آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,445

نرگس محمدی از اضافه وزنش میگوید

نرگس محمدی، همان ستایش معروف را که یادتان هست؟ چند وقتی بود که از او خبری نداشتیم، به همین خاطر با او تماسی گرفتیم تا درباره این روزهایش بپرسیم. او به «تماشا» می گوید: «این روزها به شدت درگیر پروژه «ستایش 2» هستم. تمام زمانم را کار در این سریال گرفته است و خیلی فشرده کار می کنیم. دلیل این فشرده کار کردن هم این است که احتمال دارد که شبکه تصمیم بگیرد این مجموعه را برای پاییز پخش کند.»

محمدی در این سریال همان نقش ستایش را برعهده دارد منتها میانسالی و چهل سالگی این کاراکتر را. او درباره سختی های این نقش می گوید: «خب اگر قرار بود که در سریال دیگری نقشی با این سن و سال را بازی کنم هرگز نمی پذیرفتم اما ستایش نقش مورد علاقه من است و خودم آن را بازی کردم و با آن آشنا هستماما قطعا بازی کردن در چنین نقشی سخت است. آخر چهل ساله بودن نه پیری است و نه جوانی. نه می توانی مثل پیرزن ها حرف بزنی نه آنقدر جوانی که پرانرژی باشی. این کار را برای من سخت می کرد و برای همین تصمیم گرفتم در فیزیکم تغییر ایجاد کنم و اضافه وزن داشته باشم.»

محمدی می گوید که گریم سنگینی برای این نقش ندارد و گریمور با تبحر زیادی «سایه کاری» کرده است. این بازیگر در پایان به تماشا می گوید: «فعلا نمی توانم پیشنهاد دیگری را بپذیرم و غرق در نقش «ستایش» شده ام.»

در پایان بد نیست اضافه کنیم که در «ستایش 2» بازیگرانی چون داریوش ارجمند، جمشید مشایخی، گوهر خیراندیش، مهدی سلوکی و حدیث میر امینی جلوی دوربین سعید سلطانی کارگردان این سریال رفته اند. این مجموعه به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب تولید می شود.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

  1. ]چقدر هم از اضافه وزنش میگوید!!!!!!!!

  2. خیلی ببخشید واقعا معذرت میخوام گلاب بروتون روم به دیوار من هم یه مدتیه شکمم درست کارنمیکنه میشه لطفا درموردش مطلب بنویسید؟

  3. همین الانشم کم چاق نیست

  4. آفرین آسمانی ها همینت مونده درمورد چاقی ستایشم مطلب بذاری واقعا خسته نباشید

  5. چاقيش جزء رزومه كاريش ديگه،؟

  6. آرمان عزیز صبح ها ناشتا دو لیوان آب ولرم بخور .ایشالا بهتر بشی.در ضمن موز هم نخور.

  7. باتشکرفراوان ازخواهرخوبم دکترهنگامه.راسیتش داروی محلی هم جواب نداده رفتم پیشه شکسته بندمیگه ته پات سوراخه ونشتی اب داره واسه همین اب بدنت کم میشه وبایدواسه مداوا بری پاتایا.بازم مرسی که بفکرمن بودی

  8. آخه اضافه وزن خانم محمدی مبحث مهمی هست که توی یه برنامه زنده درباره اش صحبت میشه!!!!!!!!

  9. مگه ملت بیکار ما رو نمیشناسین که از این سوژه ها تعجب میکنین؟!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*