آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,543

بالاخره اثبات شد زنان از مردان باهوش ترند!

نتایج اعلام شده بر اساس یک رقابت آنلاین نشان داد که زنان از مردان باهوش‌ترند.

این نتیجه گیری بعد از برگزاری 5 ماه مسابقه انلاین بین زنان و مردان در 9 زبان مختلف و بر اساس بازی محبوب trivial pursuit انجام شده است.

در حین این رقابت بیش از 15 میلیون سوال پرسیده شده است و اگرچه توازن قدرت به طور مرتب بین زنان و مردان جابه جا می‌شد ، اما در نهایت این زنان بودند که به پیروزی رسیدند.

در حین این رقابت زنان به 4 میلیون و 88 هزار و 139 سوال پاسخ درست داند که این تعداد اندکی بیش از 4 میلیون و 77 هزار و 596 سوالی بود که توسط < a href="http://www.asemaniha90.com">مردان به درستی پاسخ داده شد.

برای آن‌که یک نفر بتواند به این تعداد سوال در این بازی پاسخ دهد باید بیش از 9 سال و 215 روز و 8 ساعت و 24 دقیقه به طور مرتب و بدون هیچ وقفه ای به انجام این بازی بپردازد.

در حین این بازی سوالاتی با موضوعات مختلف پرسیده می‌شود و سپس بازی کنندگان باید به سوالاتی که برای آن‌ها مطرح می‌شود پاسخ دهند.

محبوب‌ترین بخشی که دنبال کنندگان این بازی تمایل به جواب دادن به سوالاتش را داشتند بخش سرگرمی بود و بعد از آن به ترتیب بخش‌های علمی ، ورزشی ،تاریخ ، هنر و ادبیات ، جغرافی و در نهایت شخصیت‌ها و مکان‌ها قرار داشتند.

زنان در پاسخ دادن به سوالات بخش سرگرمی بسیار بهتر از مردان عمل کردند به طوری که تعداد سوالاتی که در این بخش توسط زنان به درستی پاسخ داده شد دو برابر مردان بود.

بعد از بخش سرگرمی ، علم و طبیعت پرطرفدار‌ترین بخش در میان زنان بود و مشکل‌ترین بخش نیز برای آن‌ها بخش شخصیت‌ها و مکان‌ها بود.

این در حالی است که مردان در بخش علم و طبیعت بهترین نتیجه را به خود اختصاص دادند و بعد از آن نیز بخش سرگرمی دومین بخشی بود که مردها توانستند بیش از سایر بخش‌ها به سوالات مطرح شده به درستی پاسخ دهند.

بخش جغرافیا به همراه شخصیت‌ها و مکان‌ها سخت‌ترین بخش برای مردان به حساب می‌آمد و آن‌ها در این بخش ضعیف‌ترین نتیجه را گرفتند.

این بازی از همه مردم جهان دعوت کرد تا برای معین کردن باهوش‌تر بودن مردان یا زنان در آن شرکت کنند.هر شخص می‌توانست با پاسخ دادن به 1 یا 10 یا 100 سوال در روز به گروه خود کمک کند و امتیاز او را بالاتر ببرد.در نهایت پیروز نهایی این رقابت زنان بودند.

sabahirad

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۹ نظر

 1. در اینکه خانوما از آقایون باهوشترن هیچ شکی نیست، با این حال از اینکه اطلاع رسانی کردین متشکریم

 2. والا با این سلاح وحربه هایی که زنا بکار میبرن باید هم جایزه نوبل هوش وسرگرمی بهشون تعلق بگیره.

  شکسپیر میگه:
  هروقت زنا گریه میکنند
  میخواهند خرت کنن.
  وهروقت میخندن
  مطمئن باش که
  خرت کردن.!


  مطلب فوق ازشکسپیر نقل قول شده حالا مثال ببر بنگال نریزین تو سرم..

 3. یکم دیر فهمیدن اونم چون افرادی که باید اعلام میکردن خودشون آقا بودن .اما خوب جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته.ممنون آرمان جونم از مثالت خوشم میاد خودتون میدونید با کیا طرفین

  • سلام .لطفا یه خوده خودتونو تحویل بگیرین .خدا هم خانم هارو هم آقایونو حفظ کنه .

  • از کدومش ؟ مثال خ یا مثال ببر ؟

   اقا مصطفی شما هم نه…….این امیر کجاست که وسط این جمعیت بفریادمون برسه …حتما داره یه جایی پنچری میگیره
   امیرجان اگه می بینی فایده نداره اپاراتش کن داداش…ولش کن دیگه بابا حوصله داری…!

