آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,807

پاسخ ظریف به نامه دختر ایرانی در فیس بوک

شما هر روز چقدر بابت خرید روزنامه پول می پردازید؟ چند تا روزنامه را می توانید بخرید؟ چند تا از آن روزنامه ها را فرصت می کنید، بخوانید؟ بیشتر مشتری کدام روزنامه هستید؟ اگر از شما بپرسند آیا دلتان می خواهد بدانید روزنامه های دیگر چه نوشته اند احتمالا سرتکان می دهید و می گویید « کاشکی ممکن بود …» ما از آرزوهای شما خبر داریم و به همین علت می خواهیم به جای تان، هر روز همه روزنامه ها را بررسی کنیم و جالب ترین خبرهای شان را برای تان دستچین کنیم و به نقل از آن روزنامه ها در ستون « یواشکی روزنامه ها» بنویسیم.
ایران: پاسخ ظریف به نامه دختر ایرانی در فیس بوک

روزنامه ایران نوشت: خبر اول این که محمد جواد ظریف در یکی از جدیدترین نوشته های فیس بوکی خود به نامه قابل تامل و البته تکان دهنده ای که توسط یک دختر جوان ایرانی در صفحه فیسبوکش منتشر شده بود پاسخ داد. در بخشی از پاسخ ظریف به این دختر ایرانی آمده؛ «می دانم که مسئولیت سنگینی بر دوش من و همکاران من است و گرچه در ایجاد شرایط کنونی نقشی نداشته ایم ولی به هرحال با پذیرش مسئولیت باید در جهت حل آن حرکت کنیم. امیدوارم با تدبیر ریاست محترم جمهوری و با حمایت همه مردم مشکلات انباشته اقتصادی به تدریج رفع شوند و زندگی برای شما و بقیه مردم راحت تر شود.

اما اطمینان داشته باشید که برای مذاکره جدی و رفع فشارها، بهترین روش تلاش برای رسیدن به تفاهم از طریق تعامل سازنده و عزت مند است. اندکی صبر، سحر نزدیک است.» این دختر جوان در کامنتی که چندی پیش خطاب به وزیر خارجه کشورمان در صفحه فیس بوک گذاشته بود از وضعیت اقتصادی و بیکاری در جامعه گلایه کرده و در بخشی ازنامه خود نوشته بود: «یه کاری کنید کاری کنید که تحریم ها تموم بشه ، ارزونی بشه، کرایه خونه کم بشه ، مواد غذایی ارزون بشه، بازار کار رونق پیدا کنه، امنیت و رفاه داشته باشیم…»

جزئیات کلاهبرداری 3هزار میلیاردی از مرز نشینان

ایران آورده است: خبر دیگر این که پرونده کلاهبرداری ارزی سه هزار و 461 میلیارد ریالی از مرز نشینان با گذشت 23 ماه با دستور رئیس قوه قضائیه وارد مرحله تازه ای شد. آیت الله آملی لاریجانی پس از اطلاع از جزئیات این پرونده، دستور داد شعبه و قاضی ویژه ای برای رسیدگی به این پرونده تعیین شود. مهر خبر داده که این کلاهبرداری بزرگ از آذر ماه سال 90 برای اولین بار دهان به دهان در بازار موبایل و کامپیوتر ایران و یا به عبارت دیگر، پاساژ علاءالدین پیچید سپس شاکیان در نامه هایی جداگانه خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی رئیس قوه قضائیه، وزیر اطلاعات، دادستان عمومی و انقلاب تهران و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شدند. ماجرا از این قرار است که شش متهم این پرونده به نام های «ه. ن.ح»، «ا. د.ف»، «ح. خ.ب»، «ا. ع» و «ه. ه» و «علی آ» با راه اندازی دفتری در مرکز تهران اقدام به سودجویی از شهروندان و بعضا فعالان اقتصادی کردند که در تهران ریال به آنان می دادند و در امارات درهم تحویل می گرفتند.

