آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,843

بدحجابی در جشنواره تئاتر +تصاویر

مراسم اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور با حضور مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور، مسئولان استانی و هنرمندان 5 آبان ماه 92در یاسوج برگزار شد.

این مراسم با حضور قادر آشنا مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور و سیاوش طهمورث هنرمند برجسته تئاتر، سینما و تلویزیون کشور، خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان استانی در سالن تئاتر شهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

نکته قابل تأمل در برگزاری این جشنواره و مراسماتی از این قبیل این است که به نام هنر و هنرمند تمام می شود و هنرمندان به عنوان الگو برای جوانان این مرز و بوم شناخته شده که با توجه به محبوبیت سینما و تئاتر در بین فرزندان ما، آن ها با الگو برداری از این قشر می توانند ترویج دهنده زیبایی های هنر باشند.

اما رواج بدحجابی و هنجارشکنی در چنین مراسم هایی می تواند تأثیر منفی در دید مردم نسبت به هنرمند داشته باشد.

بنابراین نوع پوشش، رفتار و گفتار یک هنرمند علاوه بر تأثیر گذاری مثبت می تواند تأثیری معکوس داشته باشد.

بعد از رونمایی از پوشش ساپورت در جشنواره استانی که چندی پیش مورد نقد قرار گرفت متأسفانه این بار نیز شاهد معضل بدحجابی و ورود بدحجاب ها به محل برگزاری این گونه جشنواره ها بودیم.

این که آیا متولی خاصی برای برخورد با این پدیده وجود دارد یا نه، بماند، ولی وجود این پدیده در جشنواره های سراسری ما و به اسم هنر و هنرمند جای بسی سئوال دارد.

تصاویر زیر از محل برگزاری جشنواره تئاتر منطقه یک در شهر یاسوج گرفته شده است که به دلیل جلوگیری از تبلیغ پدیده بدحجابی، از منتشر کردن عکس های دیگر معذوریم.

بدحجابی در جشنواره تئاتر

بدحجابی در جشنواره تئاتر

بدحجابی در جشنواره تئاتر

دانا

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

  1. بیش از ۸۰% از ملت به ستوه آمده ،از این آداب و روسومات تازیها متنفرند.ای شخصی‌ که ناراحت شدید از اینکه یه خانم کمی‌ از موهاش پیدا شده،بدون اون خانم حق داره هر جوری که میدونه خودشو نشون بده.شما حق ندارید حتی خواهر یا همسر یا مادر خودتون مجبور کنید چه بپوشند. انسانها آزاد دنیا میان و باید آزاد زندگی‌ کنند.آیا پنج انگشت دستانت مثل همدیگرند؟ اثر انگشت انسانها هم همه با یکدیگر فرق دارند، بهمان صورت افکار آنها .پس چطور به خودتان اجازه میدهید بقیه هر طوری که شما دوست دارید زندگی‌ کنند .ما یکبار دنیا میأیم و عمری بسیار کوتاه داریم.تا کی‌ میخواهید به دیگران زجر بدید، مگر قیم مردمید؟چرا نمیخواهید بفهمید که هر شخصی‌ عقل دارد و می‌تواند برای خودش تصمیم بگیرد؟ انسان شید و خودتان را اصلاح کنید نه‌‌ دیگران.دیگران به خودشان مربوط است.

  2. منکه بادیدن این تصاویر بیشتر به اینده امیدوار شدم….ول کن بابا دلت خوشه مگه بدحجابی فقط همین جاست تو خیابون نیست؟ بزار مردم از جوونی وزندگیشون هرجوردوست دارن لذت ببرن…همش محدودیت گرایی

  3. بیژن جون دمت گرم.آخرشی.

    آرمان جونم دم توام گرم.میخامت بد

  4. خواهشا بس کنید 34 ساله پدر مردمو با این مزخرفات دروردی…. اه اه اه

  5. بس کنید …34 ساله پدر مردمو با این مزخرفات دروردی…. اه اه اه

  6. صد رحمت به ارمني ها كه براي دينشون ارزش قائلند و گذشتگانشون اين توانايي داشتن كه درست دين رو ارائه بدهند.

  7. احسنت بیژن آورین آورین به تو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*