آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,385

نتجه رای اعتماد نمایندگان به چهارمین وزیر پیشنهادی ورزش

به گزارش ایسنا، نمایندگان با199 رای موافق،‌44 رای مخالف و 24 رای ممتنع از مجموع 267 نماینده حاضر به محمود گودرزی برای تصدی به وزارت ورزش و جوانان رای اعتماد دادند.

در جلسه علنی صبح امروز حسن روحانی رییس جمهور در سخنانی از چهارمین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دفاع کرد و پس از آن فتح‌الله حسینی،‌قسیم عثمانی، سیدمهدی موسوی‌نژاد و حسین گروسی به عنوان موافق و همچنین علی ایرانپور و کریمی قدوسی به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سخنرانی کردند.

محمود گودرزی نیز از برنامه‌های خود برای تصدی وزارت ورزش و جوانان در جلسه علنی امروز دفاع کرد. نهایتا نمایندگان به چهارمین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای وزارتخانه ورزش و جوانان رای اعتماد دادند و بعد از گذشت سه ماه از آغاز دولت تکلیف کرسی وزارت ورزش و جوانان را در دولت مشخص کردند.

پیش از این مسعود سلطانی‌فر، سیدرضا صالحی امیری‌ و نصرالله سجادی به عنوان وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشده بودند.

/ایسنا

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. بعداز عدم رای اعتمادبه سه نفر قبلی بالاخره انتخاب شد..مبارکه…خوبه نمایندگان مجلس اینبار آبستراکسیون نکردن.یعنی با عدم حضورشون مجلس رو از اکثریت ننداختن.


    مصطفی جان جسارت نشده باشه داریم درس پس میدیم.کجایی ؟

  2. با این کارات کم کم منم میرم اونوقت خودت میمونی و خودت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*