آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,915

سوتی عجیب خانم مجری و دخترش در پخش زنده اخبار +تصاویر

در تمام دنیا گویندگان اخبار آموزش دیده اند تا بتوانند در بدترین شرایط خونسردی خود را حفظ کرده و برنامه زنده را ادامه دهند. حساسیت بخش خبری مهارت زیاد مجریان و گویندگان خبر را در مقابله با حوادث و اتفاقات ناگهانی حین اجرای زنده می طلبد، اما در مراکش اتفاقی رخ داد که باعث شد خانم گوینده خبر این کشور به سوژه ای رسانه ای تبدیل شود.

 

سوتی عجیب خانم مجری

 

به گزارش سیتنا (citna.ir)، خانم “لنا الوش” مجری و اخبارگوی شبکه1 کشور مراکش در حال گویندگی بود که دختر کوچکش با موهای مجعد و صورت معصومانه پشت سر او در تصویر حاضر شد و بعد از اینکه بی توجه به دوربینها نزدیک مادرش رفت سعی داشت چیزی را در تلفن همراه به او نشان دهد.
خانم الوش نیز سعی کرد با خونسردی هرچه تمام تر با این صحنه مواجه شود و تنها با تکان دادن سرش و نگاهی زیرچشمی با این اتفاق روبرو شد. عکس العمل خونسردانه وی چیزی بود که بیش از همه مورد توجه قرار گرفت. دختر کوچکش بعد از اینکه متوجه شد برنامه مادرش در حال پخش زنده است با دستپاچگی صحنه را ترک کرد.
گفته می‎شود این خانم گوینده خبر به راحتی با این اختلال روبرو شد و با خونسردی بدون اینکه برنامه زنده دچار مشکلی شود به کار خود ادامه داد. اما این صحنه جالب که میلیون‎ها نفر شاهد آن بودند به یک سوژه رسانه ای در سراسر دنیا تبدیل شد به طوریکه اکثر نشریات و رسانه های معتبر خبری سراسر دنیا آن را جزء خبرهای داغ روزانه خود منتشر کردند.

 

سوتی عجیب خانم مجری

سوتی عجیب خانم مجری

سوتی عجیب خانم مجری

سوتی عجیب خانم مجری

منبع: سایت پرداد

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. بچه اونجا چه میکرده

  2. بچه ننه بوده بدون مامانش جایی نمی رفته

  3. خیلی جالبه که خانم مجری، تونسته اینقدر مسلط و خونسرد برخورد کنه! خدا به داد دختره برسه بعد از اتمام خبر!!

  4. اره داداش یه نر وماده مادره زده تو گوشش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*