بررسی زمین خواری در 5 استان

روزنامه ایران نوشت: شنیدیم که رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از شکایت مسئولان ۵ استان کشور به این کمیسیون با موضوع زمین خواری خبر داد و گفت که یک کارگروه ویژه برای بررسی این پرونده در کمیسیون تشکیل شده است. به گزارش تسنیم، پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرونده های زمین خواری در کمیسیون متبوعش، گفت: شکایات و مواردی در رابطه با زمین خواری در لواسان مطرح شد و پس از آن، مسئولانی از چند استان تماس هایی با کمیسیون اصل 90 گرفته و گزارش دادند که در آن استان ها هم زمین خواری وجود دارد. به گفته وی، پس از ارائه شکایت این استان ها به کمیسیون اصل 90، پرونده ویژه ای تشکیل و کارگروهی در این کمیسیون مسئول بررسی این موضوع شد و این کارگروه در حال بررسی اولیه زمین خواری در این 5 استان است.

صدور حکم قطعی پرونده 3 هزار میلیاردی

ایران آورده است: دست آخر این که ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور به باشگاه خبرنگاران گفته است که حکم قطعی درخصوص پرونده 3 هزار میلیاردی صادر شده و مأموریت من در این پرونده به پایان رسیده است. در جریان پرونده 3 هزار میلیاردی چند معاون وزیر و مدیران کل راه و ترابری، تراورس و چند شرکت دولتی در زندان به سر می برند. همچنین برای 4 متهم اصلی این پرونده حکم اعدام صادر شده است.

کیهان: خروج از حاکمیت خوبه اما سهم ما از کابینه کمه!

روزنامه کیهان نوشت: سعید حجاریان می گوید شعار عبور از خاتمی اشتباه بود اما شعار خروج از حاکمیت تندروی نبود.

وی در مصاحبه با روزنامه اعتماد و در پاسخ به این سؤال که از زبان برخی چهره های اصلاح طلب می شنویم که اصلاح طلبان در دوره آینده باید از هاشمی و خاتمی عبور کنند. همان طور که در دوره اصلاحات نیز شاهد بودیم که بحث هایی مثل عبور از خاتمی توسط تحکیم و خروج از حاکمیت توسط برخی چهره ها مانند آقای عبدی مطرح شد. شما نسبت به سیاست عبور از خاتمی و هاشمی چه نظری دارید؟» گفت: در دوره اصلاحات به نظرم شعار عبور از خاتمی اشتباه بود، اما شعار خروج از حاکمیت، تندروی نبود. الان هم عبور از هاشمی و خاتمی اشتباه است. آقای هاشمی الان مواضع خوبی دارد. اما درباره انتخابات مجلس ششم که مورد نظر شما است، ما به عنوان روزنامه نگاران، یک لیست داشتیم که خیلی هم موفق بود و علیرضا رجایی هم از لیست ما رأی آورد.

همانجا من گفتم که فائزه هاشمی را باید در لیست بگذاریم و گذاشتیم، اما یک اصلی داشتیم و آن این بود که لیست ما باید با جناح راست مرزبندی داشته باشد و برای همین کسانی که در لیست راست ها هستند را ما در لیست نگذاریم. با محسن رضایی صحبت کردیم که از لیست راست خارج بشود تا در لیست اصلاح طلبان قرار بگیرد، اما خارج نشد و از لیست اصلاح طلبان حذف شد. درباره آقای هاشمی نظر برخی اعضا این بود که با وجود اینکه در لیست راست است اما ما هم ایشان را در لیست بگذاریم، اما نظر اکثریت جمع این نبود و آقای هاشمی در لیست قرار نگرفت و به خاطر همین فائزه هاشمی هم خودش را از لیست ما خارج کرد.

مدیر مسئول روزنامه توقیف شده صبح امروز این واقعیت را مسکوت گذاشت که روزنامه های دوره اصلاحات از جمله روزنامه متبوع وی به کمک پیادگانی چون اکبر گنجی و عماد باقی و… ردای عالیجناب سرخپوش شده قتل های زنجیره ای را هم بر تن آقای هاشمی پوشاندند و فقط صحبت حذف نام وی از فهرست اصلاح طلبان نبود. او همچنین توضیح نمی دهد که اگر شعار خروج از حاکمیت درست است با چه رویی مجدداً از دولت روحانی سهم می خواهند و از جمله خود وی در همین مصاحبه ادعا می کند سهم اصلاح طلبان از کابینه روحانی به اندازه وزن و رأی آنها نیست! همچنین ادعای اخیر حجاریان درباره وفاداری به خاتمی در تناقض با عملکرد طیف متبوع وی و نیز مصاحبه حجاریان با یکی از نشریات ضدانقلاب است که تصریح کرده بود گروه خون خاتمی و مجمع روحانیون با ما یکی نیست و خاتمی آخرین میخ را بر تابوت اصلاحات کوبید.

