آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,860

درگیری لفظی در مجلس در جلسه علنی بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در جریان بررسی برنامه و خط مشی کلی دولت یازدهم که از صبح امروز با حضور رئیس‌جمهور  و وزرای پیشنهادی در حال برگزاری است، برخی نمایندگان که در موافقت و مخالفت با این برنامه که به طور زنده از شبکه خبر و رادیو فرهنگ پخش می‌شد، به درگیری لفظی پرداختند.

حجت‌الاسلام علی محمد بزرگواری که به عنوان مخالف برنامه دولت سخنرانی می‌کرد، طی سخنانی گفت، “آقای زنگنه بیاید و باز هم آن آقازاده دله دزد مهدی هاشمی بیاید و میدان‌دار شود؟ نباید به او رأی داد. این آقازاده‌های دله‌دزد به نظام و روحانیت خیلی ضربه زدند.”

وی افزود: مجلس باید مدرسی باشد؛ اینجا جای چاخان‌گویی و وکیل‌الدوله‌ها نیست. مطمئناً خود وزیرانی که رأی می‌آورند، با این چابلوسان برخورد خواهند کرد. کسی تا دیروز دست احمدی‌نژاد را می‌بوسید، امروز چه کارها که نمی‌کند.

پس از بیان این سخن، علی لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت، از بزرگواری خواست که در بیان نظراتش، جلسه علنی را رعایت کند.

پس از ایراد این سخنان، برخی نمایندگان نسبت به آن اعتراض کرده و به رئیس‌مجلس درباره کنترل و مدیریت جلسه تذکر دادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر در مجلس در واکنش به این سخنان بزرگواری، گفت: غرور و تکبر اجازه نداد این آخوند بزرگوار درست صحبت کند. خود ایشان هم می‌داند که چقدر دستمال‌کش دولت بوده است. حالا به من می‌گوید چاپلوس.

پس از رد وبدل شدن این سخنان، علی لاریجانی طی سخنانی گفت: این کلمه چاپلوس خوب نبود، شما هم چیزی روی آن نگذارید. البته بنده در جریان سخنرانی آقای بزرگواری به ایشان گفتم که این حرف‌ها خوب نیست.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. هه هه هه چقدر جالب.جای من خالی بوده پس.خیلی باحال بود عجب مجلس و عجب جلسه ی بوده

  2. مجلس نیست که لانه فساده…همه خود فروشن هم اینوریا هم اونوریا!

  3. واقعا”جای تاسف دارد نمایدنماینده تا این بی سوادوای بحال ما مردم مردی حسابی دله دزد کسانی هستند هیچی ندارد از فقر نداری دزدی می کند انهای که دارند دزدی می کند به انها می گویندشاه دزد

  4. خوب نماينده هاي مردم خر نيستن كه مي بينن همه كابينه توسط فشارهايي كه رفسنجاني آورده انتخاب شده جوش ميارن

  5. ببین کارات خنده داره باید بزنی جلو انگاری صحنه داره!

  6. خدا پدر لاريجاني رو بيامرزه بازم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*