آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,587

مناطق ممنوعه در زندگی زناشویی

عده ای از زن و شوهرها دلیل تنهایی طرف مقابلشان را دلسردی می دانند اما باید به این نکته توجه کنند که تنهایی و خلوت هر یک از زوجین باعث می شود تا روند زندگی آنها بهتر شود.
 زن وشوهرها باید بدانند نباید مانع تنهایی طرفشان باشند و باید بدانند این امر به صلاح زندگی آن ها است و گاهی افراد برای پیدا کردن خود به این خلوت نیاز دارند .
ازدواج اگر چه امری است که افراد معمولا دلشان می خواهد در کنار یکی به آرامش برسند اما معمولا زوجین با وجود عشق و علاقه ای که به یک دیگر دارند گاهی دلشان می خواهد تنها باشند.
عده ای از زن و شوهرها دلیل تنهایی طرف مقابلشان را دلسردی می دانند اما باید به این نکته توجه کنند که تنهایی و خلوت هر یک از زوجین باعث می شود تا روند زندگی آنها بهتر شود.
بررسی ها نشان می دهند تنهایی و خلوت خود یکی از نیازهای مهم بشر در این دنیای پر سر و صدا است و در مواقع تنهایی به زوجین این فرصت را می دهد تا به ؟ بسیار گسترده تر ارتباط بر قرار کند.
تنهایی و خلوت گاهی به زن و شوهرها این امکان را می دهد تا زندگی شان را تنظیم و تعدیل کند و با شکیبایی و ثبات برای برآورده کردن نیازهای طرف مقابلشان اقدام کنند.
زن وشوهرها باید بدانند نباید مانع تنهایی طرفشان باشند و باید بدانند این امر به صلاح زندگی آن ها است و گاهی افراد برای پیدا کردن خود به این خلوت نیاز دارند .
تجربیات نشان داده این کار باعث می شود حتی عشق و علاقه ای آنها به زندگی و صمیمیت آنها با همسرشان چندین برابر شود.
منبع: افکار نیوز
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

 1. نميزارن ساكت بشينيم ونظر نديم ها اون موقع اون عزيز دل ميگه بي سوادي .چرا اينقدر نگارنده چرت گفته من قبلا هم گفتم.تعريف عشق يه چيزه تعريف عادت چيز ديگه است. بيشتر زوجين به نظر من عادت به هم دارن وبه گونه اي همديگر رو تحمل مي كنند براي همينه كه دوست دارن مواقعي تنها باشند وريلكس بشن ولي عاشق همديگر بودن تحمل جدايي رو حتي كوتاه مدت زجرآور وتحمل ناپذير براشون قلمداد ميشه واين حتي تا مرگ وبعد از اون ادامه داره.بلمثل ميگن شما حتي اگر به تكه سنگي هم عشق داشته باشي با اونً محشور ميشي .تومپندار كه مجنون سرخود مجنون گشت از فلك تا به سهايش كشش ليلي برد

  • آقابهزاد بيشتر فكر كن دنياي امروز با ليلي مجنون خيلي فاصله است

  • کاملا با شما موافقم تنهایی موقعی معنا داره ک بخوای انرژی بگیری تا با هم بودن رو تحمل کنی.عاشق از معشوق انرژی می گیره.

  • من با آقا بهزاد موافقم فقط کمی تند میره ولی خانم های محترم که تازه که شامل 2 سال هم میشه اکثرا در توهم بسر میبرن اگه مرد هر دفعه یک ربع حرف بزنه ببخشید ، داره در واقع سر خانم رو شیره مالی میکنه خودم زن هستم دیگه آقا بهزاد با حرف دومت که این عشق کجا و اونا کجا موافقم اما اینجا عشق سومی هم هست که بحثش طولانیه
   ممنونم

 2. عشق به دنياي امروز يا ديروز أصلا مربوط نيست عشق يك هنره .بيشتر ما مردم اداي عشق وعاشقي را در مياريم .اين كجا واون كجا.عشقبازي كار هر شياد نيست اين شكار هر صياد نيست

  • يك جمله معروف از مجنون هست كه ميگه: عاشقي بد درديه ولي تا حالا پشت در مستراح گير نكردي ببيني چه دردي داره.
   اينو گفتم شايد دور هم بخنديم . يه وقت دلگير نشيد

 3. من موافقم؛من وهمسرم سه ساله که باهم ازدواج کردیم وعاشق همدیگه هستیم؛هیچوقت نشده یکی ازمادلش براتنهایی وخلوت کردن تنگ بشه؛برعکس حتی وقتی که سرکارهستیمدلمون واسه هم تنگ میشه وبهم میزنگیم وحداقل ربع ساعت باهم میحرفیم،این وابسنتگی نیست بلکه عشق به هم هست.

 4. انشاالله مستدام باشه با همديگر فقط صداقت داشته باشيد اصل اول وآخر واين دوطرفه است وآن را باچنگ ودندان حفظ كنيد وصدقه را فراموش نكنيد خوشبخت باشيد

 5. خیلی ممنون آقابهزاد؛درسته میفرمایید؛صداقت طرفین شرط دوام عشق وزندگی هست؛ماهمیشه باهم صادق بودیم وانشآلله خواهیم بود؛بازهم بابت حرفهات وپیشنهاصدقه دادن ازتون ممنونم.موفق باشید

 6. شیدا خانم دم شما و اقاتون گرم

 7. منم با شیدا خانم موافقم،
  من و خانمم که 1ساله ازدواج کردیم تحمل جدایی از همو اصلا نداریم،منم مواقعی سرکارم با وجود مشغله کار اداری ولی حداقل روزی بیست تا نیم ساعت با خانومم تماس دارم و اینه که آرومم میکنه و بهم آرامش میده..
  و حرف آقا بهزادم کاملا قبول دارم که صداقت تو زندگی واقعا معجزه میکنه…
  بچه ها تا میتونید با هم صادق باشید و به هم محبت کنید چون من تو دورو بریا و فامیلای اطراف دیدم که محبت و صداقت نبوده و زندگی به بیراهه کشیده و هزار تا انگ و…..دیگخ
  با آرزوی خوشی و خوشبختیتوت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*