آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,578

کشف حجاب به روشی جدید!

وبلاگ پیکار نوشت: دوران دفاع مقدس با تمام سختی‌ها برکات و آثار مثبت بزرگی نیز برای کشور داشت که یکی از این آثار و برکات آن واکسینه بودن تقریباً صددرصدی جامعه در برابر بسیاری از تهاجمات فرهنگی بود که این روزها درحال دست و پنجه کردن با آن هستیم.

هرچه بود و هر چه شد از خیروشر گذشت تا اینکه گفتمان جدیدی با عنوان روابط آزاد بین دختر و پسر در اوایل دهه 70 در روزنامه‌ها وسریال‌ها به راه افتاد؛ همزمان با این گفتمان جامعه سنتی و مذهبی ما مواجه شد با هجوم هدف‌دار انواع لباس‌های مردانه و بخصوص زنانه‌ای که هیچ گونه سنخیتی با عرف و عقایدمان نداشتند.

چادر تبدیل به مانتو و مانتوها روزبه روز کوتاه‌تر شد، روزی آستین مانتوها به بالای مچ انتقال یافت و روزی دیگر آستین مانتوها با دکمه به بالای آرنج؛ جوراب‌های ساق بلند زنانه از جامعه جوراب زنانه خداحافظی کرد و جایش را به جوراب‌های مچی داد،

دشمن چقدر لطیف عمل می‌کند، یادم هست درست بعد از ورود جوراب‌های مچی به بازار و حذف جوراب‌های ساق بلند، مد جدیدی به بازار شلوار زنانه آمد که به شلوارهای کوتاه معروف شدند؛ تا اینجای کار دشمن توانسته بود پروژه کشف حجاب رضاخانی‌اش را با شکستن حدود شرعی در رعایت پوشش زنانه به پیش ببرد.

اوایل دهه 80 موج هجوم فیلم‌های مختلف هالیوودی و بالیوودی مستهجن به کشور همزمان با اکران برخی فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی که موضوع اصلی آن عشق بود و پسری گیتار به دست و دختری زیبا آغاز شد.

با ورود ماهواره به حریم خانواده‌ها کم کم پازل تهاجم خاص فرهنگی بر پایه سوءاستفاده از غرایز انسان‌ها و بخصوص نسل جوان کامل شد تا ما را به این فکر وادار کند که ظاهراً دشمن به دنبال اندلسی (اسپانیای قدیم) دیگر در این برهه از زمان است.

اندلسی که روزگاری به عنوان یکی از پیشروان فرهنگی و علمی جهان اسلام درآمد و سال‌ها بعد با هجوم فرهنگی دشمن از درون پاشید و شد اسپانیای امروزی که به دفعات اسلام ستیزی خودش را به اثبات رسانیده است.

جامعه آنروز اندلس جامعه‌ای جوان بود؛ یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها هم در از هم پاشیدن چنین جوامعی با بافت جوان و مذهبی ورود از راه غرایز جنسی است؛ متأسفانه دشمن نیز پروژه‌های خود را بر این مبنا در کشور ما و در بسیاری از جوامع مذهبی و سنتی در حال پیگیری است.

این همه مد و ترویج پوشش‌های بدن نما، مانتوهای کوتاه و حریر، شلوارها و تی‌شرت‌های کوتاه مردانه و ساپورت‌ها ، برنامه‌های ماهواره و مطالب مندرج در سایت‌ها هدفی بجز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت‌مان را به اندلسی دیگر تبدیل کند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

 1. مردمان اندلس با جان و دل‌ از حریمشان، کشورشان در برابر اسلام آزادی ستیز و فاسد، مبارزه کردند.آنها مثل ما ایرانیها دو رو و مملکت فروش و تازی پرست نبودند.دشمنان انهأی هستند که به زور چادر و روسری سر زنها و دختران کردند و ادامه میدهند.

