آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,194

عروسی مختلط میلیاردر ایرانی با حضور پلیس بهم خورد+عکس

در این مراسم بیش از 4 فیلمبردار به تصویربرداری از مراسم مشغول بودند که تمام این فیلم ها نیز توسط پلیس ضبط شده است.

 

صندوقچه خبرنو؛ چند روز پیش عروسی مختلط پسر یکی از میلیاردرهای ایرانی که در خیابان فرشته تهران برگزار شده بود با حضور پلیس به هم خورد.

 

مراسم عروسی مختلط دختر انگلیسی با پسر آقای الف.الف که از آن بعنوان سلطان یکی از برندهای مهم تلفن همراه در ایران نام برده می شود به دلیل عدم رعایت شئونات اجتماعی و اسلامی با حضور پلیس نا تمام ماند و مسئولین برگزاری این عروسی که با هزینه میلیاردی برپا شده بود، با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی سپرده شدند.بنابر این گزارش، مجری این برنامه مختلط آقای «ش» مجری مشهور صدا و سیما بود که به هنگام حضور ماموران پلیس از طریق فرار از دیوار متواری شد.

 


در این مراسم بیش از 4 فیلمبردار به تصویربرداری از مراسم مشغول بودند که تمام این فیلم ها نیز توسط پلیس ضبط شده است.نکته جالب اینجاست که ابتدا ماموران پلیس که به دلیل عدم رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی به برگزارکنندگان مراسم تذکر داده بودند با محافظان(بادی گارد) مراسم درگیر شده و برخورد بد و زننده آن ها مواجه شده بودند که در نهایت پلیس با قدرت بیشتری وارد شده و این مراسم مختلط را ناتمام گذاشته است.
ناگفته نماند بادی گاردهای مراسم عروسی هنگام ورود تمام وسائل عکاسی و فیلمبرداری و تلفن همراه را از میهمانان دریافت میکردند و مانع ورود هرگونه از این وسائل به داخل مراسم می شدند.
هزینه گل ارایی سالن، آب نما، کارت های عروسی بسیار خاص و منحصر به فرد و غذاهای این مراسم بیش از 2 میلیارد تومان برآورد شده است.شایان ذکر است، آقای الف.الف یکی از ثروتمندان ایرانی است که همواره با حاشیه های بسیاری همراه بوده است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. بازهم ورود به حریم خصوصی افراداونم مجلس عروسی!بازهم عقده گشایی.من حاضرم تو اون مجلس بودم و بعدش شیش ماه میرفتم تو.

 2. کی گفته این مراسم عروسی هفته پیش بوده؟این جریان مال ماهها پیش بوده که به لطف نیروی انتظامی همیشه در صحنه ما بهم خورده.جایی که باید باشن بی پدرا که ردی ازشون نیست جایی که مردم میخان شادی کنن و خوش باشن همیشه حاضرو آماده.بابا مگه خودتون نگفتین در ملا عام نباشه تو حریم خصوصی آزادین بزنین برقصین بخورین.تورو قرآن بسه دیگه یعنی یه شب عروسی هم نمیزارین مردم خوش باشن؟خدا لعنتتون کنه که مارو بیچاره کردین

 3. بابا عروسی به شادی وجشن دیگه
  تازه این اتفاق مال تیرماه بود که یکی از مجریان معروف هم حضور داشتن
  شادمانه زیستن رسم پارسیان استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

 4. دوستان!دوستان!
  تو رو خدا خون نجس خودمونو کثیف نکنیم بهتر نیس؟؟!!
  خدا رو شکر که ما اهلش نیستیم و مث بعضیا جاییمونم نمیسوزه
  آآآآآآآآآیی !!!!بگیرید این مرتیکه های پولدار و ببرید بوووووووقشون کنید!
  شمام آقای سایت! خبراتو به موقه بزن
  با تشکر از آقام که انقد گناس بود پول نوشابه هم بمون نمیداد چ برسه…

 5. بخشید وقتی توی حریم خصوصی خودشون داشتن مراسم میگرفتن!! ببخشید
  یعنی چی طبق موازین نبود و شئونات رو رعایت نکردن؟؟؟؟
  مگه تو عروسی هم باید چادر مادر میبود و حضرات آخوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
  واقعا متاسفم واقعا….
  مگه با کسی کاری داشتن؟؟؟ گیریم که مختلط بود … به شما چه؟ شما مگه…. خورید؟؟؟؟
  هرکسی هر جوری دوس داره میتونه باشه .. اصلا نمیدونم دیگه چی بگم
  فقط متاسفم متاسف

 6. اینجا شهر من. همه عروسی ها مختلط هست و هیچ وقت کسی پیدا نمیشه عقده ای برخورد کنه حتی مراکز و مسئولین هم میدونند و اینکار طبیعیه. اینجا شماله مرکز طبیعت و آسمانی بودن فقط با عرض معذرت از دوستان بگم این دو سه سال اخیر با اومدن یکسری از توریست ها بعضیها خراب شدن ولی هنوزم به شکل سنتی جشنها مختلطه و جدا بودن اینجا یه چیز مسخره ست

 7. اه مسخره ها دیگه گندشو دراوردن بسه دیگه تو عروسی دیگه همه فامیلن نامحرم نیست ک میرینن تو عروسیه مردم من اصن تولدمو امسال وسط خیابون مختلط میگیرم ببینم کدوم یابویی میخواد گیربده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*