آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,458

باراک اوباما عاشق روحانی شده​است!

دبکا،در گزارشی اختصاصی به نقل از منابع نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرد، بخش‌های اصلی توافقنامه نهایی آماده است و به همین ترتیب باراک اوباما قصد دارد، قبل از کریسمس اعلام کند که آمریکا به توافقی نسبی با ایران دست یافته است و مذاکرات ادامه دارد. دبکا یکی از آخرین مراحل فرایند توافق بین ایران و آمریکا را مذاکرات محرمانه مقامات ایرانی و خزانه‌ داری آمریکا درباره تحریم‌ها و کوتاه کردن دست کنگره از افزایش تحریم‌ها دانست وافزود: بدین ترتیب اوباما می تواند، برنامه توافق با دولت روحانی را به پیش برد. این پایگاه اینترنتی صهیونیستی دبکا مدعی شد، فرماندهی عالی نظامی رژیم صهیونیستی بر این اعتقاد است که توافق هسته‌ ای نهایی بین ایران و آمریکا نزدیک است و بنابراین آمادگی‌های قبلی را برای حمله نظامی یکجانبه علیه برنامه هسته‌ای ایران در سال 2014 طرح می‌ریزند.

دبکا که حوزه فعالیت خود را مسائل امنیتی نظامی می‌داند افزود، ارتش رژیم صهیونیستی به همین علت درخواست 1 میلیارد دلار بودجه اضافی کرده است. در این گزارش اعلام شده است که سخنان روز دوشنبه جان کری مبنی بر این که “برخی می‌گویند، فرصت دادن به دیپلماسی کار نادرستی است. ما به این تاکتیک‌های ترس و نیروهایی که پیشنهادهای دیگری دارند، تسلیم نخواهیم شد” اشاره مستقیم به سخنان نتانیاهو است.

اوباما عاشق روحانی شده است!

سایت صهیونیستی یدیعوت آحارنوت نوشت: تهدید این است که اکنون رئیس جمهور اوباما عاشق شده است و او به هیچ وجه از گزینه نظامی علیه ایران حمایت نمی کند. یدیعوت آحارنوت افزود: اوباما هیچ قصدی برای حمله به ایران ندارد و اسرائیل هم بدون حمایت آمریکا حمله ای را ترتیب نخواهد داد. بسیاری از کشور های عربی نیز از این روند جدید راضی نبوده و به رویکرد جدید ایران اصلا اطمینانی ندارند. تهران نیز با رویکرد و موضع بسیار خوبی وارد مذاکرات ژنو شده است اما تحلیل گران بر این باورند که این امر نیز به خاطر تحریم ها علیه ایران بوده و ایران مصمم است تا از این تحریم ها بکاهد. اسرائیل نیز بر این باور است که ایران توانایی ساخت سلاح اتمی را دارد و کشور های عربی نیز به شدت نگران ایجاد جنگی در منطقه هستند و همه آنها خواهان فشار به ایران در جلسات مذاکرات ژنو هستند.

یدیعوت آحارنوت در آخر نوشت: تنها راه حل باقی مانده ادامه یافتن فشار ها و تحریم ها علیه ایران است و باید انزوای ایران ادامه یابد زیرا این راه حل موثر واقع شده است، اما مشکل، اوباما و مردم کشورش هستند که مجذوب ایران شده اند و باید به آنها گفته شود که مراقب باشند تا فریب ایران را نخورند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. ♡♥♡♥♡

 2. خوب بسلامتی.پس آرمان جون بعد خودمون یه ازدواج دیگه هم افتادیم.مبارکا باشه

  • روزی میخواستم بگویم که
   دوستت دارم!
   ساعتی میخواستم بگویم
   عاشقت هستم.
   اما ای امیدجان!
   دران لحظه ذهن من
   ازفواره ها بالاتر
   اززندگی پربارتر
   وازامیدسرشارتربود!
   حس میکنم که رازم راخوانده باشی
   اما اینک بدون تو تنهایی را با تمام ابعادش حس میکنم
   پس
   قطره قطره ی عشقم را با تمام وجودم
   در دوکلمه می گنجانم و می گویم :
   دوستت دارم…..
   دل من بی تو در شبهای پرمهتاب
   بسان کلبه ای تاریک
   که درگرداب می افتد خموش
   وبی ستاره درسیاهی
   رنگ غم دارد
   بیا ای مهربان یارم.
   بیا ای ارزوهایم !

 3. بخاطر تو قله ی قاف که سهله…

  من قله کاف و لام ومیم و نون و واو رو هم فتح میکنم…

  اماتو با تمام مردانگیت

  مرد باش….

  اگر سراغ نگاهت را گرفتند بگو ؛ واگذار شده است…..

  • ازمردانگی که فاصله بگیریم
   هیچ حسی
   حس زنانگی ترانمیدهد!
   که براستی همه مردانگی مراباخودبرد
   ومرا
   درحسرت زیبایی
   ولطافت وجودبی همتایت
   تنها گذاشت….!

 4. چه زیباست وقتی میفهمی

  کسی زیر این گنبد کبود انتظارت را میکشد…
  و

  چه شیرین است طعم پیامی که میگوید,؛

  کجا بودی تو؟؟؟؟؟نگرانت شدم

  همه صفحاتو گشتم….

  دلم برات تنگ شده بود…….

 5. هووووم …….یا الله ……….اجازه هست؟

 6. خب به سلامتی … می بینم که عروس خانوم هم هستن . انشالله به حول و قوه الی دیگه خطبه رو بخونم دیگه . انکهت ُ دو تا رخت و سه تا تخت و دو تا نوکر بدبخت و عروس راضی شدی؟

 7. بزن دست قشنگه رو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*