آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,701

تذکرعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به نمایندگان درپی اتفاقات دیروز

به گزارش فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی رسمی صبح امروز پارلمان، درباره اتفاقات و مسائل پیش آمده روز گذشته نکاتی را به نمایندگان مجلس در سخنان کوتاهی متذکر شده است.

در این جلسه غیررسمی نحوه بررسی صلاحیت وزاری پیشنهادی و رای اعتماد به کابینه معرفی شده و همچنین اتفاقات عصر روز گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفتت.

خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کسب اطلاع کرده که رئیس مجلس در این جلسه غیر علنی و غیر رسمی به نماینگان متذکر شده که با توجه به پخش زنده نشست‌های علنی مجلس، شئونات را رعایت کنند و از کسی نام نبرند، همچنین برای دفاع از هر موردی از مقام معظم رهبری مایه نگذارند.

همچنین رئیس مجلس گفته است که حرف ما در هیئت رئیسه این بود که چون خسته بودید، اتفاقات روز گذشته رخ داده است، به همین دلیل امروز تا ساعت 18 جلسه علنی خواهیم داشت.

به گزارش فارس، عصر روز گذشته پس از آنکه نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در سخنانی به عنوان مخالفت وزیر پیشنهادی بهداشت خطاب به نمایندگان گفت که شما به خاطر پول آقای هاشمی از او دفاع می کنید و گرنه اگر او وزیری از مستضعفین جامعه بود، از او دفاع نمی‌کردید، این جملات خشم نمایندگان مجلس را برانگیخت و موجب اعتراضات و انتقادات شدید وکلای ملت نسب به سخنان قاضی‌پور شد.

همچنین تاج‌گردون نماینده گچساران و پیرموذن نماینده اردبیل هنگم نطق قاضی‌پور مدام به وی می‌گفتند که از پشت تریبون پایین بیا و این مسئله هم اعتراض شدید جواد جهانگیرزاده دیگر نماینده ارومیه را برانگیخت و خواستار بیان تذکر و انتقاد نسبت به این رفتار برخی نماینگان مجلس شد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. شعور هم خوي چيزي است كه در بين همه قشري كمبودش مشاهده ميشود!!!

  2. کار به گیس وگیس کشی نرسه خیلی حرفه.باعث خجالته رفتار این نمایندگان

  3. واقعا این نماینده ها که نماینده نیستن مایه شرمسارین. تفو بر تو ای چرخ گردان تفو

  4. قاضی پور حرفاش از رو معده بود

  5. این نماینده ها همونایین که ملت بهشون رای دادن……………………..باورکنیدیه لحظه فکرکردم به جای خونه ملت دارم چاله میدون ونگاه می کنم وتاسف خوردم بابت نماینده هایی توی کشورم دارم افسوس……………………………….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*