آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,163

3 درخواست روحانی از رهبري

حجت‌الاسلام محمد محمدي‌گلپايگاني در مصلاي امام خميني(ره) رشت اظهار كرد: با وجود تبليغات فراوان دشمنان انقلاب اسلامي براي حضور نيافتن مردم در انتخابات، شاهد حضور حداكثري و مشاركت بالاي مردم در انتخابات بوديم و مطالبه رهبري در انتخابات محقق شد.

وي با اشاره به برگزاري مناظره‌هاي كانديداها در صدا و سيما، گفت: مردم با ديدن و شنيدن مناظره‌ها به انتخاب اصلح رسيدند.

رييس دفتر مقام معظم رهبري مناظره‌ها را خوب ارزيابي كرد و متذكر شد: مناظره‌ها خوب بود اما خدمات گذشته در مناظره‌ها فراموش شد و بايد بدانيم كه دولت فعلي كارهاي بسياري را اجرايي كرده كه كم نيستند.

وي تصريح كرد: مردم در انتخابات به فردي راي دادند كه ملبس به لباس روحانيت بود و با 270 هزار راي بالاتر از حد نصاب انتخاب شد.

رييس دفتر مقام معظم رهبري با اشاره به نخستين ديدار رييس‌جمهور منتخب با مقام معظم رهبري پس از انتخابات، تصريح كرد: در اين ديدار بنده نيز حضور داشتم و روحاني سه درخواست از مقام معظم رهبري داشتند.

وي با اشاره به سه درخواست روحاني از رهبري، افزود: هدايت، حمايت و دعا، سه درخواست رييس‌جمهور منتخب از رهبري بود. محمدي گلپايگاني گفت: روحاني از رهبري خواست تا با رهنمودها و راهنمايي‌ها هرجا كه لازم دانستند هدايت و حمايتش كرده و براي وي در ادامه راه دعا كنند.

محمدي‌گلپايگاني، با اشاره به تحولات اخير مصر يادآور شد: اشتباهات راهبردي مرسي و اخوان‌المسلمين مصر موجب اصلي اين تحولات است.

رييس دفتر مقام معظم رهبري با تاكيد بر اينكه به ملت مصر علاقه‌مند هستيم، افزود: جواني كه از ديوار سفارت رژيم صهيونيسم بالا رفته بود حالا يكي از پرچمداران مبارزه با مرسي شده است. وي خاطرنشان كرد: اگر مرسي پرچم مبارزه با صهيونيسم را در دست مي‌گرفت چنين سرنوشتي نداشت و مرسي به دام امريكايي‌ها و سلفي‌ها افتاد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. یکی به این آقا بگه مردم به لباس روحانیت رای ندادن مردم بدلیل حمایت هاشمی رفسنجانی و خاتمی و کناره گیری عارف به نفع آقای روحانی به ایشون رای دادن وگرنه تا قبل حمایت از ایشون نه کسی آقای روحانی رومیشناخت نه کسی خوهان رای دادن به ایشون بود البته بغیر از عده ی اندک.دوما این آقای مرسی بخاطر ناکارآمد بودن و عمل نکردن به وعده هایی که به مردمش داده بود در طی مدت یک سال ریاست جمهوریش توسط خود مردم هم عزل شد نه بخاطر عدم صهیونیسم طلبیش.فقط این ما هستیم که با شعارهای پوسیدمون روز بروز داریم خودمونو مردمونو از داشتن یه زندگی بدون فشار و تحریم های گوناگون محروم میکنیمو بس وگرنه آمریکا و اسراییل ککشونم نمیگزه

 2. نه کی گفته ما بخاطر رفسنجانی و خاتمی به آقای روحانی رای دادیم . ما اتفاقا به خاطر شعار اعتدال گرایشون بهشون رای دادیم حالا همشهری بودنم بی تاثیر نبود.خواهشا از جانب ما حرفی نزنید اگر خاتمی می خواست کاری کنه همون دوران خودتش کلی وقت داشت لطفا اجازه بدین رئیس جمهور جدید بدور از حزب و جناح بندی ها کارشو بکنه اینقدر به کسایی که خودشم ادعا می کنه از اونا نیست نچسبونیدش ایشون رئیس جمهور همه ماست و امیدوارم لیاقتشونو تو کارشون نشون بدن.آقای عارف اگر کنار نمی رفتند شانسی برای ریاست جمهوری نداشتند اینقدر جوسازی نکنید.

 3. وااااااااااااااای…………
  همشهری بودنم بی تأثیر نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پس بگو چرا عشقم احمدی نژاد , عشقم احمدی نژاد میکردی !!!!!!!!

  مونا خانوم همون جا برات نظر گذاشتم .میتونی بری بخونی !
  میتونی هم نری………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

 4. ببینید کار آقای روحانی خیلی سخته چون مردم ازشون خیلی انتظار دارن شکسته شدن تحریم ها وخیلی چیزای دیگ اگ نتونند پاسخ گویی مردم باشند مردم سرشکسته میشن واحتمال هر چیزی هست مردم ما تو این هشت سال واقعا سختی کشیدنند در صورتی ک این حق مردم ما نبوده پس امیدوارم واقعا آقای روحانی ب فکر چاره و پاسخ گو باشن.

 5. مونا توام جزو اون عده اندکی .مطلبو درست بخون بعد الکی جبهه گیری کن

 6. شما اسمشو بزار جبهه گيري مختاري عزيزم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*