چرا کاری می کنید که مردم حق را به کیهان بدهند؟!

کیهان آورده است: یک سایت اصلاح طلب از اثرگذاری روزنامه کیهان در زمینه نقد عملکرد مسئولان وزارت خارجه ابراز نگرانی کرد. سایت آینده در عین حال اذعان کرد نقدهای اخیر کیهان بجا و درست بوده است.این سایت اصلاح طلب و مدعی حمایت از دولت می نویسد: پس از مرتبط کردن کمردرد وزیر خارجه به تیتر روزنامه کیهان، به نظر می رسد به همراه بردن ده ها خبرنگار در مذاکراتی که قرار است جزئیات آن محرمانه بماند، اشتباه دیگری از وزارت خارجه در حوزه اطلاع رسانی داخلی بود.آینده افزود: تیم جدید وزارت خارجه اگرچه از نظر مهارت های دیپلماتیک و دیپلماسی عمومی توانمندی بسیار بیشتری نسبت به تیم سابق دارد، اما از نظر اطلاع رسانی در فضای داخلی کشور و مهارت های سیاسی داخلی با مشکل مواجه است.

آینده با بیان اینکه مواضع انتقادی کیهان باعث چند برابر شدن حمایت اردوگاه اصولگرایان از این روزنامه شده، سعی می کند نفوذ کلام کیهان را منحصر به اصولگرایان کند اما در قسمتی دیگر از تحلیل خود اذعان به درستی و استحکام نقد کیهان می کند و می نویسد: اشتباه دیگر وزارت خارجه در به همراه بردن ده ها تن خبرنگار به ژنو بود، در حالی که قرار بوده جزئیات این مذاکرات محرمانه نگه داشته شود. بدیهی است حضور این تعداد خبرنگار [حداقل 34 نفر و بنا به برخی گفته ها 50 نفر] خود به خود به کنجکاوی و تلاش افکار عمومی برای دانستن جزئیات دامن خواهد زد و زمانی که قرار است جزئیاتی از مذاکرات درز نکند، طبیعتا خبرنگاران موردی برای گزارش دادن نخواهند داشت.

سایت اصلاح طلب با بیان اینکه «شاید اشتباه بعدی، تاکید مکرر بر محرمانه بودن مذاکرات بود که خود باعث حساس شدن افکار عمومی به محتوای مذاکرات می گردید»، می نویسد: اشتباه دیگر سخنان سخنگوی وزارت امور خارجه است، نظیر این که «موارد مطرح شده هیچ ربطی به مذاکرات ندارد» که به نظر می رسد جنبه صوری دارد و احتمالاً در مجموع، محورهایی که توسط رسانه ها منتشر شده، بی ارتباط با مذاکرات نبوده است.شایان ذکر است برخلاف سناریوی فتنه گران برای حزبی و جناحی و انتخاباتی کردن مذاکرات ژنو، کیهان بر حفظ نگاه ملی در این زمینه اصرار دارد و به شهادت تجارب دهه گذشته یقین دارد که مواضع کارشناسی در نقد عملکرد وزارت خارجه پشتوانه این وزارت در دفاع از منافع ملی مقابل قدرت های زورگو، عهدشکن و مکار بین المللی است. در مقابل نیز این باور عمومی وجود دارد که موضع نشریات زنجیره ای در ابراز ذوق زدگی برای دست بوسی آمریکا، صرفا کفه دشمنان ملت ایران را در مذاکرات سنگین تر می کند و به مثابه خالی کردن پشت هیئت مذاکره کننده ایرانی است.

مذاکره کننده ایرانی آب پاکی را روی دست نشریات زنجیره ای ریخت

کیهان نوشت: معاون وزیرخارجه برخلاف ذوق زدگی شرم آور نشریات زنجیره ای اعلام کرد، ادعای آزادسازی بخشی از اموال ایران از سوی آمریکا فاقد سندیت است. ضمن اینکه ایران در ازای آزادی اموال بلوکه شده خود امتیاز نمی دهد.مجید تخت روانچی عضو هیئت مذاکره کننده ایرانی درباره ادعای آزادی دارایی های مسدود شده ایران از سوی آمریکا که با ذوق زدگی تمام تبدیل به تیتر یک رسانه ها و نشریات زنجیره ای شده بود، به ایسنا گفت: «ما هم این موضوع را صرفا از طریق رسانه ها دیده و شنیده ایم» البته من این برداشت را ندارم که موضوع مربوط به دارایی های بلوکه شده ایران در آمریکا برای بیش از 30 سال گذشته است. برداشت من از این اخبار این است که دارایی های ایران در آمریکا که به دلیل تحریم ها (اخیر) مسدود شده اند، آزاد شود.

