آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,372

چه هواپیمایی روحانی را به نیویورک می‌برد+عکس

حسن روحانی با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ شرکت آسمان با پروازی مستقیم به نیویورک سفر میکند.

به گزارش نامه به نقل از نماینده، حسن روحانی پس از شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس، توسط هواپیمای ایرباس ۳۴۰ شرکت آسمان با پروازی مستقیم به نیویورک سفر می کند.

گفتنی است تنها این مدل هواپیما می تواند بدون توقف و سوخت گیری مجدد، مدت طولانی پرواز کند و در سفر محمود احمدی نژاد به برزیل هم از همین هواپیما استفاده شده است.

البته شرکت های هواپیمایی دیگری هم در کشور این مدل هواپیما را دارند اما تفاوت هواپیمای شرکت آسمان با سایر ایرلاین ها در این است که روی بدنه هواپیمای آسمان، نام ایران نوشته شده و به همین دلیل رؤسای جمهور از آن برای سفرهای خارجی استفاده می کنند.

چه هواپیمایی روحانی را به نیویورک می‌برد


بنا بر این گزارش، کترینگ (پذیرایی داخل هواپیما) پرواز رئیس جمهور را نیز شرکت کترینگ آرمان وابسته به هواپیمایی ماهان تامین می کند.

لازم به ذکر است هواپیمای مذکور در طول این چند روز در فرودگاه نیویورک می ماند تا هیئت ایرانی را به کشور بازگرداند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

 1. باسلام . ممکن است بفرمایید پس در طی این سالها کدام ایرلاین بوده که روسای جمهورایران را هرسال به امریکا میبرده. اسم ایران ایر که یادتان نرفته. هواپیمایی آسمان کجاش اسم ایرا را یدک میکشد که ایران ایر ندارد. شرم برشما بااین مطالب دروغ که مینویسید . وجدان داشته باشید

  • سلام دوست عزیز

   جهت آگاهی شما عرض میکنم که اسم کامل هواپیمایی آسمان هست : IRAN ASEMAN AIRLINE که بر روی بدنه هواپیما هم نقش بسته.
   ضمنا شما صحیح میفرمایید که در گذشته باایران ایر میرفتند . اما آن هواپیما که BOING 747-100 از مدل SP بود به دلیل اینکه اکنون سیستمهای ناوبری به روز را ندارد و همچنین فاقد اسانداردهایی کشور آمریکاست . اجازه عبور از آسمان آمریکا را ندارد.
   هواپیمای متعلق به شرکت آسمان از نوع AIRBUS 340-100 است که قابیلت پروازی 18 ساعت بدون سوختگیری را دارد و دارای استانداردهای بروز ناوبری اروپا و آمریکا میباشد.

   شاد باشید

   مدیر سایت آسمانیها90

 2. جهت اطلاع آرمان متعلق به هواپيمايي آسمان و ماهان است واحتمالا سهم آسمان بيشتراست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*