آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,814

هاشمي نماينده ايران درمذاكره با اوباما شود!

سيدسلمان صفوي، رئيس مركز بين‌المللي مطالعات صلح و سردبير مجله ديپلماسي صلح عادلانه در مصاحبه‌اي با دنياي اقتصاد خواسته است كه هاشمي رفسنجاني از طرف ايران مسئول مذاكره با آمريكا و شخص اوباما شود.

وي در بخش‌هايي از اين مصاحبه مي‌گويد:در مقاله‌اي كه در فايننشال تايمز چند روز پس از پيروزي دكتر روحاني نوشتم به غربي‌ها توصيه كردم با توجه به شناختي كه از روحاني دارند، دوره رياست‌جمهوري وي را به‌عنوان فرصت جديد مصالحه هسته‌اي برد-برد براي طرفين دريابند و از اشتباهات گذشته اجتناب كنند و دچار زياده‌خواهي نشوند.

از كامنت‌هايي كه ذيل مقاله اينجانب خوانندگان نوشته‌اند، متاسفانه اينطور به نظر مي‌رسد كه در غرب موافق ما نيستند و مي‌گويند شما مي‌خواهيد اسرائيل را از نقشه جهان محو كنيد.

از جانب ديگر الان آنها معتقدند كه مسئول و تصميم گيرنده اصلي هسته‌اي ايران رهبري است نه رئيس‌جمهور و از آن جهت كه ايشان را غرب ستيز مي‌دانند فعلا مردد هستند كه آيا ايران مي‌تواندبه توافقي عمومي براي وصول به مصالحه هسته‌اي با شوراي امنيت و 1+5 برسد.

تهران امروز

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. منو عباس جونمم به زودی باهم وارد مذاکره می شیم .ومن از شبنم جون به شبنم خانم تبدیل میشم تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

 2. مبارک باشه شبنم خانم(اگر تا حالا خانم شدید) انشائا… همه جوونهای ما به آرزوهاشون برسن و کشورمون هم با توافق با خارجی ها و حفظ عزت و اقتدارمون، به تحریم ها پایان بدیم و پیشرفت بهتری داشته باشیم تا این همه دخترهای خوشگل ایران و پسرهای با معرفت و جوونمردش، هم بتونند زیر یه سقف زندگی مشترکشون رو شروع کنن. انشا…

 3. به کسی برنخوره اما من که تابحال جوونمردی ندیدم .اما تا دلت بخاد نامرد.فراوون.بیخیال .در مورد این مطلب خیلی خوبه اگه واقعا بتونه انجامش بده

 4. شبنم تا این حد ……………..! یه کم خودار باش .اینجوری عباس آقا بیشتر دوستت داره
  چرا همه شبنم ها اینجورین. منم یه همکار داشتم مثل شبنم اتفاقا اسمشم شبنم بود. فکر میکرد رئیسم به من نظر داره باورتون میشه یه روز با روسریم میخواست خفم کنه .ولی خوشم اومد رئیسم چه حالی ازش گرفت و بعدش بیروننننننننننننننننننننننننننش کرد.
  همه بهت میگن مبارکه عزیزم و برات خوشحالن .میخوای نقلم بریزیم.
  بای

 5. بهار جون اینجوری نگو اصلا از کجا معلوم که این شبنمی که به جای شبنم کامنت میزاره شبنم باشه؟؟اینطوری نسنجیده درمورد کسی حرف زدن درست نیست…بهترین کار اینجا بی محلی و جواب این مثلا شبنم خانمو ندادنه تا خودش خسته بشه و دیگه به جای شبنم کامنت نزاره

 6. رهبربه فکراکثریت مسلمانان ومسلمان نماهاست ولی برخی از رجل های کشور فکر اقوام ودوستان غربی خود

 7. ای بابا اینجا اصلا کی به کیه

 8. ببینی مهم نی کی مذاکره کبه مهم اینه کی تکلیف رو یکسره کنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*