روانچی با تاکید بر این که نمی توان به این گزارش ها و اخبار چندان توجه کرد، افزود: این اخبار هیچ منبع روشنی ندارد و نمی تواند ملاک عمل قرار گیرد.وی در پاسخ به این پرسش که در مذاکرات با آمریکا در نیویورک یا ژنو دراین باره بحثی صورت گرفته است؟ گفت: ما در این زمینه با آنها (آمریکایی ها) گفت وگویی نداشتیم، اگر آنها پیشنهاد و بحثی دارند باید به طور مستقیم به دولت ایران منتقل کنند. نمی شود از طریق مصاحبه یا روزنامه ها بخواهند پیغام دهند.پیش از این روزنامه نیویورک تایمز به نقل از «یک مقام آمریکایی» فاقد نام مدعی شده بود که آمریکا آماده است امکان دسترسی ایران به بخشی از اموال بلوکه شده خود را «بررسی کند»! چندان که پیداست اولاً منبع ادعا معلوم نیست. ثانیاً صرفاً آمادگی برای بررسی یک احتمال اشاره شده و ثالثاً بخشی از اموال است. این در حالی است که مقامات آمریکایی و غربی شناخته شده، بارها حتی امضاها و تعهدات کتبی خود در توافقات جهانی را نقض کرده و زیر پا نهاده اند. با این وجود برخی روزنامه ها، مانند شرق، اعتماد، بهار و… ذوق زدگی قابل تأملی در قبال خبر نیویورک تایمز نشان دادند.

روانچی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره موضع ایران در قبال این رویکرد که گفته می شود آمریکا تلاش می کند به جای صحبت در مورد تحریم ها، دارایی های مسدود شده ایران تحت تأثیر تحریم ها را آزاد کند در حالی که انتظار دارد ایران در قبال آن در بحث هسته ای اش شفاف سازی کند؟ گفت: چنین مطلبی مطرح نشده و صرفاً گمانه زنی رسانه ای است که هدف آن روشن نیست. اما هر زمان که پیشنهادی به ما داده شود، آن را بررسی می کنیم. تأکید کرده ایم تحریم ها را قبول نداریم و آن را غیرقانونی می دانیم. این که ما پولی خارج از کشور داریم، متعلق به مردم ایران است و آمریکایی ها به طور غیرقانونی به کشورهای دیگر فشار می آورند که پول های ایران در آن کشورها به داخل منتقل نشود.

وی تأکید کرد: ما هیچ شرط و شروطی مبنی بر این که این دارایی ها آزاد شود و ما جای دیگری امتیاز دهیم را نمی پذیریم. اصلاً این موضوع پذیرفتنی نیست. این دارایی ها به صورت غیرقانونی مسدود شده اند و اگر بخواهد درباره آن شرط و شروط گذاشته شود ما آن را نمی پذیریم.
شایان ذکر است نشریات زنجیره ای هماهنگ با منطق استکباری آمریکا به گونه ای عمل می کنند و می نویسند که ملت ایران باید از حقوق مسلم خود بگذرد تا آمریکایی ها وعده بدهند که بخش کوچکی از همان حقوق تضییع شده را به عنوان امتیاز و به شکلی گران به خود ملت و دولت ایران بفروشند! سالها پیش روزنامه زنجیره ای شرق در تحلیلی شرم آور ادعا کرد؛ چون ایران تقوای اتمی ندارد، غربی ها نمی توانند اجازه دسترسی به فناوری هسته ای را بدهند!

یارگیری برای فراکسیون انشعابی یا انسجام فراکسیون اکثریت؟

کیهان آورده است: همزمان با برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت برخی خبرها حاکی از پیگیری راه اندازی فراکسیون انشعابی تحت عنوان اعتدال یا صدای ملت است.بنا بر اعلام بهروز نعمتی نماینده اسدآباد، و محمدابراهیم رضایی نماینده خمین، مجمع عمومی فراکسیون قرار بوده امروز (سه شنبه) برگزار شود تا ضمن بررسی سه وزیر پیشنهادی احتمالا به انتخابات هیئت رئیسه این فراکسیون نیز بپردازد. پیش از این کاظم جلالی اعلام کرده بود برای ریاست دوباره فراکسیون نامزد نمی شود و اسامی کسانی چون بروجردی و باهنر مطرح شد اما بروجردی روز یکشنبه اعلام کرد جلالی تنها نامزد ریاست فراکسیون است.

