آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,801

سوءاستفاده از پیامک عاشقانه دختر جوان!

به گزارش سرویس حوادث جام به نقل از  قدس آنلاین، سرهنگ احمدرضا رستمی رییس پلیس فتا مازندران با اعلام این خبر افزود: در پی مراجعه فردی به پلیس فتای مازندران مبنی بر اغفال و اخاذی از دختر جوانش، موضوع در دستور کار کارشناسان و ماموران این پلیس قرار گرفت.


وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از شاکی دریافتند، در پی آشنائی دخترشاکی با مردی ناشناس و در ادامه ارتباطات پنهانی تلفنی و پیامکی دختر جوان با این مرد شیطان صفت، متهم با سوء استفاده از اطلاعات شخصی این دختر و با تهدید و ارعاب طی چند مرحله اقدام به اخاذی 40 میلیون تومانی کرد.
رئیس پلیس فتای مازندران اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق شدند، فرد متهم به اغفال و اخاذی را به همراه همدستش که اهل یکی از استان های مرکزی کشور بودند شناسائی کنند.
رستمی در ادامه از هماهنگی با مرجع قضائی و دستگیری متهمان خبر داد وافزود: متهمان پس از دستگیری در تحقیقات اولیه، ابتدا منکر ادعای شاکی شده ، اما با توجه به دلایل و مدارک موجود هر دو متهم لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی اعتراف کردند.
سرهنگ رستمی اضافه کرد: باتشکیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی و با قرار 100 میلیون تومان روانه زندان شدند.
رئیس پلیس فتای مازندران خطاب به جوانان توصیه کرد: والدین نزدیک ترین و مهمترین دوست برای فرزندان جوان و نوجوان خود هستند پس با فرزندان خود طوری ارتباط برقرار کنید که در مواقع حساس شما را مهمترین دوست خود بدانند .
وی همچنین افزود: جوانان و نوجوانان نیز باید بدانند که پدر و مادر بهترین دوست شما هستند و در صورت وقوع اتفاقات و حوادث ناراحت کننده در فضای مجازی و حقیقی،مشکلات خود را با آنان در میان بگذارید .

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. اینکه خبر تازه ی نبود.کلاهبرداری و اخاذی از دختران جوان که واسه حفظ آبروشون مجبورن هر کاری بکنن بهترین راه پول دراوردن برای جوونای بیکاره.کار از جای دیگه خرابه جانم بیکاری بی پولی نداری ….

  2. با سلام.شما می گید دختر.من برعکسش هم سراغ دارم.یک دختری با هزار دروغ و کلک با دوست من ارتباط عاشقانه ی پیامکی برقرار کرد و بعدش خواست ازش اخاذی کنه.دوستم آدمیه که آبروش براش خیلی مهمه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*