آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,678

رونمایی از “فتنه” جدید در جلسه ديروز مجلس!

بحث‌هاي جنجالي ديروز مجلس كه بخش‌هائي از آن خارج از موضوع بررسي صلاحيت وزراي پيشنهادي بود، رسانه‌هاي مجازي را به واكنش واداشت.

پايگاه خبري تحليلي انتخاب با انتشار مطلبي تحت عنوان “چه مي‌كنند تكفيري‌هاي وطني!” ضمن اشاره به اقدامات تكفيري‌هاي اهل سنت در كشورهاي عربي نوشت: “آنچه امروز (ديروز) از زبان يك نماينده در تريبون مجلس و در مقابل چشم ميليون‌ها ايراني شنيده شد،‌ خود از مصاديق تام و تمام تكفيري‌هاي وطني است.” يك نماينده مجلس هم با اشاره به استفاده فراوان نمايندگان مخالف از كلمه “فتنه” گفت اين اقدام، خود فتنه جديدي است كه درصدد است مجلس را در مقابل مردم قرار دهد.

منبع: جمهوری اسلامی

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

  1. فتنه فتنه. فتنه چرا به رأي ملت تمكين نمي كنيد فتنه خودتونيد منافقين نامرد

  2. این همون خاکستر زیر آتیشه که چند سال قبل خاموشش کردن

  3. از این مساییل همیشه بوده و هست ولی چیزی که جدیده خاکستر زیر آتیشه که خاموش شده ولی در قدیم فکر می کنم آتیش زیر خاکستر بود که هیچ وقت خاموش شدنی نبود .

  4. نمی دونم اینها چه جور به نمایندگی برگزیده شدن؟به نظرمن مردم ایران بسیارلایق تر وعاقل تراز این هستن که این قوم ظالم نمایندشون باشن.

  5. ببخش عزیزم برعکس گفتم آتیش زیر خاکستر صحیحه.ممنون بابت اصلاحت

  6. خوبه این نماینده ها یه ارزیابی از تعداد آرائ ماخوذه خود و درصد آن آرائ در مقایسه با مردم حوزه انتخابیه خود داشته باشند، حتما خواهند فهمید که نماینده واقعی مردم نیستند.

  7. بخدا گیر دادن این نماینده نماها فقط و فقط برای کسب امتیاز از این وزیر و اون وزیر فقط میخان امتیاز بگیرن نماینده ای که یک تا دو میلیارد خرج کرده بره مجلس فکر می کنید بفکر مردمه نه عزیزا تو استان همدان من خبر موثق دارم که براداران قاچاقچی برای ورود به مجلس که چه خرجهایی کردن دو تا سه میلیارد تومن حالا دنبال اینند که از وزیر مخصوصا اقتصادیها امتیاز بگیرن تا خرجش در بیاد و آیندگان و دور و وریهای خودشون سیر کنن خدا و کشور و رهبر و مردم بهانه اند بخدا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*