آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,510

عکس : حمله سیاه به زنان تهرانی در آسانسور خانه‌هایشان

حمله در آسانسور
زن خانه‌دار که باور نمی‌کرد فریب یک شیطان را خورده است ساعت 8 شب یک مرداد ماه سال گذشته، آشفته به کلانتری 110 شهدا رفت و ادعای عجیبی کرد.این زن گفت: در آسانسور ساختمانمان تنها بودم که با باز شدن در، مردی به داخل حمله کرد و با تهدید چاقو خواست تسلیم نیت سیاه وی شوم، وی در زمان فرار گردنبند طلایم را نیز دزدید و من را با چشمان گریان وحشت‌زده داخل آسانسور هل داد و گریخت.وقتی ادعاهای این زن جوان پیش‌روی بازپرس شعبه 8 دادسرای ناحیه 21 تهران قرار گرفت تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی مامور شدند تا به ردیابی شیطان فریبکار بپردازند.

بسته پستی
در این مرحله زن خانه‌دار پیش‌روی تیم پلیس ایستاد و جزئیات حادثه شوم را فاش کرد.این زن گفت: ساعت 5/7 غروب بود که زنگ آیفون خانه‌مان در میدان شهید محلاتی به صدا درآمد، مردی 25 ساله گفت مأمور پست است و یک بسته سفارشی دارد که باید آن را تحویل بدهد، برای گرفتن بسته پستی داخل آسانسور شدم وقتی در طبقه همکف در آسانسور باز شد و خواستم پیاده شوم ناگهان مرد جوان را در پارکینگ دیدم از آنجا که در را باز نکرده بودم شکی نکردم اما آن مرد من را در برابر آسانسور نگه داشت و در حالی که اجازه بسته شدن در آسانسور را نمی‌داد با تهدید چاقو خواست تسلیم وی شوم سپس در زمان فرار گردنبندم را قاپید و دیدم سوار بر موتور سیاه رنگ فرار کرد.

عکس : حمله سیاه به زنان تهرانی در آسانسور خانه‌هایشان

دزدی‌های زنجیره‌ای
هنوز کارآگاهان اداره 16 به سر نخی از شیطان فریبکار نرسیده بودند که گزارشاتی از اقدامات مشابه و سیاه این مرد جوان در مجتمع‌هایی که مجهز به آسانسور هستند به ادارات پلیس در شرق تهران رسید و در همه آن‌ها مرد تبهکار به بهانه تحویل دادن بسته پستی نه تنها طلاجات و جواهرات طعمه‌هایش را می‌دزدید بلکه آنان را هدف نیت پلید خود قرار می‌داد.
یکی از این زنان به تیم تحقیق گفت: ساعت 3 بعدازظهر 13 شهریورماه سال 91 مردی زنگ آیفون واحد ما را زد و گفت: «از اداره پست آمده و پستچی است و پرسید صاحبخانه‌اید یا مستأجر؟» که گفتم: «صاحبخانه‌ام». این مرد در ادامه گفت سند تفکیک شده واحد آپارتمان را آورده و به بهانه تحویل دادن سند از من خواست تا به در مجتمع بروم، با آسانسور پایین آمده و زمانی که به پارکینگ رسیدم، جوانی که موتور سیاهرنگش را در برابر در ورودی مجتمع گذاشته بود، در برابر در آسانسور گفت: سند را اشتباهاً به همسایه طبقه بالایی تحویل داده و باید سند را از همسایه گرفته و رسیدش را به وی تحویل دهم، به داخل آسانسور برگشتم که پیش از بسته شدن در آسانسور، وی با چاقو به سمت من که در آسانسور بودم حمله کرد و با ناسزاگویی چاقو را به سمت گلو و صورتم نشانه رفت و پس از سرقت طلا و اذیت کردن من، سریعاً از پارکینگ خارج شد و در حالی که صدای موتورش را که سریع می‌رفت می‌شنیدم، از محل فرار کرد.

چهره‌نگاری شیطان
کارآگاهان در این مرحله به چهره‌نگاری شیطان پرداختند و این در حالی بود که همه زنان گفتند دزد جوانی 25 ساله، قد بلند، حدوداً 180 سانتیمتر، چشم و ابرو مشکی و با لباس‌های اسپورت بوده که با یک موتور طرح هوندا 125سیاه از محل متواری شده است.
بنا براین گزارش، پلیس تنها سرنخی که از شیطان فراری دارد همین چهره‌نگاری است و بازپرس با تقاضای انتشار این تصویر فرضی و مشخصات مرد تبهکار از کسانی که وی را می‌شناسند خواست با شماره 51055516 تماس بگیرند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

  1. تو آسانسور تجاوز میکرده؟؟؟؟؟؟ زنا توی مجتمع خودشون نمیتونستن یه صدایی جیغی که بقیه رو مطلع کنن؟؟؟؟؟واقعا خیلی جالبه

  2. با توجه به سبک جدید و اجتناب نا پذیر زندگی اپارتمان نشینی این اتفاق ممکنه هر ان برای هر کس دیگری به نوعی از انحا برای مرد و یا زن با هدف و نیت های شرورانه دیگری نیز بیفتد باید توسط متولیان و مسئولین محترم نسبت به یک برنامه ریزی جد یو اساسی و اثر بخش برای ارتقاء امنیت روش های جدید زندگی معمول گردد . تا این موضوع نیز همانند خیلی از موضوعات دیگر که به موقع جدی گرفته نشده به یک معضل اسیب رسان جدی وعمومی تبدیل نگردد .

  3. فکر کنم یه تیکه از روزنامه بود

  4. آخرش که چی؟یه راه دیگه از یه جای دیگه‏!‏

  5. همین یه کار مونده بود که انجام ندن، بسلامتی که انجامش دادن

  6. باور نکردنیه این دیگه چه مدل دزدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*