 4. باهوش تر بودن خانمها از آقایون خیلی واضح و مشخصه و نیاز به اثبات نداره.ولی خوب حالا که برای چندمین بار اثبات شده خوبه که دیگه حرفی توش نباشه.واقعا بعضی از آقایون جی پی اسشون خوب کار نمیکنه و در جهت یابی و مکان یابی ضعیف هستند.

 5. ای ول همه خانوما

 6. آنچه عیان است چه حاجت به بیان است!

 7. رییس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه اینم شد سوال برادر من؟

 8. اينکه از اول مشخص بود

  • خواهر .

   گیتا خانم ،من بیشتر منظورم به اون (((اصل))) بود که عرض کردم .

   .
   .
   اون هم فقط آقا آرمان میدونه که من چی گفتم حالا رییس بودن یا نبودن زیاد مهم نیست.
   .
   .
   به قول در گوش من آسمانت آبی ای رییس بزرگ خونه (گیییییییتتتتا خانم)

   • ای فلز خراب…! حالا از اصل وفرع که بگذریم یه حقیقت انکارنشدنی اینه که خانوما رییس اشپزخونه و قابلمه وخورش سبزی هستن…حالا اگه دلت سوخت چارتا ظرف هم شستی شستی دیگه.اصلا این حرفا چه معنی میده..مرد باید توخونه همچین نعره بکشه که تا هفت تا همسایه از طرفین هم از خونه فرار کنن…………..والا …مردم ازاینهمه جیغ وفریاد

    • آقا آرمان این نوشته ات که ربطی به گیتا خانم نداره؟. درسته ؟؟؟؟
     .
     .
     منظورت کسای دیگه هستند دیگه ؟؟ مگه نه ؟؟
     .
     .
     مجبورم خرابکاریاتو جمع جور کنم، حواست کجاست بچه جون؟

 9. پس چرا اینقدر زود گول میخورن واز هوش خود استفاده نمی کنند یارو با گول زدنها حانمها میلیاردر شده مواظب باشید اسمانیها میخواهد بااین حرفها شما(خانمها) را گول بزند

 10. آسمانی جان این اختلافی که گفتین اولا از لحاظ آماری معنادار نیست ثانیا برای مقایسه دوگروه باید از همه لحاظ با هم برابر سازی و بعد مقایسه بشند و سوما این مسابقه که گفتین فقط یه مسابقه معمولیه که هرکسی ممکنه برنده بشه لطفا ازین تیترای بی خودی نزنین

 11. علی آقا آروم باش ،حرص نخور فشارت میره بالا

 12. آرماننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه خورش قورمه سبزی نشونت بدم که نعره کشیدن یادت بره صبر کن

  • شما جدی نگیر عزیزم . خواستم جلو اقا مصطفی کم نیارم……درکل ارومم

   مصطفی جون حالا خیالت راحت شد ؟دیدی شر بپا کردی…

   • آرمان جون خودت زود احساساتی شدی .تازه من که اون بالا جمع و جورت کردم اگه من اون مطلبو نمی نوشتم گیتا خانم تیکه تیکه ات میکرد و ازت قیمه بادمجون می پخت .

    حالا دیگه مجبوری یه جورایی از دل گیتا در بیاری

    • مرسی …پس یه شام حسابی مهمون من

     • عزیزم حالا ما بیایم شیراز یا شما میاین تهران ؟؟
      .
      .
      ناهاری که شما بخوای بدی نمیشه ازش گذشت .
      .
      .
      حالا فعلا که از گیتا خانم هیچ خبری نیست.
      .
      .
      شاید هم داره خودشو آماده میکنه که ازت شام درست کنه

 13. حساب آرمان باشه بعدا.شماها که فقط حرفشو میزنین.اووووووووووو کی قرار بود بهم شام بدین؟ خوب بدین دیگه آرمان هم سر راهش میاد منو برمیداره با هم میایم تهران.همه بچه های دیگم بیان آییییی حال میده دور همی

  • سلام به گیتا خانم عزیز دل برادر .خوب هستی؟ با این مطلبی که نوشتی آرمان دیگه مجبوره شام یا ناهارو بده.
   فقط تو با این دعوتی که فرا خوان دادی همممه بیان آرمانو خانه خرابش میکنی که، رحم و مروت داشتن هم بد چیزی نیستا .خانم خانمی که با اعتراف خودت داری حروم میشی یه خورده به فکر آرمان باش.
   .
   .
   ولی گذشته از همه چیز من تا به حال شیراز نیومدم خیلی دوست دارم یه روز برم شیرازو ببینم ولی متاسفانه تا به حال چنین فرصتی به دستم نیومده

 14. بابا دنگی حساب میکنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*