جلالی پیش از این به تابناک گفته بود عزم جدی دارد کاندیدای ریاست فراکسیون نباشد و نقدهایی دارد. او به واسطه نزدیکی با حزب اعتدال و توسعه، از دولت جدید حمایت می کند و در جلسه رای اعتماد به وزرا نیز به عنوان موافق سخن گفت و علیه کاسبین فتنه! سخن راند.در عین حال جواد کریمی قدوسی در مصاحبه با بولتن نیوز خبر داده که علی مطهری در صدد راه اندازی فراکسیونی جدید است و معتقد است که 80 تا 90 نماینده برای عضویت در این فراکسیون اعلام آمادگی کرده اند.وقوع این امر به معنای ریزش اعضای فراکسیون رهروان خواهد بود و اغلب اعضا با این اتفاق مخالفند.

شما تحت فشار هستید اما بدون فشار استانداری را به ما بدهید!

روزنامه کیهان نوشت: طیفی از اصلاح طلبان در استان یزد به بهانه اینکه تلاش های قدرت طلبانه ای برای قبضه کردن استانداری یزد در جریان است از وزیر کشور خواستند یکی از 3 نامزد پیشنهادی آنان را استاندار کند.سایت وابسته به ستاد انتخاباتی عارف (موسوم به امید) نامه اصلاح طلبان همسو در یزد خطاب به رحمانی فضلی را منتشر کرد که در این نامه ضمن سهم خواهی ادعا شده است: تلاش ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان یزد بر آن بوده که در فضایی آرام و به دور از تنش های قدرت طلبانه، شرایط لازم را برای بررسی کارشناسانه گزینه های مطرح فراهم نموده و به تلاش برخی نیروهای معتمد نزدیک به دولت بسنده نماید. اما آنچه که مایه نگارش این سطور گردید، میدان یافتن برخی اشخاص و محافلی است که در عین زاویه داشتن با دولت تدبیر و امید و با القای تفرقه بین مجموعه نیروهای حامی رئیس جمهور منتخب، درصدد ایجاد فشار و اعمال سلایق شخصی و گروهی خود در فرآیند انتخاب استاندار هستند.

نویسندگان این نامه سپس 3 نفر شامل علی اکبر اولیاء، غلامعلی سفید و سیدحمید کلانتری را به وزیر کشور معرفی کرده و از وی خواستند یکی از این 3 نفر را به عنوان استاندار یزد معرفی کند.پیش از این هاشمی رفسنجانی ضمن تحت فشار قراردادن وزیر کشور مدعی شده بود که در برکناری و تغییر استانداران تأخیر شده است. پس از او نیز موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات خواستار تغییر استانداران و تعجیل در این امر شد. خبرهای موثق از برخی استان ها حاکی از رقابت تند برخی اضلاع ائتلاف ها و ستاد انتخاباتی برای به دست گرفتن استانداری است و برخی عزل و نصب ها در این زمینه موجب دلخوری هایی شده با این بهانه که فرد منصوب، اصلاً حامی روحانی در انتخابات نبود یا مورد تأیید نیست و…

خراسان: دردسرهای شغل دوم یک مسئول دولتی

روزنامه خراسان نوشت: بر اساس بررسی های کارشناسان یک نهاد نظارتی، یکی از مسئولان اجرایی که طی هفته های اخیر حکم انتصاب خود را دریافت کرده و مشغول به کار در دولت یازدهم شده است، فعالیت دیگری را در زمان فراغت خود دنبال می کند که بنا به نظریه برخی دستگاههای نظارتی، این فعالیت اگرچه جزو مصادیق عضویت در هیئت مدیره شرکتهای خصوصی نیست اما قانون تصدی بیش از یک شغل توسط کارکنان دولت را نقض می کند که بر این اساس، مقرر شده تذکرات لازم به این مسئول داده شود.

