آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,053

مهریه جنجالی یک زن

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازباشگاه خبرنگاران، این زن که سارا نام دارد و دو سال از ازدواجش با شوهرش کامبیز می گذرد چندی پیش به دادگاه خانواده شماره دو تهران رفت و مهریه اش را که یک دستگاه بنز الگانس است به اجرا گذاشت.

او در این خصوص به قاضی گفت: من و کامبیز دو سال قبل پای سفره عقد نشستیم و زندگی مشترک مان را آغاز کردیم. وقتی کامبیز درباره مهریه از من سوال کرد گفتم دوست دارم مهریه ام تک باشد. او هم موافقت کرد. چون من از کودکی به بنز الگانس علاقه داشتم و از همان زمان عکس های این مدل خودرو را جمع می کردم گفتم دوست دارم مهریه ام یک بنز الگانس باشد.

شوهرم از شنیدن این حرف خیلی خوشحال شد و از آن استقبال کرد. تا آن زمان هیچ کس را سراغ نداشتم که چنین مهریه ای داشته باشد. مهریه من در بین فامیل تک بود و با این کار به هدفم که جلب توجه بود رسیدم.

زن جوان ادامه داد: دو سال از زندگی مان گذشت و تا همین چند ماه قبل از شوهرم راضی بودم اما وقتی کامبیز برای جشن تولدم هدیه مناسبی نخرید تصمیم گرفتم مهریه ام را به اجرا بگذارم و او را تنبیه کنم.

صبح امروز در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده که با حضور زن و شوهر جوان برگزار شد سارا بار دیگر خواسته اش را تکرار کرد و گفت هر طور شده شوهرش باید مهریه اش را بدهد و او حاضر به گذشت نیست. سپس نوبت به مرد جوان رسید تا در این باره صحبت کند. کامبیز گفت: چند روز قبل از ازدواج مان وقتی سارا مهریه اش را اعلام کرد خوشحال شدم. چون هم مهریه منحصر به فردی بود و هم فکر نمی کردم او روزی مهریه اش را بخواهد و من مجبور باشم یک بنز الگانس برای همسرم بخرم. اما حالا مجبورم تعهدم را عملی کنم.

در پایان این جلسه قاضی به پرداخت مهریه عجیب و غریب این زن حکم داد تا شوهرش مجبور شود به زودی برای او یک دستگاه بنز الگانس بخرد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۵ نظر

 1. خاك بر سر اين زن كه زندگي را براي هديه تولد خراب كرد زن زندگي نيست

 2. خاک بر سرتون با اون عقل و شعور تکتون!

 3. یعنی واقعا این داستان واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا باید تاسف خورد به حال این خانم که بخاطر کادوی تولد زندگی خودشو شوهرشو داغون کرد.متاسفم برای این دسته از خانم ها که زندگی و مهریه رو خاله خاله بازی میدونن

 4. خاک برسر شوهرش که میخاد مهریه رو بده و زنشو نگه داره. من بودم زندان میرفتم 1 پاپاسیم نمیدادم. زن عقده ای. بعد میگن چرا مردا خیانت میکنن. والا من خودمم زنم اما گاها از زن بودنم متاسف میشم.

 5. اصلش حقارته …اينها هم كه خودشون حقيرن

 6. سیدعبدالله یاسینی

  کامبیزجوان ساده دلی است که ازهمان ابتداازنیات ناپسندساراباخبرنشدکه بجای ازدواج بمنظورکمک به حفظ بقاء بشر، چشم به تعلقات مادی اوداردتابتواندبدان وسیله فخرفروشی ، رقابت غیراخلاقی بادیگران وانتظارات غیرمنطقی خودرابه واقعیت بکشاند! کامبیزبایدمیدانست که سارااورانمیخواهدبلکه شیفته اجابت آرزوهای خودمیباشدومتاسفانه همانندابزاربرای سوء استفاده تبدیل شده! وسیعترین درد، دردناآگاهی است ودراینمورددردعبارت ازناآشنائی باواژه هاوتفاوت آنهاست که مفهوم عشق باشهوت وهوس پیوندمیخوردوکورکورانه به آنجاکه نمیبایست می انجامد!

 7. خب بهش بده ، اون که نویتونه با اون ماشین رانندگی کنه، برمیگرده به خودش

 8. مهر حقه زنه اگه كسي نيتش اين باشه كه نده دزده خيال مي كنيد يك مرسدس بنز چقده مدل سالش برابره با ٣٠٠سكه بهار آزادي تازه اين آقا در نوع مدل بنز وسال ساخت كه حرفي نزده وتضميني نكرده ميتونه بره يه دونه ازاين مرسدس بنز معماري ها هستش قديميا به عنوان مهريه براش بخره بعدش هم شما خانم ها مهريه كمتر از دويست سيصد تا سراغ داريد؟

 9. کامی جون بمیرم برات نمیدونم چراهمچین اشتباهی کردی اخه معمولا مهریه خانومااز اول تریلی هجده چرخ بوده که راحتر سوارشن

 10. این زنه دوزار به درد زندگی نمیخوره خاک بر سر ما مردها کنه که اوسارمون رو میدیم دست یه همچین زنهایی اونوقت خیانت نکردن و عشقم میخوان حیف واقعا حیف ابروی هر چی مادره با عشق رو بردین بعضیاتون

 11. آقایون ! اگر یه زن آآروم و سر به راه گیرتون بیاد هی اذیتش می کنید و بهش خیانت می کنید.باید این جور زنها رو هم ببینید تا قدر عافیت رو بدونید.من کار این خانم رو تائید نمی کنم ولی ار دیدن این زنهای بد دلم خنک می شه.

 12. واقعا براش متاسفم
  سر 1هدیه؟؟؟؟؟؟

 13. بابا همه یه جور نیستن هم زن دیوونه داریم هم مرد دیوونه حلا چرا تعجب میکنید همه جا پر شده از این مسایل اینها رو برا زندگیتون درس عبرت کنین

 14. به نظر من اگه شده خونتونو نو بفروش و این بنز رو براش بخر بعد روابط خیلی خوب میشه بعدا یه روز باهاش برو تفریح یه جای بلند با ارتفاع زیاد بگو بشین تو ماشین خلاصه سرتو درد نیارم با همون ماشین پرتش کن پایین کوه تا به درک واصل بشه بعد بهت میگن مرد بود . این جور زنا از همون روز اول تیز کردن واسه مهریه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*