آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,746

آقای جلیلی! نظر شما درباره حمله دیروز به روحانی و این عکس چیست؟

روز گذشته در حاشیه استقبال مردمی از رئیس جمهور – بعد از سفر سازمان ملل – عده ای از عناصر افراطی که پیش از این ، رفتارهایشان در موارد متعددی مانند حادثه 22 بهمن قم و 14 خرداد حرم امام(ره) مورد انتقاد جدی رهبری قرار گرفته بود ، بار دیگر خودی نشان دادند و با حمله به خودروی حسن روحانی ، شعارهایی علیه وی سر دادند.

در میان مهاجمان ، برخی افراد شناخته شده یک جریان خاص سیاسی نیز وجود داشتند که کاملاً سمت و سوی مهاجمان را مشخص می کرد.

یکی از این افراد ، محمدصادق شهبازی هماهنگ کننده ستاد مردمی حیات طیبه دعوت از دکتر سعید جلیلی در جریان انتخابات ریاست جمهوری 92 است که تصویر وی در خبرگزاری فارس و نیز عکسی از او در کنار جلیلی ، بسیار گویاست.

هر چند از عناصر افراطی ، انتظار عقلانیت نیست ولی دستکم از آقای جلیلی انتظار می رود به عنوان کسی که سال ها مسوولیت امنیت ملی را در کشور بر عهده داشته ، نسبت فعلی خود با این افراد را تبیین و نظر خود را درباره اقدامات آنها به طور شفاف بازگو کند و بگوید اگر در دروان مسوولیت وی، افرادی به رئیس جمهوری که از سفر بازگشته حمله می کردند، با آنها چه رفتاری می شد؟!

البته معتقد به این هستیم که هر فردی آزادی بیان و آزادی اعتراض دارد و این ها نیز از این آزادی بنیادی برای ابراز عقایدشان استفاده کرده اند و به جز مواردی که مرتکب خشونت می شوند ، نباید هیچ برخوردی با آنها – و البته با دیگران – صورت گیرد. فقط آنچه مورد انتظار است این که این جریان و حامیان آنها ، آنقدر شفافیت و شجاعت داشته باشند که با تابلوی خودشان سخن بگویند و از نام مردم ، دانشجو ، بسیج و نظایر آن ، به نفع خود سوء استفاده نکنند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۰ نظر

 1. ازکوزه همان برون تراودکه دراوست

  • دوستان عزیز ما به اعتدال رای دادیم
   آدمیکه نتونه با منطق حرفشو بزنه و جز با زبون فحش و توهین به کسیکه هرچی بود ،بالاخره 8سال رئیس جمهور این مملکت بوده بتونه انتقاد کنه طرفدار دکتر و گفتمانش نیست!
   از دکتر در طول سفرش متشکریم اما از خطای دقیقه نودش ناراحتیم….
   باران کوثری ……

   وقایع دیروز مهرآباد به روایت یک حامی روحانی

   باران‌ کوثری : مخالفین روحانی تشنج ن ن ن نکردند ++++ فیلم

   سعی کنید اعتدال رو رعایت کنید…

 2. خوب معلومه این حرکت از کجا آب میخوره دیگه.خدا ریششونو بخشکونه.یعنی اگه جلیلی رای میاورد اونوقت باید احمقی نژادو رو سرمون میزاشتیمو حلوا حلواش میکردیم.خدا به جوونیمون رحم کرد

  • هدف تهاجم فرهنگی دشمن این است که ذهن مردم را عوض کند، از راه اسلام منصرف کند و از مبارزه ناامید کند.
   «امام خامنه ای دامت برکاته»
   ………………………………………………..
   گیتا خانم مودب……..
   دوست عزیز…..
   حامی دکتر….
   دکتر هم از این طرز حرف زدن اصلا خوشش نمیادآ……
   لطفا حسابها رو جدا کن
   در کنار جمع حامیان دکتر ، جمعی از طلاب و دانشجویانم بودند که در عین سکوت و ادب با پلاکاردهایی که در دست داشتند اعتراضشونو به دکتر نشون دادن
   همونایی که 88 خودشونو قاطی مردم و معترضین کردند و نهایتا فتنه…. همو نا تو جریان قم و تهران +این مراسم میخواستن اتحاد مارو بهم بزنن.
   البته اینا که گفتم یه جریانن نه یه آدم یا گروه خاص.اینا یه تفکر خاصند!
   اینا همش کار دشمن مخالف این اتحاد و وحدته….
   یکم فک کن عزیزم… و معتدل حرف بزن

