آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,136

دخترانی با لباس پسرانه در استادیوم آزادی +تصویر

فیلم‌سینمایی«شیرین قناری بود» به کارگردانی داوود توحیدپرست از ابتدای آذرماه اکران می‌شود.
به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، داوود توحیدپرست در گفت‌و‌گویی، در این‌باره بیان کرد:‌ این فیلم درباره دخترانی است که با لباس پسرانه برای تماشای مسابقه فوتبال به استادیوم می‌روند و با توجه به موضوع ملتهبی که دارد می‌تواند با مردم ارتباط خوبی برقرار کند.
او گفت: «شیرین قناری بود» با توجه به موضوع خود می‌توانست شرایط بهتری برای اکران داشته باشد اما متأسفانه به دلیل آنچه که مافیای اکران عنوان می‌شود، در سینماهای آزاد نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب امکان نمایش خوب این فیلم از من به عنوان کسی که همه زندگی‌ام را فروختم و حتی یک ریال هم از دولت وام نگرفتم، فراهم نشده است.

وی خاطرنشان کرد: این در شرایطی است که در یک سوی ماجرا بخش خصوصی متمول قرار دارد و در سوی دیگر هم دولت، که فیلم‌های فاخر با فروش کم می‌سازد و فیلم‌ساز‌های مستقلی مانند من نمی‌توانند از این شرایط استفاده کنند.

توحیدپرست همچنین اضافه کرد: از رئیس سازمان صداوسیما انتظار دارم همان‌طور که تیزرهای رایگان برای فیلم‌های مختلف از جمله فیلم‌هایی که فروش خوبی هم نداشتند، اختصاص داده به «شیرین قناری بود»‌ هم توجه و امکان استفاده از تیزرهای مجانی را برای این فیلم هم فراهم کند.
این کارگردان تأکید کرد:‌ من یک کار فرهنگی تولید کرده‌ام نه شیشه و مواد مخدر و نباید سرمایه‌ام نابود شود، به همین دلیل از آقای ضرغامی می‌خواهم که عدالت را در پخش تیزر رعایت کند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. به امید روزی که فرهنگ مردممون بقدری بالا بره که خانم ها هم در کمال امنیت و احترام اجازه ورود به استادیوم های ورزشی خصوصا آزادی رو پیدا کنن

  2. پس عکسش کو!؟

  3. ریحانه خانم شما ظاهرا تازه واردی.باید عکسو تو ذهنت تجسم کنی جانم بعد نظر بدی.تمرین کن راه میوفتی

  4. اوه اوه ببین دختره عجب تیپ پسرونه ی با حالی زده! عمرا اگه کسی بفهمه اینا دخترن! فقط اگه رنگ بلوزش صورتی نبود بهتر بود. ریحانه جون حال کردی قوه تخیلو ؟؟

  5. ای آسمانی ها !!!!!!!!!!!!!!!دوباره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*