آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,718

بولتون: اسرائیل باید تصمیم مهمی درباره حمله به ایران اتخاذ کند

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

بولتون: اسرائیل باید تصمیم مهمی درباره حمله به ایران اتخاذ کند

سفیر جنگ‌طلب سابق آمریکا در سازمان ملل در یک مصاحبه رادیویی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی وقت زیادی درباره اتخاذ یک تصمیم مهم در زمینه حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل روز یکشنبه در مصاحبه با رادیو آمریکایی‌ « WABC» تصریح کرد که اسرائیل زمان زیادی برای اتخاذ یک «تصمیم مهم» در خصوص حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران ندارد.

وی تصریح کرد: من فکر می‌کنم، هم‌اکنون اسرائیل با تصمیم‌ مهمی روبرو است که آیا قصد دارد اجازه دهد ایران تسلیحاتی شود و تهدیدی برای موجودیتش به وجود آورد یا اینکه همچون دو مرتبه قبلی که برنامه‌ هسته‌ای کشورهای خاصم را هدف گرفت، اینبار نیز برنامه هسته‌ای ایران را هدف می‌گیرد.

بولتون ادامه داد: فکر نمی‌کنم اسرائیل زمان زیادی داشته باشد. در حقیقت، آنها باید خیلی سال قبل چنین تصمیمی می‌گرفتند زیرا همه ما می‌دانیم که اطلاعات ناقص است و ایران احتمالاً قابلیت (هسته‌ای) بیشتری بیش از آنچه که ما درباره آن می‌دانیم، گسترش داده است و شاید در همکاری با کره شمالی باشد.

این اظهارات سفیر جنگ‌طلب سابق آمریکا در سازمان ملل در حالی مطرح شده است که ایران و 1+5 (آمریکا،انگلیس،فرانسه،روسیه،چین بعلاوه آلمان) برای برگزاری مذاکرات در 16 و 17 آبانماه در ژنو آماده می‌شوند.

بولتون در واکنش به اظهارات «لئون پانتا» وزیر دفاع سابق آمریکا که روز گذشته تأکید کرد که شاید آمریکا مجبور به استفاده از نیروی نظامی علیه ایران شود، گفت: اگر هنوز کسی  وجود دارد که فکر می‌کند آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران از نیروی نظامی استفاده می‌کند، واقعا نیاز است که این افراد ارزش‌های اساسی را مورد بررسی مجدد قرار دهند. چنین رخدادی در دولت اوباما رخ نمی‌دهد. دوباره تکرار می‌کنم. چنین چیزی رخ نمی‌دهد.

/فارس

 

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. چه غلطای زیادی..اسراییل ماله این حرفا نیست….جناب سفیر حرف مفت زده تا خوشایند موساد و روزنامه هاآرتز تل اویو باشه.  اگه یه سفیر مرد وبا وجدان تو سازمان ملل باشه اونم احمد شهیده…حتی اخضر ابراهیمی هم سازشکاروخائنه.

 2. به به آرمان جون.دیدیمت خلاصه.جدیدا زیاد دلتنگ اینو اون میشی.خبریه؟

  • سلام عزیزم.من فقط دلتنگ خودت میشم…وقتی می بینم دوستان نیستن و کامنت نمیدن ناراحت شدم اخه عادت کردم به خوندن نظراتشون.دیروزهم که اسمونی نظرات منو اول چک میکردبعد اد کرده.دل که نیست این دل لامصب ما.
   حقیقتادیروز حس بدی بهم دست داداگه بخاطرتو نبود دیگه کامنت نمیدادم ومثل سابق فقط میخوندم.


   دیروزباران لطیف وزیبایی می امد
   اما
   دلتنگی های مرا هیچ بارانی ارام نمیکند
   چون
   دلتنگی تنها نصیب من بود
   ازتمام زیبایهایت.!
   دیشب از دلتنگیت بغضی گلویم راشکست
   گریه ای شد
   برفراز ارزوهایم نشست.!

 3. چرا عزیز دلم؟مگه دیروز چی شده بود؟؟/خدا نکنه چشات گریه کنن.میخای من دق کنم؟؟؟

 4. دیروز بارون میومدحس وحالمو عوض کرده بود.بچه ها هم نبودن خیلی تنها بودم…فدات شم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*