 3. به نظر من این آزادیها برای کشورهای پیشرفته است که واقعا در همه امور آزاد هستند اما در کشورهای جهان سوم باید قبول کرد ظرفیت آزادی کامل نداریم و اگر این آقایان چنین اقداماتی میکنند پشتشان گرم است و الا چنین جراتی نمیکنند چون منفعت طلب هستند و این هم جزوی از منفعت آنهاست.خدا رو شکر میکنم که در ایران ولایت فقیه مطلق حاکم است چرا که اگر نبود کشور ما کمتر از پاکستان و افغانستان نمیشد و جنگ داخلی خانه همه ملت را میسوزاند و مطمئنا با اعلام مواضع رهبر انقلاب این احمقها دیگر نمیتوانند از اسم دین سو استفاده کنند.

 4. وااااااااای خدا بهمون رحم کرد رای نیاورد خداااااااااااااااااااااااااااااایاااااااااااااااااااا شکرت!!

 5. گه خورده هرکی این توهین رو کرده

 6. حالا اگ این قضیه برعکس میشود و ب ماشین خودشون حمله میکردنن همه رو میگرفتن و سر به نیست میکردنن یه طوری ک خودشونن نفهمن…………………

 7. دوران ارتجاع تمام شدني است ما درجهت حفظ منافع ملي بايد سريك ميز با دنياي غرب خصوصا. أمريكا گفتمان كنيم. ازاين مذاكرات اسرائيل وروسيه واعراب حوزه خليج فارس. ومنافقين ناراحت وعصبانين حالا اين آقايان وتئوريسنشون (شريعتمداري)جز كدوم دسته اند تكليف تون رو با مردم روشن كنيد من كه ميگم اين ها پالونشون به سمت اسرائيل كجه ويكسري نادان جنگ نديده سبك مغز پيروي ازاين شيادان روزگار مي كنن

 8. داشته باشید که اینا هم دیگه دارن کف میزنن.
  تهماجم غرب تو خون اینا هم رفت شدن عین ما. ای داد بی داااااااااااد

 9. اینا مزدورنددیگه ومنافعشون کم شده..مگه همین اقای جلیلی نبودکه با صدمن ریش وپای لنگش با خانم اشتون میگفت ومیخندیدوعکس میگرفت ؟!جالب اینکه چقدرهم نزدیکش بودودقیق توچشماش نگاه میکرد.اونم یه زن خارجی بیحجاب.

  نگفتم این حرکت سازمان یافته بوده.

 10. قبلا که مردم حق اعتراض نداشتن حالا چی شد میگین البته آزادی اعتراض دارنننننننننن؟

 11. یعنی اینا نمی خوان با فرهنگ بشوند تا کی می خوان مملکت رو عقب مونده نگه دارند

 12. اگرمنتسب به آقاي جليلي باشندايشان قطعا پاسخگو خواهندبود.

 13. صبا جان میشه دست از سر من برداری.ممنونت میشن بقرآن.

  • عزیزم ازاینکه محبوب هستی حسودیشون میشه.خودت میدونیکه با زن جماعت کاری ندارم والا همین صبا خانم دیدم چندجا پرونده وجوابشو ندادم.

   شما مثله همیشه خانوم باش ومسلط کامنتهای خوشکلتو بزار………..

   I SEND YOU MY LOVE AND BEST WISHES

  • گیتا جون کارم با تو تموم شد
   فقط میخواستم بت یاداوری کنم که میتونی بهترم حرف بزنی که الان معرکه شدی…
   اقا ارمان….
   این نشونه ادب شماست که دیدتون داره خیلی خیلی خیلی بیشتر از گذشته باز مییشه
   اما گیتا دوست خوب اونیکه مث اینه بدی هاتو بدت نشون بده …نه مث بعضیا…ولش کن…
   مواظب زیباییات باش….

 14. من تورو نداشتم چیکار میکردم

 15. دهانش اندازه دهان بسیجی دهن گشاد باز کرده …!!!

 16. اخه مگه اصحاب فتنه نسبت خودشونوبافتنه گرامشخص کردن که حالااین بنده خدابه خاطریه نفراونم معلوم نیس شباهت یاخودشه نسبت شومشخص کنه توروز روشن به رییس جمهورمملکت اونم توسط افرادمشخص بی احترامی میشه هیچ اتفاقی نمیفته خالا….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*