آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,473

افطاری اوباما در کاخ سفید+ تصاویر

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: باراك اوباما در جمع شماری از مسلمانان آمریکایی که برای افطار به کاخ سفید دعوت شده بودند، گفت: ماه رمضان وقت خوبی برای اثبات بندگی به خدا از طریق عبادت و روزه داری است. این ماه همچنین فرصت خوبی برای گردهم آمدن اعضای خانواده است.

وی گفت این رسم دیرینه کاخ سفید است که روزهای مقدس ادیان مختلف را جشن‌ می‌گیرد. ما در این مناسبت‌ها، تنوع مذهبی را جشن می‌گیریم که نشانه بارز کشورمان است و موید آزادی برای عبادت و بندگی است.

اوباما در ادامه گفت: آمریکایی‌ها و مردم خاورمیانه همچنین برای کارآفرینی و ایجاد فرصت های اقتصادی هدف مشترکی دنبال می کنند.

وی گفت: ما کمی سخت‌تر تلاش می‌کنیم، هدف ما اندکی عالی‌تر است و به تلاش برای ایجاد فرصت‌های بیشتر برای فرزندان و نسل‌های آینده خود ادامه می‌دهیم.

رئیس جمهور آمریکا افزود: «البته این فقط رویای آمریکا نیست و آرزوی همه مردم جهان است. پیشرفت تمایل اصلی بشر است تا بتواند به منزلتی دست یابد که با تلاش به دست می‌آید. ما با این تلاش است که می‌توانیم آینده بهتری را برای فرزندانمان رقم بزنیم.

وی گفت آرزوی دستیبابی به آزادی و فرصت اقتصادی-درست مانند آزادی سیاسی- است که موجب چنین تغییرات چشمگیری در کشورهای مختلف جهان از جمله شمال آفریقا و خاورمیانه در سال های اخیر شده است.

در مراسم افطار کاخ سفید، علاوه بر اوباما سایر دولتمردان آمریکا، چهره های سرشناس مذهبی و چهره های دیپلماتیک حضور داشتند. این پنجمین مراسم افطار در سالن غذاخوری کاخ سفید است که به میزبانی اوباما برگزار می شود.

افطاری اوباما در کاخ سفید+ تصاویر

افطاری اوباما در کاخ سفید+ تصاویر

افطاری اوباما در کاخ سفید+ تصاویر

باشگاه خبرنگاران جوان

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۱ نظر

 1. اینشم سیاسته

 2. تاحالا تو بیت رهبری افطاری دادن به کسی؟ اونوقت میریم شعار میدیم ما مسلمونیمو اونا کافر

 3. افطار دادن خوبم دادن.تو خبر نداری دلیل بر ندادن نمیشه!!

 4. مگه از جیبشون میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. خیلی برام جالب بود شاید تصور هم نمیکردم تو کاخ سفید افطاری بدن به مسلمونها واقعا مرسی اوباما

 6. حالا تو که خبر داری بگو ببینم کجا دادن تا ماهم خبر دارشیم؟مردهشور رهبرو نظامو باهم ببرن

 7. ههههههههه ادم خندش میگیره از ریاکاری یه عده اونور دنیا و سادگی یه عده ساده و بیخبر از اونور دنیا در اینور دنیا!!!

 8. اینم ازسیاستشونه اگه دولتمردای ماهم میتونن ازاین سیاست ها داشته باشن دل مردمشونو بدست بیارن نه که خونشونوتوشیشه کنن

 9. دمش داغ داش حسین اوباما

 10. یعنی واقعا مشکل مردم ما افطاری خوردن تو بیت رهبریه و اینجوری دلشون به دست میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اینجوری باشه که خیلی سطح فکرشون پایینه.اینم سیاستشه .ساده انگاریه اگر فکر کنیم اون واقعا به خاطر خدا این کارو کرده باشه،به نظر شما آدمی که اینقدر جنایت میکنه خدارو میشناسه؟؟؟؟سیاست خیلی کثیفه ،همه چیو به بازی میگیره.

 11. افطاری پیشکش خودشون، درد مردم یه چیز دیگست… با افطاری دادن التیام پیدا نمیکنه… خدا اون دنیا به دادشون برسه

 12. کاش جای افطاری دادن به مسلمونا اونارو به هزار و یک اسم بشردوستانه به خاک و خون نمی کشیدن، خون مردم دنیا رو فقط چون ابرقدرتن تو شیشه کردن اونوقت با افطاری دادن و کارهای ظاهرا بشردوستانه فکر مردم ساده مارو به فعالیت وامی دارند: مقایسه افطاری کاخ سفید با بیت رهبری!!واقعا خنده داره

 13. اولا کشورگشایی سیاست کشور آمریکاست و این سیاست چیزی نیست که با عوض شدن رییس جمهورشون تغییر کنه جانم.ثانیا مگه توکشور ما جوونای بیگناه که بخاطر بیان اظهاراتشون یا عقایدشون …سربه نیست نمیشن؟مگه خونوادهاشون بقول تو به خاک وخون کشیده نمیشن؟چرا فقط نوک دماغت میبینی.اوباما هر گوهی هم که باشه خیلی خاکی تر این حرفاست غذا خوردن یا گشتن با مردم عادی براش هیچ عاری نداره مث رهبر تو نیست که وقتی بخاد با مردمش دیدار کنه چند میلیون نفر باید بریزن تو خیابونا دنبالش مث سگ بدوون اونم مث احمقا واسشون دست تکون بده بگه خاک تو سر خرتون.هزینه های میلیاردی دیدارشم که هیچ

  • فکرکنم این آیه قرآن رو نخوندی که خدا میفرماید : همانا دشمنان شمارا ازحمقا قراردادیم
   وامام سجاد فرمود: سپاس مخصوص خداوندی است که که دشمنان مارا ازمیان احمقها آفرید زیرا نه شعوری دارند مارا بفهمند ونه شرفی که درقضاوتشان وسواس به خرج دهند تاحقی را پایمال و حقیقتی را لجن مال نکنند.

   جداکه احمقی…

 14. سياست همه جا سياسته، پدر و مادر نداره!

 15. حالا چون سیاست آمریکاست قابل توجیه؟ حالا اگه این سیاست کشورگشایی یا چاپ پول بدون پشتوانه باشه و به قیمت بدبخت کردن مردم جهان سوم تموم شه؟ بعدم با نمایش بازی کردن آقای خاکی!!! مثل این افطاری انگار نه انگار که اتفاقی افتاده؟ چقدر خوب نشانه می گیرند و چه خوب به هدف می خوره. بعدم بدون توهین کردن میشه نظر داد البته اگه بتونید این کارو بکنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*