آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,514

آیا دولت جديد، مرحله بعدی یارانه‌ها را پرداخت خواهد کرد؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه قانون هدفمندسازی نیازمند اصلاح است، گفت: مجلس آماده همکاری با دولت یازدهم جهت اصلاح نحوه جرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها است.

جعفر قادری در گفتگو باخبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به نحوه ادامه هدفمندسازی یارانه‌ها و این که آیا مرحله بعدی یارانه‌های نقدی توسط دولت یازدهم پرداخت خواهد شد، گفت:‌ دولت یازدهم مکلف است طبق قانون، هدفمندسازی یارانه‌ها را اجرا و مرحله بعدی یارانه‌های نقدی را پرداخت کند.

وی افزود: اما قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیازمند اصلاح بوده و در صورت ادامه به همین روال، باعث افزایش کسری بودجه خواهد شد چرا که در حال حاضر نیز دولت با کسری مواجه است.عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: دولت یازدهم می‌تواند با ارائه لایحه‌ای، قانون هدفمندسازی یارانه‌ها را اصلاح و یا در دهک‌ها جابجایی و تغییراتی ایجاد کند.

قادری تاکید کرد: مجلس آماده همکاری با دولت یازدهم جهت اصلاح نحوه اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها  است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. خوبه دیگه تورم و رسوندین به آسمون اقلام و اجناس و آب و برق و گاز و…. شدن ده هابرابر حالا یارانه رو هم که بردارین دیگه میشه نور علی نور.دست همهگی درد نکنه خسته نباشید…. قشر ضعیفم پاره شد که شد بدرک

  2. شما که خودتون خدا تومن پول میخورین بقیه به درک اینم بردارین گدابازی راه انداختین

  3. خاک تو سرشون با این یارانه هاشون انگار صدقه میدن به مردم این که نه ده برابرش حق خوده مردمه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*