آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,979

مسئولیت پیشنهادی جدید به احمدی نژاد

 

همزمان با روی کار آمدن دولت یازدهم و شورای شهر جدید مشهد مقدس، گزینه های مختلفی برای تصدی عنوان شهرداری این شهر مطرح می شوند که شاخص ترین این چهره ها، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دولت های نهم و دهم است.

در همین ارتباط سید هاشم بنی هاشمی، شهردار اسبق مشهد و نماینده فعلی مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مطرح کردن نام محمود احمدی نژاد به عنوان شهردار آینده مشهد، اظهار کرد: بنده فقط پیشنهاد دهنده شهردار شدن احمدی نژاد در مشهد هستم.

وی در عین حال تصریح کرد: البته باید شورای شهر جدید شهر مشهد درباره شهردار آینده این شهر تصمیم بگیرند و آنچه بنده مطرح کرده ام فقط یک پیشنهاد است که البته دلایلی برای آن دارم.

نماینده مردم مشهد در مجلس در پاسخ به این سئوال که آیا با احمدی نژاد در خصوص پذیرفتن شهرداری مشهد صحبتی شده و نظر ایشان گرفته شده است یا خیر؟ گفت: با آقای احمدی نژاد هنوز در این خصوص صحبتی نشده است، اما قرار است افراد مرتبط با ایشان موضوع را به اطلاع رئیس جمهور سابق رسانده و نظر او را جویا شوند.

به گزارش مهر، سعید جلیلی از سوی جبهه پایداری، رستم قاسمی، محمد جواد محمدی زاده، مرتضی بختیاری و مرتضی تمدن از سوی جریان نزدیک به دولت نهم و دهم، علی اصغر عنابستانی از سوی جریان انحرافی، کاظمی از سوی اصلاح طلبان، داوودآبادی از سوی انصار حزب الله، مهدی برادران از سوی دانشگاهیان و رئیسیون از سوی سنتی های شهرداری مشهد، گزینه های مطرح برای تصدی عنوان شهردار در بزرگترین کلان شهر مذهبی جهان هستند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۹ نظر

 1. بيچاره روش نشده مي خواسته رفتگري رو بهش پيشنهاد بده البته اونم به گند مي كشه

 2. به قول اون دوستمون (گلادياتور)موفق باشي دل آزرررررررززززززززززززززز

 3. نه خير اين ول كن نيست تا امروز به كل كشور گند زده حالا مى خواد شهر به شهر شروع كنه!!

 4. بعنوان کسی که ساکن مشهده از این شوخی خطرناک اصلا خوشم نیومد.

 5. همگي خفه. تو اين مدت بهترين رييس جمهور بوده

 6. حالا بعداًميفهميدي كه كدوم رئيس جمهور خوب بوده روزي هزارباربه خودتون لعنت ميفرستيد.

 7. هادی راست میگه هیچ کس مثل محمود نمیتونه برینه به مملکت.به خدا عنتر یه دونس

 8. خوب اگه بهترینه بگو بیاد شهردار شهر شما بشه آقا هادی.

 9. از تهران بره .هر جا میخواد بره . خدا بهتون صبر بده . ایشاالله امام رضا شفا بده .اگه بره مشهد هر شب خواب امام رضا رو میبینه . اینجا هاله نور میدید اونجا امام رضا رو هر شب به خواب میبینه

 10. یاامام رضاااااااااااااااااااااا

 11. هادي اسمت رابرمانهادي

 12. میتوان از کلمات بهتری که مقصود را برساند استفاده کرد ضمنا هیچ مسولی علاقه نداردزیر مجموعه در مشکلات باشند در هر حال بعضی نقاط ضعف تنها به شخص اقای احمدی نژاد برنمیگردد همه جوانب باید بررسی شود اگر دولت مسئله داشت این تعداد نماینده مجلس چه کاره بودند چرا از قوانین استفاده نکردند؟

 13. ای ول آقا محمد نظر بنده هم همینه …………واقعا رییس جمهوره خوب بود

 14. به نظر من رستم قاسمی گزینه بهتریه… مشهدی ها به این گزینه اکتفا کنن موضوع حله. احمدی نژاد رو بزارید برای شهر پاریس.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*