آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,858

تهدید به “تجاوز به دختر اوباما” در صورت حمله به سوریه!

برخی سایت های خبری آمریکا با تیترهایی چون ” تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه” این مطلب را منتشر کرده اند و با جو سازی این موضع شخصی یک فرد در وبلاگ شخصی اش را به موضع ایران نسبت داده اند.
نوشته وبلاگی بخشدار سابق کیش موجی از واکنش ها و خبرسازی های رسانه های محافظه کار آمریکایی علیه ایران را به دنبال داشت.

به گزارش عصر ایران مطلب ” خدا کنه که آمریکا حمله کنه ” علیرضا فرقانی 30 ساله از مدیران سابق دولت احمدی نژاد در وبلاگش که به دو نسخه فارسی و انگلیسی منتشر می کند در برخی رسانه های آمریکایی با تیتر” تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه” بازتاب یافت.

علیرضا فرقانی که در تیرماه 1390 و در 28 سالگی به سمت بخشداری کیش رسیده است و سپس به نوشته خودش به دلیل اختلاف با دولت احمدی نژاد از کار برکنار شده است، در مطلبی با عنوان خدا کنه امریکا به سوریه حمله کنه نوشته بود:

” خدا کنه اوباما خریت کنه و به سوریه حمله کنه که در این صورت :
1- انتشار تمام نقاط ضعف تمام منافع آمریکا در تمام دنیا برای تمام مردم دنیا+آموزش ساده عملیات
2- ظرف 21 ساعت یک نفر از خانواده تمامی وزرای آمریکا + سفرای آمریکا + فرماندهان نظامی آمریکا در سراسر جهان ربوده خواهد شد
3- در 18 ساعت بعدی فیلم قطع عضو آنان در معرض دید همگان گذاشته خواهد شد + ارسال دستی فیلم
4- باید به اوباما یادآوری کرد که اگر تو حروم زاده ای ، در خاک آمریکا و دیگر نقاط جهان هم هستند حروم زاده هایی که به راحتی می تونن به ساشا (دختر اوباما) تجاوز کنن.فقط کافیست با آنان دوست شد و ارتباط برقرار کرد.
5- اوباما به سوریه حمله کن تا برای همیشه از صفحه روزگار محو بشین و افکار عمومی جهان حق بده که باید بهتون حمله و تجاوز می شد.
لطفا حمله کن.”فرقانی

برخی سایت های خبری آمریکا با تیترهایی چون ” تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه” این مطلب را منتشر کرده اند و با جو سازی این موضع شخصی یک فرد در وبلاگ شخصی اش را به موضع ایران نسبت داده اند.

وب سایت ” دیلی کالر” با انتشار این خبر نوشت با توجه به اینکه فرقانی یک تحلیلگر و استراتژیست عضو قرار گاه عمار که به نوشته این وب سایت یک اندیشکده رادیکال در جمهوری اسلامی ایران است، سخنان او را می توان انعکاس دهنده نظرات بخش هایی از نظام اسلامی درباره آمریکا دانست!

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

  1. واقعاً كه مايه ننگ وخجالت چنين فردي را بايد از ايران بيرون كرد خوش بحال دولت مردان و نظام

  2. این موجود فردی روان پریش جنسی است تف بر کسانی که به چنین افرادی مسوولیت می دهند.

  3. تجاوز تجاوزه چه به خاك يك كشور چه به ناموس يك فرد فرقي نداره . اوباما بايد طعم تلخ تجاوزو بچشه تا همه جا مداخله نكنه

  4. اخه بیخردتوبلدنیستی اونجاتوبشوری میای واسه امپریالیسم ابرقدرت شاخ وشونه میکشی؟میدونیدواسه چی ازدولت اخراج شده؟میگن وقتی میرفتی دستشویی بایدمیرفتن سند میزاشتن بیرونش می اوردن.گیتاجون علی یارت بکوب

  5. از طرز نوشتنش مشخصه سطح فکری و عقلیش چه اندازست.مثل بچه های دبستانی تهدید میکنه.انگار اوباما باباشه.تنش به تن اون احمقی نژاد بیشرف خورده که مث اون گنده گوزی میکنه.آخه الدنگ تورو چه به تجاوز به دختر اوباما.اندازه دهنت …. اضافی بخور

  6. به اين يارو “فرقاني” هرچي بگيد كمه.آخه مرتيكه تومال اين غلط كاري ها هستي؟ آخه تو چه كاره اي كه ازاين غلط ها مي كني بي شعور نفهم

  7. این مطلب و هر کسی متونه بنویسه.

    این ها این ها نقشه صهیو نیست های کثیفه خواهشا فکر کنید واقعا این فرد نوشته یا ………

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*