آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,888

کشتن یک دختر جوان بخاطر لذت بردن در مقابل چشمان نامزدش + عکس

نوجوان در اوکلاهاما، دانشجوی استرالیایی تبار ۲۱ ساله را به ضرب گلوله از پای درآوردند آنان دختر جوان ۲۱ ساله را مقابل چشم نامزد ۲۳ ساله اش که همکلاسی وی در دانشگاه بود از پای درآوردند.
به گفته “اریک اندرسون” ۲۳ ساله آنان در حالی که از فرط خوشحالی می خندیدند قربانی خود را با انگیزه لذت بردن هدف گلوله قرار دادند.

killing fiancee-DametJiz

افراد مسلح راکب موتورسوار بودند و بعد از تیراندازی پس از محاصره پلیس در خیابان ویلز در شهر کوچک دانکن در ایالت اوکلاهاما بازداشت شدند سه مظنون دستگیر شده ۱۵ و ۱۶ و ۱۸ ساله هستند.
جوان ۱۶ ساله در بازجویی خود گفت: شلیک کردن را دوست دارد و از صدای گلوله و آزار دختران لذت می‌برند.
هر سه نفر آنها با توجه به اتهام قتل درجه اول و حمل اسلحه به صورت غیر قانونی به اعدام محکوم خواهند شد.
به گقته رئیس پلیس شهر دانکن: آنها ولگردانی هستند که بعد از قانون شکنی و لذت از شلیک کردن در صورت دستگیر نشدن آنان تا پایان شب کشتاری بی سابقه را به نمایش می گذاشتند قربانی این حادثه تنها یک ماه از نامزدی اش می گذشت که با شلیک گلوله همه چیز به پایان رسید

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. خداوندا جهان به کجا داره میره توکل بر تو

 2. چه ديوونه هايي پيدا ميشن؟!!!!

 3. واااااااااى چه عجيب !! چه ديوانه هايى بودن!!!!!!

 4. کشتن یه آدم برای لذت بردن؟؟؟؟حیوونن دیگه

 5. اینا بیمار روانی هستند……………

 6. جایی که اسلحه آزاد باشه همینه دیگه
  اگه ایرانم آزاد بود بدتر از این حرفا میشد

 7. احمقن اینا خاک بر سر نفهمشون

 8. سیدعبدالله یاسینی

  بدون شک ازمنظرروانی بیمارند، چرابیمارشده اندوچه اقداماتی بایدصورت پذیردکه شفایابند، دومقوله جداگانه است . روانشناسان وجامعه شناسان درهردوموردتحلیل وتوصیه های بسیارزیادی کرده انداماهنوزشاهدوقایعی ازاین دست هستیم. بنظرمن بایدسازمانی تشکیل شود تاازنظرروان شناختی همه مردم راازآزمایشهای تخصصی عبوردهندودرکلاسهای تخصصی به درمان ناهنجاریهابه بپردازند.چنانچه درموردبعضی نتیجه مطلوب حاصل نشود، لازم است آنان رادرحصرنگهداری کنندوهمانندسایرمردم باآنان رفتارنمایندزیرا: بیماران روانی ، ناخواست بیمارندومولودنامرادیهای اجتماع وبنابراین مظلوم واقع شده اند!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*