آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,009

روزهای امیر سابق قطر چگونه می گذرد؟ / از کله پاچه ی صبحانه تا سرکشی به املاک و پذیرایی از مهمانان آنچنانی!

مجله” ابزرواتور” این هفته از زندگی شخصی ” حمد بن خلیفه آل ثانی”، امیر سابق قطر چنین نوشته است:” امیر قطر و خانواده‌اش در نزدیکی شهر ساحلی کن در جنوب فرانسه ملکی به وسعت سی هکتار خریداری کرده‌اند تا تابستان را در کمال آرامش بگذرانند، در میان ویلاهای لوکس و استخر و خرید در موناکو

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ صبحانه او کمی جگر غاز با قهوه در زیر آفتاب درخشان جنوب فرانسه است. در حالی که محافظانش در کنار او ایستاده‌اند و کسی هم نمی‌تواند به او یادآوری کند که جگر چرب غاز برای کلسترول خون بالای او مضر است.

او هر روز ساعتی را روی ایوان ویلایش به خوردن صبحانه می‌گذراند و بعد به املاکش سرکشی می‌کند. امسال تابستان امیر سابق قطر کاملا آزاد است.

این نشریه مدعی می شود که همین دو ماه پیش بود که قدرت را به پسر سی ساله‌اش تمیم واگذار کرد و اکنون به گفته اطرافیانش شور و نشاط بیست سالگی‌اش را بازیافته است.

همراه او در تعطیلات تابستانه همسر دومش موزه و هفت فرزندش هستند که معمولا تابستان را با هم می‌گذرانند. اول تابستان که می‌شود هرکدام از هواپیمای اختصاصی خود در شهر نیس به همراه خدمه و چمدان‌های فراوان پیاده می‌شود تا سه چهار هفته‌ای را با پدر بگذرانند. معمولا وزیر امور خارجه قطر که پسر عموی آنهاست و به او لقب برلوسکونی صحرا داده‌اند هم سری به آنها می‌زند.”

” ابزرواتور” در ادامه از مهمانی‌های خانواده سلطنتی قطر نوشته است و اینکه به نظر امیر سابق قطر هیچ غذایی لذیذتر از کله پاچه گوسفند نیست، اما ترجیح می‌دهد در مهمانی‌هایش از مهمانان با غذاهای رسمی‌تری پذیرایی کند.

مهمانان او که زوج‌های سلطنتی اردن، مراکش یا دانمارک و وزاری کشور مکزیک یا میلیاردرهای بزرگ جهان هستند؛ در حالی در ویلای او پذیرایی می‌شوند که خبری از الکل در این مهمانی‌ها نیست.

فقط یک‌بار دومینیک دوویلپن، وزیر امور خارجه فرانسه جرات کرد که شراب درخواست کند و آن وقت بود که راز امیرقطر نزد خانواده‌اش فاش شد!

امیر راننده‌اش را نزد کسی فرستاد که شراب‌ تولید می‌کند؛ در همان جنوب فرانسه و مجبور شد بعد خانواده‌اش – که کنجکاو شده بودند بدانند او چطور دوست شراب ساز دارد – را آرام کند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. کله پاچه خورده اینقد شده !!!من از آدم چاق وکله پاچه متنفرم حالا گیرمم چندبار شراب خورده بدبخت مگه قتل کرده……ولی خیلی ترسناکه.

  2. خوش به حالش البته اگه خودش لذت دنیا را میبره ملتش هم در رفاه کامل هستند.

  3. مثل گاو میمونه شاید مردم خودش تو رفاه باشند ولی خون مردم خاورمیانه رو تو شیشه کرده مردکههههههههههههههههه

  4. اين عكس قبلشه يه مقدار لاغ شده

  5. آره بایدم حال کنه داره سهم ایران را در پارس جنوبی میخوره همش حرامه بعد شراب نمیخوره حال به هزار دلیل ایران نتونسته بهره برداری کنه اینا که ادعای مسلمانی دارن چرا سهم ایرانو نمیدن اینا بدتر از اسراییل اند ما باید به زور هم شده حقممون ازشون بگیریم.زهرمارشون بشه .

  6. این کشورهای حاشیه خلیج فارس با همه بی فرهنگیشون از یکطرف در تقسیم ثروت ملی از انصاف بیشتری برخوردارند و از طرفی حیف ومیل کمتری میکنند وبه ریخت و پاشهای تحت لوای کمک به گرسنگان جهان و آرمانهای بی محتوای سوریه و بورگینا فاسو و حماس عقیدهای ندارند تا هست خوشند .چون کسی از پایان جهان خبر نداره.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*