هشدار درباره شیوه جدید کلاهبرداری از فعالان اقتصادی

خراسان آورده است: بر اساس گزارش یک نهاد نظارتی که بر پایه استعلام از دستگاههای مربوطه اعلام شده، یک شرکت خصوصی با نام “سازمان حلال جهانی” اقدام به جعل گواهی و مهر برخی موسسات مهم کشور کرده و ضمن صدور گواهی های مجعول برای برخی فعالان اقتصادی و تجاری ایران که مشغول داد و ستد در کشورهای دیگر هستند، به آنها اعلام می کند که می توانند با این گواهی کالاهای خود را به راحتی صادر کنند. پرونده این شرکت برای محاکمه به نهادهای قانونی ارسال شده است.

تهران امروز: وضعیت پرونده شکایت احمدی نژاد از مطهری

روزنامه تهران امروز نوشت: مصطفی ترک همدانی وکیل علی مطهری در گفت وگو با فارس گفت: «در سال 89 آقای مطهری درباره رئیس جمهور وقت اظهارنظری کرد. وی افزود: همین اظهارنظر باعث شد تا معاون حقوقی ریاست جمهوری نسبت به ایشان اعلام جرم کرده و از علی مطهری موکل بنده شکایت کند.» ترک همدانی گفت: «وقتی برای تعیین تکلیف پرونده به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردم متوجه شدم که معاونت حقوقی ریاست جمهوری در دولت یازدهم نسبت به این پرونده اعلام رضایت کرده است.»

نظر خادم امام (ره) درباره هاشمی

تهران امروز آورده است: خبرگزاری فارس به نقل از حاج عیسی جعفری متولد 1306 که در 7سال پایانی عمر امام خمینی(ره) خادم منزل معظم له بوده است نوشت: «آقای هاشمی در آن زمان[اوایل پیروزی انقلاب] در دروازه دولت سکونت داشت و از همان زمان خطی را دنبال می کرد که این خط غیر از جمهوری اسلامی ایران بود.در آن زمان امام آقای هاشمی را خواست تا هم وی را از ادامه طی مسیر در خطی که دنبالش بود بازدارد و هم اینکه از سیاست وی استفاده کند و به همین دلیل بود که آقای هاشمی به مکان فعلی که متعلق به یک سرهنگ بود نقل مکان کرد تا نزدیک امام باشد.» وی تاکید کرد: ما از ریشه همه این مسائلی که مطرح می شود آگاه هستیم.

جانشین روحانی در مرکز تحقیقات استراتژیک

روزنامه تهران امروز نوشت: به گزارش مهر، رضا سلیمانی مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با تایید گفت وگوی آیت الله هاشمی رفسنجانی با حجت الاسلام دری نجف آبادی برای سپردن ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به وی، گفت: «هنوز انتصاب آقای دری نجف آبادی به ریاست این مرکز نهایی نشده است.»

جلسه محاکمه متهم به قتل ستار بهشتی برگزار نمی شود

تهران امروز آورده است: به گزارش ایسنا، گیتی پورفاضل، وکیل مدافع اولیای دم ستار بهشتی گفت: «جلسه محاکمه متهم به قتل ستار بهشتی در روز 5 آبان برگزار نخواهد شد.» وی علت برگزار نشدن جلسه دادگاه را رسیدگی نکردن به اختلاف نظرهای موجود بین دادستان، بازپرس و خودش عنوان کرد.

توصیه حسن خمینی به نعیمه اشراقی

تهران امروز نوشت: سیدسراج الدین موسوی از اعضای دفتر امام(ره) در گفت وگو با روزنامه آرمان در مورد واکنش سید حسن خمینی به مطلب نعیمه اشراقی در فیس بوک گفت: «پس از انتشار آن مطلب، یادگار امام با خانم نعیمه اشراقی تماس گرفتند و ایشان منکر نوشتن مطلب شده و مدعی شدند که صفحه فیس بوکش هک شده است. حاج حسن آقا هم گفتند از خانواده شهدا دلجویی کنند و هم به سبب اینکه بنا به گفته خانم اشراقی صفحه ایشان از مدیریت خارج شده است، آن صفحه را مسدود کنند. البته یادگار امام سابقا در موارد دیگری هم تذکراتی را به خانم اشراقی داده بودند. کما اینکه به برخی سخنان اعضای خانواده ایشان اعتراضات جدی داشته اند.»

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. گلچین کردن مطالب روزنامه ها کار ارزنده ای بود خسته نباشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*