آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,065

پسران پولدار در دام دو دختر

در پي اعلام چندي از شهروندان شمال شهر تهران در خصوص پخش مواد مخدر توسط دو دختر در پارک‌ها و معابر کم تردد، مقام قضايي دستور بازداشت اين افراد را صادر کرد.

پليس تهران بلافاصله اقدامات خود را آغاز کرد و توانست با رصد دوربين‌هاي امنيتي اعضاي اين باند ۵ نفره شامل دو دختر(بلامکان) و ۳ پسر را شناسايي کند.

همچنين پليس در تحقيقات بيشتر متوجه شد، اين افراد به غير از پخش مواد مخدر در بين پسران پولدار، با طعمه قرار دادن خود در مسير‌هاي کم تردد با همکاري سه همدست خود اقدام به سرقت و زورگيري از شهروندان با تهديد چاقو و قمه مي‌کنند.

در پايان تحقيقات، پليس توانست مخفيگاه متهمان را در حوالي شهدا شناسايي کند. لذا کلانتري ۱۱۰ شهدا موظف شد تا متهمان را دستگير و تحويل پايگاه مربوطه دهد.

به دنبال اين موضوع در ساعت ۱۸:۳۰، بیست و ششم مرداد ماه ، چهار اکيپ کلانتري شامل نيرو‌هاي پيشگيري، اطلاعات، تجسس و مبارزه با مواد مخدر به سمت مخفيگاه متهمان که يک خانه سه طبقه بود اعزام شدند.

عوامل کلانتري با رعايت کليه موازين شرعي و قانوني وارد منزل شده و از طبقه اول، دو متهم را به هويت مرجان و فرهاد و از طبقه دوم سه متهم ديگر را به هويت‌هاي بابک، سيامک و زهرا دستگير و به مقر انتقال دادند.

رئيس کلانتري ۱۱۰ شهدا سرهنگ سيروس کتابعلي با تائيد اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: پس از حضور متهمان در کلانتري، در حين بازجويي ‌هاي اوليه دو دختر جوان به ماموران اظهار داشتند که فروش مواد و سرقت و زورگيري از پسران پولدار را قبول داريم ولي اين سه پسر جوان با وعده دروغين ما را وادار به انجام چنين اعمالي مي‌کردند.

به گفته کتابعلي ماموران در بازرسي از منزل متهمان توانستند مقاديري هروئين، شيشه و تعدادي اموال مسروقه کشف و ضبط کنند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. عجب دخترای خفنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*