آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,221

آهویی که برای نجات جانش سوارماشین شد+تصاویر

صحنه هایی که می بینید مربوط به فرار یک ایمپالای سرگردان و فراری از دست دو یوزپلنگ گرسنه است که در پارک ملی کروگر در افریقای جنوبی رخ داد. این حادثه باورنکردنی زمانی رخ داد که یوزپلنگ های گرسنه دنبال ایمپالاها کرده و سعی کردند یکی از آنها را بدام بیندازند اما در نهایت حیرت و تعجب، ایمپالا خود را داخل ماشین پر از توریست پرتابکرد تا زنده بماند.

به گزارش گروه خواندنی های “ندای انقلاب“، صحنه هایی که می بینید مربوط به فرار یک ایمپالای سرگردان و فراری از دست دو یوزپلنگ گرسنه است که در پارک ملی کروگر در افریقای جنوبی رخ داد. این حادثه باورنکردنی زمانی رخ داد که یوزپلنگ های گرسنه دنبال ایمپالاها کرده و سعی کردند یکی از آنها را بدام بیندازند اما در نهایت حیرت و تعجب، ایمپالا خود را داخل ماشین پر از توریست پرتابکرد تا زنده بماند.

یوزپلنگ ها که به شدت گرسنه بودند، درمانده شده و بدون شکار لای بوته زارها بازگشتند. سامانتا پیتن دریگ ۲۰ ساله یکی از توریستها در این صحنه بود که توانست از آنچه اتفاق می افتاد، فیلم گرفت. ایمپالا گاوسانی با جثه متوسط است که در آفریقا زندگی می‌کند. نام ایمپالا از واژه‌ای در زبان زولو به معنای «آهو» می‌آید. این جانوران در ساواناها و بیشه‌های متراکم در کنیا، تانزانیا، سوازیلند، موزامبیک، شمال نامیبیا، بوتسوانا، زامبیا، زیمبابوه، جنوب آنگولا، شمال شرق آفریقای جنوبی، و اوگاندا یافت می‌شوند. تعداد ایمپالاهای موجود در آفریقا تا ۲ میلیون عدد تخمین زده شده است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

  1. عزیزم گناه داشت ولی خیلی با هوش ها!!!!!!

  2. جونه بادمجون که نیست

  3. وای عزیزم فداش شم چقدر ناز بود وچقدر هوشمندانه عمل کرد آسمانی ممنون که یادآوری میکنی عظمت خدای لایزال رو

  4. افرین به زرنگیشو به راننده که جای مناسبی بوده

  5. آسمونیها سپاس فوق العاده است

  6. اين قدرت نظام طبيعت رو مي رسونه هرجا كه مهرباني وامنيت باشه همه آن را مي پذيرند چه حيوان چه انسان وحشي واهلي هم فرق نمي كنه هرچند ذات انسانها وحيوانات متفاوت است

  7. خیلی جالب بود …ممنون آسمانی ها

  8. بیچاره یوزپلنگه…!

  9. شانس اورده اون ماشین شکارچیا نبوده وگرنه ……

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*