آخرین خبرها
تعداد بازدید : 9,824

بارداری دختر 12 ساله در پی هتک حرمت توسط پدر یا معلم مدرسه؟! + عکس

به گزارش منابع خبری چین نوزاد دختر نوجوان ۱۲ ساله که بارداری اش در هاله از ابهام است،سالم به دنیا آمد و مادر و کودک در سلامت کامل به سر می برند.

 

به گزارش منابع خبری چین نوزاد دختر نوجوان ۱۲ ساله که بارداری اش در هاله از ابهام است، سالم به دنیا آمد و مادر و کودک در سلامت کامل به سر می برند.

یکی از شهروندان صاحب مقام دولتی در همسایگی روستای “کیوای یانگ” استان “هونان” چین در اعتراف خود گفت به دلیل داشتن رابطه جنسی با دختر 12 ساله ام او را باردار کردم.

پس از دستگیری وی در پی شکایت مادر این دختر 12 ساله نزد پلیس پدر مجرم شناخته و دستگیر شد.

به گزارش این خبرگزاری وکلای مدافع این مقام دولتی ادعا کرده اند که وی هیچ نقشی در این زمینه نداشته و اعترافهای وی بی پایه و بی اساس و پدر 74 ساله مجبور به اعتراف از سوی پلیس شده است.

پس از آزمایش DNA ثابت شد که او پدر نوزاد است اما دختر 12 ساله اش پدرش را مبرا از این عمل می داند.

وی در حضور پلیس گفت چندین بار از سوی سه تن از معلمین مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته است و حتی مدیر مدرسه نیز با تهدید دختر را وادار به سکوت کرده است.

به گفته این دختر 12 ساله بعد از مورد سوء استفاده قرار گرفتن از جانب سه معلم و مدیر مدرسه نزد پلیس شکایت کردم اما مدیر مدرسه را در حال رشوه دادن به افسر پلیس حین تحقیقات بر روی این موضوع دیدم.

به گزارش این خبرگزاری: پدر 74 ساله در حالی که نزد پلیس اعتراف می کرد گفت: در آن زمان کنترل رفتارم به دلیل مصرف الکل قابل کنترل و پیش بینی نبود من مقصر این عمل هستم.

پرونده همچنان در دادگاه در حالی بررسی است.

شبکه خبر

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۸ نظر

 1. همين زنا زاده هستند كه دنيا رو نمي ذارن به آرامي برسه

 2. طفلی دختره چه زجری کشیده…

 3. یا امام حسیننننن آدم چه چیزایی میشنوه

 4. قدیما زمان پیامبر دخترا در سن نه سالگی ازدواج می کردند و تا 12 سالگی هم دو سه تا بچه داشتن خود حضرت فاطمه مگه نشنیدید در نه سالگی ازدواج کرده تازه مادر بیشتر ماها هم تو 13 و14 سالگی ازدواج کرده مادر خود من تو سن 28 سالگی 7 تا بچه داشت ولی اگه توسط پدرش حامله شده باشه درد ناکه نمی دونم کدام پدری میتوونه همچین کار کثیفی با فرزند خودش بکنه باید از جرگه انسانیت خارج شده باشه یک حیوان هم حتی با فرزند خودش اینکار نمی کنه اگه هم بکنه حالا میگوئیم حیوان است ….

 5. وای خدای من چه پدر پست فطرتی واقعا خون آدموبه جوش میارن طفلک دختر12ساله چی میدونه که بخواد باردارهم بشه اونم توسط پدر ؟سزای این حیوانات آدم نما مرگه

 6. عربستان بخاطر آب و هوای خیلی گرمی که داره دخترانش زودتر به شرایط بلوغ جنسی میرسن.مثلا در سن 8 یا9سالگی پریود میشن.اما در ایران یا کشوری مثل چین چنین شرایطی وجود نداره و در98%موارد نمیتونن زودتر از 13-14 سالگی باردار بشن.نسبت به مادران خودمون هم اگر بخاییم مقایسه کنیم الان یه دختر 14 ساله همون توان و انرژی مادرش و در سن 14 سالگی داره؟مشخصه که نه اونم بخاطر تتغذیه و شرایط اجتماعی مونه

 7. واقعا متاسفم برا پدرش اسم اینو نباید پدر گذاشت معذرت میخوام ولی حیوونم اینطور نیست.

 8. دختر بیچاره چه تحملی داشته

 9. احساس خیلی بدی پیدا کردم خیلی وحشتناکه …………….اسمانیها کاش این مطلب رو نمی ذاشتید چون به غیر از بی اعتمادی و جریحه دار کردن احساسات حاصل دیگری نداره

 10. ووووووووووووااااااااای خدا وحشتناکه

 11. چه پدر باغیرتی واقعا روز پدر گرامی باد

 12. اين پدرنيست حيوان چهارپاست

 13. این که پدر اون دختر حیوون بوده حرفی نیست ولی چرا کسی از خوی حیوونی مدیر مدرسه و معلمهاش نمی گه خدا میدونه چند دختر دیگه مورد تجاوز قرار گرفتن

 14. به نظر من باید همه اونارو اعدام کرد

 15. واقعاکه چه پدری…………………………..بیچاره دختره

 16. وای که چه روزگاری شده …. نمیدونیم الان کجائیم و فردا قراره چه اتفاقی بیفته….

 17. بعضی هایمان هنوز از بعد حیوانیمان فاصله چندانی نداریم .جامعه سالم تنها یک رویاست هیچ ایین مدنی ومذهب ودینی هم نتوانسته زیاد تغییرش بده . من نمی توانم از دید مردها به قضیه نگاه کنم ولی انسان جانش را برای فرزندش فدا می کند مخصوصا پدر برای دخترش که حاضر است بمیرد وکسی به اوتعدی نکند.

 18. دوستان به نظر من اعدام کار درستی نیست انسان جایزول خطا هست هر کسی ممکنه اشتباه کنه اما مال یکی اشتباهش کوچیک مال یکی هم اینطوری از قدیم میگن که کسی که شب مشروب میخوره صبح به چشم مشروب خور نگاه نکن شاید نصف شب توبه کرده باشه موافقیت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*