقول خودم مردی که اینقدر سسته که با یه حرف و نگاه میره همون بهتر که زودتر بره.یه سنگم پشت سرش…..بیخیال

 5. نویسنده آب پاکی را ریخته رو دست خانمها که اگه شوهرت خیانت کرد مقصر خودتی .زن خوب بودن تنها کافی نیست باید هزار جور خوب باشی توی خوبیهات باید تنوع ایجاد کنی که انقد از خوب بودنت دلزده نشه( آخی نازی). کمی خوب، خوب، خیلی خوب، خیلی خیلی خوب،کمی عالی ، عالی ، خیلی عالی ، شگفت انگیز ، خیلی شگفت انگیز !!! قضیه هم یک سویه هست .ولی از همه جالب تر عکسش تو صفحه اوله.ماشا…

 6. چشم دیگه امری ندارید؟ یه وقت خجالت نکشی ها بگو آسمانی جان ! طفلکی زنها تمام عمر باید سعی کنن که یه وقت آقایون ازشون دل زده نشن؟ پس آقایون چی؟ هیچ وظیفه ای ندارن؟ خوبه والا ….

 7. بیخیال هرکی رفتنیه باید بره مرد بی لیاقتو واسه چی نگه میدراید اصلا مردا نبودن تو دنیا خودمون میشستیم غیبتمونو میکردیم حال میکردیم

 8. ممنون از این همه راهنمایی ولی لطفا در مورد رفتار آقایون هم بفرمائید که چطور بشن تا خانومها خیانت نکنند. البته اگر به گوشه قباشون بر نمی خوره اونها هم یک تکونی لطفا به خودشون بدن و زحمتی بکشن.

 9. ندا جون بزن قدش.حال میکنم بات اساسی.دقت کردین تو این صفحه هیچ آقایی حتی اظهار وجود نکرده درحد پیام خالی یا نقطه چه برسه به نظر….
  دم همه خانم های گل گرم

  • گیتاجون ولشون کن همون بهتر که نیومدن اینجا آسایش داشته باشیم از دست آقایون گیتا بیا غیبت زن داداشامون رو کنیم خوش بگذره

 10. به نظر منم زندگی با مردای این دوره و زمونه خیلی سخته…..گذشت اون دوره که مردا همه جوره عاشق زنشون بودن و نیاز یه این راهکارها نبود و خیانت معنی نداشت…..

 11. سلام به همه خانمومای محترم ؛دقت کردین چقدر سریع واکنش نشون دادید ولی آقایون حتما بعد از خوندن این مطلب یه لبخندی زدند و رد شدند.ولی قبول کنید بعضی از خانوما هم واقعا” رو اعصاب رژه میرن

 12. با سلام – مریم خانوم و حکیم خانوم لطفا مطلب بالا رو یکبار دیگه بخونین ( گفته اگر خانومها چنین رفتاری داشته باشن اقایون از هیچ تلاشی برای خوشبختی اون خانوم فرو گذار نیستن ) من که اگه چنین کسی رو پیدا کنم یک عمر نوکری شو میکنم کاری میکنم که اب توی دلش تکون نخوره تمام خانومهایی که این بالا کامنت گذاشتن معلومه اینکاره نیستن حتی حاضر نشدن بعنوان یک راهکار اونو در نظر بگیرن نمیدونم شایدم در دو یا سه ازدواج قبلی امتحان کردن جواب نداده – خدا عالمه

 13. اصلا فلسفه افرینش زن به این خاطر است….. بقیه حرفها چرت است پس برای چه مهریه های انچنانی عروسیهای باهزینه سنگین ..پس زنو میخواد چکار میرفت با صفدر دوست میشد وهزینه هم نداشت .وخیانتی هم نداشت

  • يه خورده در مورد فلسفش بيشتر توضيح بده بدونيم ربطش به صفدر چيه؟

   • فلسفه خونده بودی نیازی نبود توضیح داده بشه واینجاهم جاش نیست تفسیر بشه چون بد اموزی داره یه خورده به خود(مخ) فشاراوریدصفدر هم میشناسی وربطش هم میفهمی..موفق باشید

    • با حرف شما تصمیم گرفتم یه چند تا کتاب فلسفه بخونم.هی به مخم فشار آوردم….فهمیدم کیو میگی آها ! اون صفدرو میگی …زشته این حرفا…بد آموزی داره وای وای وای…همون بهتره مهریه سنگین بدی وبعدش هم خیانت کنی

 14. ازدواج و زندگی زناشویی یه رابطه متقابل بهتره نوشته ی بردپیت درمورد همسر خود انجلینا جولی را بخوانید فقط نمیشه که یک زن برای زندگی تلاشکند. امیدوارم مطلبی در جهت اگاهی مردان نیز قرار دهید.

 15. پایه ام شدید.راستش غیبت که چه عرض کنم بیان واقعیت هاست دیگه.راستش شفته های زن داداش من تو دنیا لنگه نداره هفته ی یه بار میریم سهم شفته پلومونو میخوریمو برمیگردیم امان از این برنجای طارم ایرانی که لامصبا بعد3 سال هنوزم خوب دربیا نیستن که نیستن…

 16. معلومه همه خانوماي بالا دوست ندارند که خوشبخت بشن

 17. به یه تازه وارد دیگه.خوبی خسرو جون.سلامت کو عمو

 18. اگه قرار باشه کسی رو به زور و «راهکار» نگه داشت که فایده نداره.
  بــــرای هــر کـس کـه رفــتـنی سـت
  فــــقـط بــــایــــد ..
  کنــــار ایــستــاد ..
  و ..
  راه بـــــاز کـــــرد !
  بــه هـمـیـن ســـادگــــی !

 19. بدبختتر از جنس مونث تو دنيا پيدا نميشه!

 20. Ey kash ensanha inghadr khodkhahane ba ham raftar nemikardand , oon vaght in Hame moshkel be vojood nemiomad.

 21. اين موارد ذكرشده تمامي به نفع آقايونه البته دقيقاً اين موارد براي خانم ها هم هست يعني خانم ها هم زود از آقايان خسته مي شوند تمام اين رفتارها عكس العمل داره و هر عكس العمل گامي براي عقب نشيني خانم هاست اونها هم دل خوشي از رفتارهاي تكراري كليشه اي تنبل بودن آقايان در منزل وابستگي شديد به خانواده و بي توجهي به آنچه كه بايد به آن توجه شود و حركات پرخاشگرانه و مستبدانه و بي منطق مثلاً آقا به خانم بگه الان دوست ندارم فلان كار رو انجام بدي بي دليل فقط براي آزار خانم ها و نتيجه سرد شدن روابط چه جنسي چه رفتاري و حسي

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*