آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,015

ماجرای دختران میرحسین موسوی چه بود؟

یک منبع آگاه گفت: در جریان دیدار دختران موسوی با پدر و مادرشان که پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است، ماموران زن حاضر در محل با رفتار و حرکت های غیر عادی مواجه شده اند.

رافت قضایی و دیدار فرزندان موسوی با پدر و مادر در روز عید غدیر

به گزارش باشگاه خبرنگاران، با توجه به رافت سیستم قضایی در ترتیب دادن ملاقات میان فرزندان موسوی با پدر و مادر خود، صبح پنجشنبه همزمان با عید غدیر دختران موسوی و رهنورد اجازه دیدار با پدر و مادر خود را یافتند.

حمله ور شدن به سوی ماموران زن!

بر همین اساس، یک منبع آگاه به خبرگزاری فارس گفت، در حین دیدار صبح پنجشنبه، دختران موسوی و رهنورد با انجام رفتار و حرکات غیر عادی با ماموران زن حاضر در محل درگیر و به سوی آنها حمله ور شدند.

فضا سازی رسانه ای برای فشار بر مسئولان امنیتی و قضایی و بودن در کورس خبری

این منبع آگاه افزود: به نظر می رسید این امر کاملا به صورت عمدی و سازمان یافته انجام شده تا آنها امکان فضاسازی رسانه ای برای فشار بر مسئولان امنیتی و قضایی را پیدا کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران نکته مهم در این میان این است که ظاهرا فرزندان موسوی از اینکه مدتی است فقط تحرکات خانواده کروبی در سرخط خبرها قرار دارد به شدت عصبی هستند و به همین منظور تلاش کرده اند با حاشیه سازی و ایجاد درگیری توجهات را به سمت خود جلب کنند تا بتوانند در بورس و کورس خبری حضور یابند.

به نظر می رسد یکی دیگر از دلایل رفتار پرخاشگرانه این افراد این بوده است که به فضاسازی برخی محافل ضد انقلاب در این باره که در روز عید غدیر اتفاق ویژه ای خواهد افتاد، دل بسته بودند و اکنون بی اعتنایی مردم و مسئولان به این جوسازی ها آنها را کاملا عصبی کرده است.

ارتباط با گزارش ضد ایرانی احمد شهید

این منبع آگاه احتمال داد انجام این تحرکات همزمان با گزارش مغرضانه احمد شهید علیه ایران آغاز یک حرکت هماهنگ داخلی و خارجی برای هجمه به نظام باشد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. اینکه این خبر را خبرگزاری فارس نقل کرده است در صحت آن شکی باقی نمی گذارد!

  2. اگه اصول 23و37و39 قانون اساسی درنظر نگیریم پس رافت اسلامی چی میشه .پس مهر وعطوفت مادر وفرزند چی میشه که چندساله بایکوت شده.حتی یه قاتل هم پای چوبه دارمورد بخشش اولیا دم قرارمیگیره.این مساله چه ربطی به خانواده کروبی و شانتاژ خبری داره ؟بچه خانوادشو میخواد.شاید وقت ان رسیده مقام عظمی اینجا رافت اسلامی رو نشون بده هرچی باشه اینها هم از ارکان نظام محسوب میشن.

  3. واقعا که هوچی گری تخصص این خانوادس…….به سن و سال هم ربط نداره
    شفقت اسلامی خوبه……اما ……….
    نه درمورد فتنه گری که یک سری جوونو فریب داد و پیاده نظامشون کرد….از اون یک سر….یه تعدادی رو به کشتن داد….. کشورو از حالت ثبات و امنیت خارج کرد… روی آمریکارو نسبت به مازیاد کرد……..به امام یک انقلاب توهین کرد…. حرمت عاشورا رو با کف و دست و سوت و رقص لگد مال کرد……خون شهدای انقلابو به هدر داد… پای تروریستها رو واسه چند ما به کشور باز کرد…….کاری کرد که دشمن به نابودی ایران اسلامی امیدوار شه…….و از همه مهم تر نظام اسلامی رو بازیچه دست دشمنان خونی ایران قرار داد……و هزاران غلط دیگر……..
    قضاوت منصفانه با شما؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*