آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,295

توصیه‌های هاشمی به روحانی/ شعار دولت یازدهم

رئیس جمهور منتخب مردم ایران با هاشمی رفسنجانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری ها، حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب مردم ایران، دیروز با هاشمی رفسنجانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تبریک مجدد پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای وی و دولت آینده، آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون کرد.

هاشمی رفسنجانی، با تقدیر از گفتمان اعتدال و مشی تدبیر و عقلانیت حسن روحانی که آغاز فصلی نو در روند اجرایی کشور را نوید می‌دهد، گفت: شور و امیدی که در جامعه به ویژه در دل جوانان این مرز و بوم پس از حماسه سیاسی ۲۴ خرداد ایجاد شده است، سرمایه و پشتوانه‌ای عظیم و بی‌بدیل برای دولت یازدهم است.

وی افزود: مشی اعتدال، عقلانیت و استفاده از خردجمعی که شعار دولت حسن روحانی است، می‌تواند ضمن حفظ و تقویت انسجام ملی و وحدت همه‌جانبه کشور، در کمک به حل مشکلات عدیده داخلی به‌ویژه شرایط اقتصادی کشور و ایجاد تعامل سازنده و مفید با کشورهای دنیا در عرصه‌های بین‌المللی، مؤثر و کارگشا باشد.

حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب نیز در این دیدار، با تشکر و قدردانی از مساعی و مشورت‌های خوب و مفید رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت آینده برآمده از شور، امید و خلق حماسه سیاسی آحاد مردم و به‌ ویژه جوانانی است که برای ایجاد تحول در نظام اجرایی کشور و آغاز شرایطی نو به عرصه آمده‌اند و من امیدوارم بتوانم در دولت یازدهم، با کمک همه بزرگان انقلاب اسلامی و دلسوزان کشور از همه طیف‌ها و گروه‌های سیاسی به خواست و تقاضاهای به حق مردم جامه عمل بپوشانم.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. امیدوارم …….!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*