آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,389

توهین به روحانی در تلویزیون آمریکا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جنگ طلب و افراطی اسراییل روز گذشته در یک مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی ‘CBS’ آمریکا با تکرار اتهامات همیشگی رژیم تل آویو علیه فعالیت های هسته ای ایران، در توصیف رییس جمهور منتخب مردم ایران از الفاظ توهین آمیز استفاده کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از نیویورک تایمز، نتانیاهو در مصاحبه با برنامه تلویزیونی “روبرو با ملت ” شبکه سی بی اس آمریکا با ادعای اینکه ایران جامعه جهانی را فریب می دهد، گفت که حکومت ایران باید غنی سازی را به طور کامل متوقف ، ذخائر اورانیوم غنی شده خود را به خارج از ایران منتقل کند و سایت هسته ای فردو را نیز تعطیل کند.

وی در پاسخ به این سوال که از نظر او انتخاب حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران تا چه میزان می تواند تغییراتی را در سیاست های هسته ای ایران حاصل کند، گفت:” او […] در لباس میش است! که استراتژی اش ساخت بمب هسته ای با خنده است.”

نتانیاهو در ادامه در توجیه اینکه چرا اسراییل بیش از آمریکا نسبت به برنامه هسته ای ایران حساس است، گفت که اسراییل در نزدیکی ایران است و از این جهت نسبت به تهدیدات ناشی از برنامه هسته ای ایران آسیب پذیر تر است.

نتانیاهو در ادامه بار دیگر خواستار ترسیم خط قرمزی مشخص برای ایران به منظرو اقدام نظامی در صورت عدم توقف برنامه های هسته ای این کشور شد و افزود بدون ترسیم چشم انداز اقدام نظامی علیه ایران ، برنامه های هسته ای این کشور بدون تغییر ادامه خواهد یافت.

گفتنی است نتانیاهو صبح روز گذشته و پیش از پخش مصاحبه اش از شبکه سی بی اس آمریکا نیز در سخنانی در آغاز نشست کابینه خود درباره برنامه هسته ای ایران صحبت کرد و خواستار برخورد قاطعانه آمریکا و جامعه جهانی با برنامه هسته ای ایران شد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

  1. اسرائیل از ما عصبانی باش و ازین عصبانیت بمیر

  2. بیچاره ها هنوز نفهمیدن ما برا نابودی اسرائیل نیازی به بمب اتم نداریم

  3. چه غلطا اونم ناشتا ناشتا بی جا کردن توهین کردن

  4. حالا اون يه خبطي كرد حرف بيجا زد شما چرا پخشش ميكنين؟
    چرا؟…

  5. شبنم جون اين حرفهاي ركيك به كلاس شما نميخوره

  6. تازه داره از روحانی خوشم میاد…

  7. اول خواستم به نتانیاهو فحش بدم اما دیدم چی بگم که لایقش باشه .دیدم با هیچ جمله ای نمی تونم توصیفش کنم ……مرتیکه

  8. آقا هادی عصبی شدم خب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*