آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,212

مستی 2 دختر ایرانی در هند غوغا به پا کرد

این ماجرای تاسف بار، از هفته پیش تا کنون مورد توجه شبکه های تلوزیونی و مطبوعات هند قرار دارد. دادگاه شهر بنگلور ، گذرنامه ی آذر و فریما را ضبط و اعلام کرده است که…

دو دختر ایرانی به اتهام رانندگی در حال مستی و حمله به پلیس، تحت پیگرد قضایی هند قرار گرفته اند.

روزنامه ایندیا تایمز هند نوشت: هفته گذشته دو دختر دانشجوی ایرانی ساعت ۱۱و سی دقیقه شب در حال رانندگی در یکی از خیابان های شهر “بنگلور” در جنوب هند، از سوی پلیس متوقف شدند تا مورد آزمایش الکل قرار گیرند.

پس از مثبت بودن آزمایش الکل، پلیس از “فریما”ی ۲۶ ساله که رانندگی خودرو را بر عهده داشت خواست تا مدارک خودرو و گواهینامه رانندگی خود را تحویل دهد.

وی که گواهینامه اش همراه نبود، مدارک خودرو را تحویل پلیس داد.

در این لحظه “آذر”، ۲۹ ساله، از خودرو پیاده شد و تلاش کرد تا مدارک را از پلیس باز پس گیرد.

پلیس گزارش کرده است که “آذر” برای بازپس گیری مدارک دوست خود، با مشت به صورت پلیس کوبیده و دست وی را به شدت گاز گرفته است!

آزمایش الکل نشان می دهد که در خون “فریما” ۵۹ درصد و در خون “آذر” ۸۳ درصد الکل وجود داشته است. پس از این اقدام نابهنجار، هر دو دانشجوی ایرانی به مرکز پلیس برده شده اند تا مورد پیگرد قرار گیرند. در آن جا، وقتی “آذر” مست با خبرنگاران دوربین به دست مواجه می شود، به یکی از آنان حمله ور می گردد و دوربین او را می شکند!

این ماجرای تاسف بار، از هفته پیش تا کنون مورد توجه شبکه های تلوزیونی و مطبوعات هند قرار دارد. دادگاه شهر بنگلور ، گذرنامه ی آذر و فریما را ضبط و اعلام کرده است که این دو دانشجوی متخلف ایرانی هم اکنون مراحل قضایی را طی می کنند و به زودی باید در دادگاه نهایی حاضر شوند.
جام

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۳ نظر

 1. اینقدر اینجا همه چی و سفت میگرن که بدبختا می رن اونور از همه جاشون میزنه بیرون

 2. مستی وتنهایی ما را ببین.ادم مست چه کارها که نمیکنه..خارج که مثله ایران نیست همون لحظه پشت فرمون با دستگاه درصدالکل دهان رو میگیرن.

  ولی اکثر هندیا خیلی ترسو هستن.

 3. فکر کنم مطلب خیلی قدیمیه من قبلا اینو شنیده بودم

 4. اقاجان باانتشاراین خبرکه از خبرگزاری خاصی نقل کردیدایا اینقدربه اخلاق وشرافت حرفه ای پایبندهستید تادختران جناب مهندس میر حسین موسوی بتوانند درسایت شماازخودشان دفاع بکنند؟یاطبق معمول فقط شما وجناحتان باید متکلم وحده باشید؟

 5. سلام عزیزم.ممنون از لطفت.منم دلتنگتون بودم

  • حالا چرا اینقدر رسمی.منظورت از دلتنگتون من تنها هستم یا همه بچه ها؟ همش دو روز نبودیا ترسیدم فراموشمون کردی مهربان گیتا.!

 6. گيتا جون خيلى جات خالى بود كلى هم دلمون برات تنگ شده بود
  گيتا جان نبودى در گوش من از منو آرمان خواست كه به تو بگيم ببخشيش دلش نمى خواست ناراحتت كنه اما… تو ببخشش عزيزم

 7. دلم برای همتون تنگ شده بود حتی اون…………………….

 8. اون ………………………… !!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
  باشه اون !!!!!!!!!!!!!!!

  . یلدا سلام تو اینجایی من 2 ساعته دارم توو “مادره شهید؟” ” زیباترین دختر دانشجو”
  . برات مینویسم ؟!

  .
  .

 9. سلام مهربانم
  من هر جا كه تو باشى حست ميكنم .هر روز تمامى مطلب هاييو كه فكر ميكنم كامنت ميذارى ميام و ميبينم الانم رفتم كامنتتو “توو زيبا ترين دانشجو” خوندم عزيزم
  عزيزم امروز خيلى حالم خوب بود خوندنه كامنتاتم حالم رو بهتر مى كنه امروز حالم خوب بودچون از صبح تهران داره بارون مياد خيلى هوا باحال شده….

 10. ساعت يازده و نيم شب خبرنگار با دوربين كجا بود؟اونم تو هند!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*