آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,281

تصاویر:دست‌های”قمر بنی هاشم” کجا بر زمین افتاد

در نزدیکی حرم “حضرت عباس” در ورودی دو کوچه بازار مانند محل جدا شدن دست‌های آن حضرت می‌باشد که در آنجا نمادی درست نموده‌اند و زائرین آنجا را زیارت می‌کنند. دو مقام کف العباس مناطقی هستند که گفته می‌شود دست‌های مبارک در آنجا از بدن حضرت جدا شده و به زمین افتاده‌اند.

دست‌های

 

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۳ نظر

 1. این مزخرفات چیه؟ چرا از اون جائی که تازیان سر صدها هزار هموطن را از بدن جدا کردند و به تمام زنان و دختران تجاوز کردند نمینویسید؟

  • بیچاره مزخرف مغز کوچک تو وافکار احمقانه ات هست.برات متاسفم.جدیدا این مدل حرف زدن شده نشانه اینکه منم هستم .منو ببینید.
   خدا هدایتت کنه
   السلام یا ابوفاضل.جان وتن ودنیا وهمه چی فدای دستان بریده ات

   آسمان تکیه بر دستان تو دارد یا ابالفضل

   • بیچاره مزخرف مغز کوچک تو وافکار احمقانه ات هست.برات متاسفم.جدیدا این مدل حرف زدن شده نشانه اینکه منم هستم .منو ببینید.
    خدا هدایتت کنه

   • خدا لعنت کند شمر،دایی ابولفضل ویزید،پسر عموی امام حسین که ما را عزادار کردند. و مستعمره فکری اعراب شدیم.
    به نظرم داستان رستم وسهراب بسیار بار معنوی وحزن بیشتری نسبت به سایر افسانه ها دارد.

  • اگه قابل هدایتی که خدا هدایتت کنه وگرنه……
   امام شهیدمون راست میگفت…آدم باید شکمش از حرام پر شده باشه تا…..

  • اگر قابل هدایتی خدا هدایتت کند وگرنه که انشاا… خداوند نسل کافرین به قرآن و معصومین را از روی زمین به لطف خودش ریشه کن کنه. آمین

 2. جدیدا مثل آقای آرش حرف زدن شده نشانه ی روشن فکری.ولی حیف که بعدها متوجه میشین چه کلاه گشادی سرتون رفته.مرگ هر انسان بی گناهی آدمو ناراحت میکنه ولی نه اینکه به مرگ یه کسی که به خاطر من و تو و خدا اینجوری شهید شد ه توهین کنی تا مرگ هموطنامونو یادمون بیاری.

 3. متاسفانه هیچ وقت یاد نگرفتیم در رفتار و اعمالمون جانب اعتدال رو رعایت کنیم و مسائل رو با هم قاطی نکنیم .اگر اعراب هم مثل خیلی اقوام دیگه در زمانی در گذشته به ایران عزیزمون حمله کردن و جنایاتی انجام دادن نمیشه این اعمال رو به پاک ترین انسانهای زمین یعنی امام حسین و حضرت ابو الفضل نسبت داد، فراموش نکنیم اگر عشق به ابا عبدا.. الحسین و حضرت ابو الفضل تو وجود مردم ایران نبود این خاک بارها لگد مال مهاجمین شده و امروز کشوری بنام ایران به این شکل رو نقشه ها نبود

 4. سلام دوستان
  اگه حوادث عاشورا شخصی و برای قدرت بود مثل خیلی از حوادث تلخ دیگر که در طول تاریخ اتفاق افتاده فراموش میشد و اعتقاد به امام حسین و یارانش چیزی نیست که بتوان به زور به مردم تحمیل کرد هر ساله عده زیادی در دنیا با مکتب امام حسین آشنا شده و بعد از مدتی چنان شیفته او و مکتبش میشوند که حاضرند همه چیز خود را فدای راه او کنند اونوقت که آدم به اونها نگاه میکنه میگه این خارجیهایی که چند وقتی بیش نیست دوست دار امام حسین و یاران او شدند شیعیان واقعین پس ما چه هستیم مایی که تاکنون هیچ قدمی در راه او برنداشته ایم و ادعای خدایی هم داریم تازه اونها رو که کسی وادار نکرده و اونها خودشون با سالها تحقیق و در کمال آزادی از هر گوشه دنیا به این اعتقاد در مکتب حسینی رسیدند خلاصه کلام هیچ خرافات و عقیده ای این همه سال دوام نمیاره این دلیل محکمی بر حقانیت اتفاقات عاشوراست و اراده خدا پشت این قضیه هست .طولی نمیکشد که سرورمان امام زمان در روزی که دو جبهه حق و باطل رودرروی هم قرار میگیرند انتقام خون به نا حق ریخته امام و یاران پاکش رو میگیره و خدا کنه اون روز شرمنده نباشیم از ما گفتن آقا آرش مابقی با خودت.

  • بی خیال ،تعداد هندوهای ….نیز رو به افزایش است.ملاک اعمال انسانها بر حسب زمان و مکان، نسبی است . تنبیه واصلاح یک نسل توهین به عقلانیت وذات افرینش میباشد.اینقدر حرص عقاید ….. که به ارث بردیم نخوریم.

 5. جانم فدای عباس

 6. السلام علیک یا ابا عبداله الحسین
  یا ابوالفضل العباس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*