آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,238

زنی که 13روز پس از تدفین،ظاهر شد! +عکس

یک زن 50 ساله که روز سوم اوت مراسم تدفینش برگزار شده بود 13 روز پس از این تاریخ زنده و سالم خود را نشان داد.

به گزارش KYW-TV ، شارولین جانسون زن 50 ساله آمریکایی ساکن فیلادلفیا روز 18 ژوئیه ناپدید شد. دو روز بعد در 20 ژوئیه جسدی که مشخصات آن با شارولین مطابقت داشت، پیدا شد.

تراویس پسرش و یک مددکار اجتماعی که با وی آشنا بود با مشاهده جسد تایید کردند که متعلق به شارولین است.

مراسم تدفین جسد منسوب به شارولین در روز سوم اوت در میان غم و اندوه خانواده و دوستانش در گورستان کلونیال مموری پارک شهر فیلادلفیا برگزار شد.

زنی که 13روز پس از تدفین،ظاهر شد! +عکس

اما 13 روز بعد در روز 16 اوت شارولین جکسون در یک بیمارستان روانی پیدا شد. تراویس پسرش که یک بار جسد مادرش را شناسایی کرده بود، این بار خبر زنده بودن او را به خانواده مژده داد.

پدر شارولین در گفت و گو با شبکه CBS News گفت: دیگر داشتم باور می کردم که دخترم مرده است اما ناگهان نوه ام خبر زنده بودن او را به ما داد، نمی توانم احساسی را که به من دست داد، توصیف کنم.

وی افزود: از یافتن دوباره دخترم بسیار خوشحالم اما در عین حال برای خانواده زنی که به جای او دفن شده است، احساس تاسف می کنم.

تحقیقات برای مشخص شدن هویت زنی که اشتباها به جای شارولین در گور جای گرفته است، آغاز شده است. جسد زن ناشناس باید نبش قبر شده و این بار دقیقا برای تعیین هویتش تحقیق کنند. علت مرگ این زن اعلام نشده است.

جام جم آنلاین

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. جوری تیتر میکنید انگار این شخص دفن شده و بعد از 13 روز زنده شده که همین حیرت آوره که میشه بعد از 13 روز شخص زنده شده و چطور فهمیدند و بقیه قضایا. این چیزا حیرت آور و حتی گاهی باور نکردنی وگرنه ازین جریانی که گفتید پیش میاد این دیگه سرکاریه
    خب خداروشکر خانم زنده هستند والسلام

  2. یعنی اینقد شباهت داشتن ک اینو اشتباهی دفن کردن؟؟؟؟؟؟

  3. حالا چه گورستان چه تیمارستان یا همون دیوونه خونه!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*