آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,217

با اين حركت ساده ورزشي لذت جنسيتان را فوق العاده زياد كنيد!

این تکنیک توسط دکتر آرنولد کِگِل برای کمک به بهبود وضعیت جسمانی زنان پس از زایمان ارائه شد و هدف از انجام آن تقویت عضلات لگنی در خانم‎ها و در نتیجه بند آوردن خونریزی پس از زایمان بود.

دکتر کگل بعدها دریافت که انجام این نرمش‎ها به افزایش لذت جنسی هم کمک می‎کند. تنوع این حرکات زیاد است اما ریشه‎ی همگی آن‎ها یکی است.

برای مردان و زنان: خروج ادرار را در هنگام ادرار کردن بوسیله‎ی سفت کردن عضلات لگنی متوقف کنید و بعد دوباره رها کنید. عضلات لگن را منقبض کرده، به مدت یک ثانیه نگه دارید و رها کنید. این حرکت را روزی سه بار و هربار ده مرتبه انجام دهید. به‎تدریج تعداد انقباضات و دفعات را به ده بار انقباض به تعداد بیست دفعه در روز برسانید. برای تنوع در انجام این تمرین‎ها مدت نگاه داشتن انقباض را به سه ثانیه افزایش دهید و بعد عضلات را رها کنید.

شما می‎توانید مخلوطی از تمرین‎ها را انجام دهید (یکبار دفعات را طولانی و کوتاه کنید و بار بعد تعداد انقباضات را). در هر حالتی اینکار را انجام دهید: حتی هنگامی‎که پشت کامپیوتر هستید، وقتی کتاب می‎خوانید یا با تلفن صحبت می‎کنید. در هنگام نزدیکی انقباض عضلات لگنی موجب ایجاد لذت برای شما و شریک جنسی‎تان خواهد بود. تکنیک کگل را حداقل برای شش هفته انجام دهید. نتیجه یکباره حاصل نمی‎شود اما تدریجاً تفاوت را متوجه خواهید شد. برخی پزشکان معتقدند زنان باردار باید تعداد تمرینات خود را صد بار بیشتر از افراد عادی انجام دهند تا آمادگی لازم را برای انجام زایمانی راحت‎تر و سالم‎تر داشته باشند.

در آقایات انجام مرتب این تمرین ها بهمراه استفاده از دستگاه اکستندر به بر طرف شدن انزال زودرس و کیفیت نعوظ کمک بسیاری میکند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

  1. ببخشید گلاب بروتون مگه آدم در هر نوبت دستشویی چقدر ادرار داره که 20 دفعه هی قطع و وصلش کنه؟واقعا این خبر ریشه علمی داره؟انجام ندیم بزنه پدر آدمو دربیاره بعد بیا و درستش کن

  2. این که حرکت ورزشی نیست یه جور شکنجه هست هی آبو قطع و وصل کنیم که آخرش چی بشه راه بهتری سراغ ندارید به نظر من واسه تذهیب نفس باید از این روش زجر آور استفاده کرد

  3. تمرینات کگل خیلی معروفه و ریشه علمی داره وبیشتر برای خانمهای مسن که در اثر زایمانهای زیاد دچار افتادگی مثانه شده و نمیتونند ادرار خودشونو موقع عطسه و سرفه و …کنترل کنند توصیه میشه و لزوما موقع ادرار کردن هم فقط انجام نمیشه.ورزشی برای ماهیچه های لگنی هست.

  4. کاملا جوابگوست

  5. بیشتر شبیهه جوک بود .حیف که اینجا جاش نیست والا از مضرات وعوارض این کار بطور علمی صحبت میکردم ویه پیشنهاد جالب دیگه میدادم

  6. براي لذت بيشتر سكس چه كارها كه نبايد بكنيم كاش راه آسونتري ياد ميدادند اگر كسي بلده بگه

  7. این اراجیف چیه .این ورزش برای خانم ها برای بعد از زایمان طبیعی .برای برگشت رحم به حالت قبل و جلوگیری از افتادگی رحم .2 نفر وقتی همدیگرو دوست دارن از با هم بودن لذت می برن.این همه راه .آرمان و نازی راست میگن آخه این چه راهیه.آسمانی …….

  8. سلام بنظرمن این راه درستی نیست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*