آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,683

دیدار محمود احمدی‌نژاد با رییس‌جمهور منتخب

محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور کشورمان صبح امروز با حسن روحانی رییس‌جمهور منتخب مردم دیدار خواهد کرد.

دیدار محمود احمدی‌نژاد با رییس‌جمهور منتخب

به گزارش افکارنیوز، احمدی‌نژاد قرار است با حضور در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با حسن روحانی دیدار کند و پیروزی وی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را تبریک بگوید.

رییس‌جمهور پیش از این نیز در پیامی پیروزی حسن روحانی را تبریک گفته بود و برای وی در این عرصه آرزوی موفقیت کرده بود.

حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری توانست با حدود ۱۹ میلیون رای حائز اکثریت آرا و به عنوان رییس‌جمهور آینده کشور انتخاب شود.

به گزارش ایسنا، دولت دهم تا دوازدهم مرداد فعالیت خواهد کرد و پس از آن، دولت یازدهم به ریاست روحانی در پاستور مستقر خواهد شد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. دیگه حرف این عوضیو نزنین خاهشا.بزارید فراموشش کنیم

  2. خیلی فرقه بین رییس جمهوری که منتخب واقعی مردمه و رییس دولتی که منتخب اقلیت بود و همه میدونن چطور به مسند ریاست رسید و … به ناچار 8 سال با هزار بدبختی تحملش کردیم. فقط همینو میگم: خدا ازش نگذره!!

  3. مردم ایران فراموشکارن یادم نمیره 8سال پیش همین مردم که الان چشم دیدن احمدی نژادو ندارن چه سر ودستی واسش میشکوند در وهله اول همه وعده میرن آدم خوبی هم به نظرمیرسن

  4. منم با شبنم موافقم.احمدی نزادو مناظره های 4 سال پیش خراب کرد که جو گیر شد و اسم آقا زاده ها رو آورد.همون آقا زاده ها که بازار و چرخ اقتصاد مملکت دستشونه با چوب لای چرخ گذاشتن تو اقتصاد به زمین زدنش وگرنه احمدی نژاد هم اوایل مثل آقای روحانی در 8 سال پیش همینقدر طرفدار داشت.خوبی اقای روحانی اینه که سیاستمدار تره و جوگیر نیست.

  5. بیشخصیتر از گیتا کسی رو ندیدم چقدر مسخره نظر میده اگر مخالفی حداقل مودب باش بی کلاس

  6. بچه ها رو حرف ابوذر بیشتر فکر کنین. درست میگه احمدی نژاد خوب بود ولی سیاست نداشت. میخواست بره به جنگ با مافیا اما با شمشیر کند خب اشتباه کرد واسه همینم هم زحمات 8 سالش نادیده گرفته شد هم چهره مردمیش خراب شد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*