 2. شما با این حرفاتون در واقع دارید به ایران و فرهنگ ایرانی توهین میکنید. جوراب چه ساقش چه کوتاه چه بلند مال فرهنگ ایران بوده و همینطور لباس رنگی که برای عشایر و اقوام بوده . اما اینقدر فرهنگ خودمونو به غرب نسبت دادید که غرب اومد رو فرهنگ خودمون به تغییراتی داد و از سران مملکتم خیلی تشکر کرد که براش همجین موقعیتی رو درست کرد.
  یه زمان همه کتاب میخوندن و همه ثبت ها تو دستی انجام میشد اما الان همه از کامپیوتر استفاده میکنن .اینم فرهنگ غربه
  جمع کنید این افکار پوسیده رو .شماها با این حرفاتون به غرب اجازه دخالت در پوشش ایرانی و دادید.
  دوست نداریم چادر سرمون کنیم زوره

  • بهار عزیز
   چادر اصلش برای ایرانیهاست اگر به تاریخ دوران زرتشت نگاه کنی ویا به ابیانه که سبک اون دوران رو دارن توجه کنی به درستی حرفم پی میبری….کسی نگفت چادر درست لباس پوشیدن مهمه… بااین روش بعید نیست کم کم مردم با پوشش سیرک بازها بیرون بیان …هرچیزی باید حد وموازینش مشخص باشه …

  • , بهار جان آروم باش . باشه خودتو ناراحت نکن .

   , خیلی با عصبانیت گفتی من ترسیدم !

   اما گل گفتی .

 3. واقعا تا کی میخواهیم بر خلاف جهت آب شنا کنیم؟ تا کی میخواهیم کشش بین دو جنس مخالف رو سرکوب کنیم؟ مگر شما میتوانید غذا نخورید؟ مگر میتوانی نفس نکشید؟ موضوع غریضه جنسی هم غذای روحه. چطور این موضوع توی این مملکت دایما سرکوب میشه. آخه اون دختری که خواستگار نداره یا اون پسری که توانایی مالی برای ازدواج نداره، چکار کنه؟ تا آخر عمر مثل یک کرم زندگی کنه. والا کرم هم اینجوری زندگی نمیکنه. دوستان حجاب یک موضوع شخصیه…. این رو درک کنید.

 4. ای ی ی ی دشمن فرضی کی بیده ه ه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///////

 5. سلام ما بايدببينم چه جوري خدا خشنود

 6. اینا همش بخطر سخت گیری بزرگترا در امر ازدواجه
  خیلی وقته میخوام نیاز جنسیمو تامین کنم واسه اینکه گناه نکنم میخوام ازدواج کنم ولی منه دانشجوی بیکار چطور باید مخارج زندگی رو تهیه کنم حالا گریم شغل هم داشته باشم وقتی مهریه دختر یه خونه ویلای ماشین آنچنانی و به اندازه تاریخ تولدش سکه میخوان که نمیشه زن تو این زمونه اختیار کرد.
  خب اگر یه شغل پیدا کنم به نظر بهتر باشه نیاز جنسیمو با همین دخترخیابونای خودمون که خیلی هم خوشکلن تامین کنم واسه گناهش هم گردن بزرگتراست چرا که همش سنگ میندازن جلو پای جوونا.
  من 24سالمه و مستعد ازدواج خدا کنه هنوز که به گناه آلوده نشدم یه خانواده که شرایطمو درک کنه پیدا شه وگرنه شاید مجبور شم که…….

 7. سرکار خانم طاهری بهتراست اول کمی تاریخ را مطالعه کنید بعد اظهار نظر نمایید البته امثال شما الان در جامعه ما زیاد است قابل توجه جنابعالی می گویم که چادر مربوط به زمان زرتشت نمی باشد بلکه مربوط به زمان حمله مغول به ایران بوده که جهت پوشش هوسرانی مردان مغول ابداعی از پوشش زنان عرب بوجود آمده یعنی حتی در زمان هجوم اعراب نیز چادر در بین زنان ایرانی رواج پیدا نکرد

 8. مهدی داداش تو راست میگی چادر اصلاً برای ایران نبود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*