آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,069

پگاه آهنگرانی : مدرک سیکل داشتم اما دیدم بد هست ، رفتم دیپلم گرفتم!+عکس

فارس از یک نشست در جشنواره اصفهان گزارش داد: پگاه آهنگرانی در پاسخ به این سوال که بازیگری چه چیزی را به شخصیت شما اضافه کرده است، توضیح داد: خیلی چیزها و شاید بسیاری از این‌ چیزها اصلا خوب نبود و زمان برد و طول کشید که بفهمم که خبری هم نیست. بعد از نمایش «دختری با کفش‌های کتانی» همه مردم من را می‌شناختند و این موج که به یک باره ایجاد شد برای من بسیار ترسناک بود! مثلا همیشه از هنرستان پیاده به خانه می‌آمدم اما بعد از نمایش این فیلم، دیگر این کار برایم سخت شده بود چون همه من را می‌شناختند و شاید باورتان نشود یک سال مردود شدم و مدتی هم ترک تحصیل کردم… تا همین چند سال پیش که احساس کردم خیلی بد است که مدرک تحصیلی آدم در حد سیکل باشد به همین دلیل رفتم دیپلم گرفتم! فکر می‌کردم چون شخصیت معروفی هستم چه احتیاجی به درس‌ خواندن دارم!

پگاه آهنگرانی

وی تأکید کرد: به یقین اگر «دختری با کفش‌های کتانی» را بازی نمی‌کردم، شخصیت کنونی‌ام را نداشتم و شاید بی‌پول‌تر و آرام‌تر بودم.

و از سوی دیگر شبکه ایران گزارش داد: پگاه آهنگرانی امسال نه به عنوان بازیگر که به عنوان خبرنگار به جشنواره کودک آمده بود؛ بله، درست شنیدید، پگاه به عنوان خبرنگار روزنامه «نشاط» به جشنواره آمده بود و اتفاقا تا می‌توانست با همکاران سینمایی خود گفتگو گرفته و با آنها گپ می‌زد تا احیانا در نشریه متبوعش از آنها استفاده کند.

کافه سینما

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. خدا شانس بده .بيست سال درس بخون بقال سر كوچه هم بزور تو رو ميشناسه.روزگاره ديگه .

  2. شانس دارن مردم…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*