آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,316

مجريان جنجالي در پرسپولیس تی وی!

احسان علیخانی مجری محبوب صداوسیما که یک پرسپولیسی دوآتشه است انتخاب نخست رشیدپور می باشد و از وی برای همکاری با شبکه پرسپولیس تی وی دعوت کرده. در کنار علیخانی، محمودشهریاری مجری قدیمی و باسابقه صداوسیما که او نیز یک پرسپولیسی دوآتشه است نیز دعوت به همکاری کرده و او نیز به این دعوت پاسخ مثبت داده.

مجريان جنجالي در پرسپولیس تی وی!

گروه ورزشی ؛ تاسیس شبکه ماهواره ای پرسپولیس یکی از اقداماتی جالب محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود. او در روزهای اخیر با مشارکت یک شرکت خصوصی توانسته برخی از برنامه های جاه طلبانه اقتصادی‌اش را عملی کند که شبکه پرسپولیس تی وی یکی از آنها بود.

به گزارش >افکارنیوز ؛ رویانیان مدیریت این شبکه را به طور کامل به رضا رشیدپور مجری باسابقه و سابق صداوسیما داده و رشیدپور نیز برای این شبکه برنامه های متعددی را تدارک دیده که یکی از آنها جذب چند مجری جوان و خوشنام و البته پرطرفدار است. چرا که رشیدپور برخلاف انتظار در این شبکه کار اجرا انجام نخواهد داد و تنها مدیریت می کند.

احسان علیخانی مجری محبوب صداوسیما که یک پرسپولیسی دوآتشه است انتخاب نخست رشیدپور می باشد و از وی برای همکاری با شبکه پرسپولیس تی وی دعوت کرده. در کنار علیخانی، محمودشهریاری مجری قدیمی و باسابقه صداوسیما که او نیز یک پرسپولیسی دوآتشه است نیز دعوت به همکاری کرده و او نیز به این دعوت پاسخ مثبت داده و قرار است با پرسپولیس تی وی همکاری کند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. آخه پرسپولیس چیه که شبکش باشه.تیم باید محبوب قلب ها باشه بدون هیچ تبلیغات وهزینه های شبکه ی

 2. خوش اومد ازت گیتا اصل حقیقت همینه تیم فقط استقلال که همیشه قهرمانه

 3. میگم بچه ها میخوام یه اعترافی بکنم
  یهو شیطون رفت توجلدم و بعد از چند روز پیگیری کامنت ها تصمیم گرفتم به جای بعضی از شما ها صحبت کنم
  امیدوارم منو ببخشید و حلالم کنید
  قول میدم دیگه اینجا پیدام نشه

 4. ما خیلی دلرحمیم میبخشیم .جای خودت نظر بده جانم

 5. چه مسخره هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 6. وای احسان علیخانییییییییییییییی نفسه

 7. چقدر این رویانیان کارش درسته.عاشقتم

 8. تمام مشکلاتمون با تاسیس این شبکه حل میشه…چی بگم امثال من زیادند که دنبال یه سرمایه ای برای کسب و کار هستند ولی بعضی ها با پول بیت المال چه کارها که نمیکنند،به نظرتون با شبکه پرسپولیس چه دردی از دردهای ما جوانان بهبودی می یابه؟

 9. فقط قرمزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززته

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*