آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,896

هالیوود در آغوش عرب‌ها+تصاویر

باشگاه خبرنگاران ، کن شهری ساحلی در کشوری با ادعای فرهنگ‌پروری که هر ساله میزبان به اصطلاح هنرمندانی از سراسر جهان است و چه پر غرور این هنرمندنماها‌ پا بر پهنه‌ی سرخ رنگ جشنواره کن می‌گذارند شاید آنها هم در قهقرای ذهنشان با امیدی سرد این جشنواره را همچون آنان که از دور به نظاره می‌نشینند به واقع دارای ارزش می‌شمارند و نخل طلای تندیسی که تلالؤ رنگ به ظاهر طلایی‌اش چه بسیار چشم‌ها را که به دنبال خود نکشانده‌ است….

هالیوود در آغوش عرب‌ها+تصاویر

اما آیا به واقع کن ارزش این سیل عظیم توجه را دارد؟! آیا طلایی بودن نخل حقیقت دارد و این زیبایی چشم‌نواز که آن را لایق عنوان زیباترین تندیس جشنواره‌ها کرده واقعی است؟!
کن نیز چون خانه‌ی شکلاتی‌ تنها برای لحظه‌ای دل خوش‌کنک هانسل‌ و گرتل‌هایی است که از دور به آن می‌نگرند و این شهر در پس پرده جشنواره حقیقی سیاه و تلخ را پنهان می‌کند که هنر و جایگاه والای آن که باید باعث کمال بشریت شود را به لجن‌زاری تبدیل می‌کند.
حقیقتی آنقدر سیاه و زشت که حتی منابع خبری غرب و استادان پنهان کاری قادر به لاپوشانی‌ آن نشدند.

هالیوود در آغوش عرب‌ها+تصاویر

چنانچه می‌دانید هالیوودر‌یپورتر هم به طور مفصل به این قضیه اشاره کرده است و حتی آن را معامله‌ی کثیف خوانده.
تبدیل شدن کن به بازاری پررونق برای یکی از کثیف‌ترین تجارت‌های جهانی چیزی نیست که بتوان زیر نقاب چهره‌های پرطرفدار پنهان کرد. چهره‌هایی که شاید با کنار رفتن نقابشان‌ دیگر نتوان آنها را پرطرفدار خواند.

haliwood

به اصطلاح هنرمندانی که با تمام ثروتی که از راه هنر به دست آورده‌اند حاضرند باز هم آبروی هنر را به ملک‌عبدالله بفروشند. به نژادی که از دید آنها یکی از نژادهای پست به شمار می‌آید عرب‌ها، همان عرب‌هایی که جهان سومی و تروریست خوانده می‌شدند و حجابشان‌ نشان عقب‌ماندگی دانسته می‌شد اما گویا کاغذ پاره‌های نفتی همین نژاد… به مذاق این نژاد برتر خوش آمده که حاضر شده تن با ارزشش را به آن بفروشد و کن تبدیل شود و ویترینی که با استفاده از لباسهای مارک‌دار و جواهرات برند نشان بتواند عرب‌ها را راضی کند تا سفید‌پوست‌های معروف تنها با شبی ارائه خودشان کرور کرور‌ پول به پایشان ریخته شود اصلا شاید همین قصد اصلی آمدن امثال “برد پیت‌” ، “آجلینا‌ ‌جولی‌” و “شارون استون‌” و … به جشنواره کن باشد نه نخل طلا!

هالیوود در آغوش عرب‌ها+تصاویر

این جاست‌ که فرانسوی‌ها باید فکری برای آبروی از دست رفته کشور فرهنگ پرورشان‌ بکنند تا شاید بیش از این، این لکه دامنشان‌ را آلوده نکند و نخل طلا طلایی رنگ باقی بماند نه آنکه‌ به سبز لجنی‌ تغییر رنگ دهد و دیگر کسی سوادی به دست آوردن آن را در سر نپروراند‌

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. واقعاً مطمئنين؟
  اگه صددرصد مطمئن نيستين منتشر نكنين،
  آخرين عكس آنجلينا تو اين صفحه رو رو چند وقت پيش خودتون چاپ كردين و گفتين ” آنجلينا جولي مسلمان مي شود”!!!!!!!!

 2. حتی قلدست آدمهای منحوس میتواند بسیار نحس و سیاه باشد و جهان زیبای خدا را زشت و سیاه جلوه دهد .خداوند خودش شر سیاهی و گفتار نحس را از سر خلقش کوتاه کند .

 3. هیچ منبع موثقی درباره صحت این خبر ذکر نشده.با این مورد نمیشه خیلی دربارش اظهار نظر کرد.هرچند هرچی از این اعراب کثیف بگی برمیاد.اما هنرمندان بزرگی چون برد پیت یا آنجلینا جولی هیچوقت خودشونو اعتبارشونو بازیچه دست اعراب نمیکنن

  • خانم گیتای عزیز، بهتر نیست کمی با تعقل بیشتر نظر بدی و در نظراتت با احترام مطلب بنویسی!! آخه ما تو کشور خودمون هم هموطنای عرب زبان زیادی داریم که با اینگونه نظر دادن، ممکنه به اونها بر خوره!! البته من مطمئنم منظور تو در باره کشورهای حاشیه خلیج فارسه! ولی در هر صورت بهتره که تفکیک کنی تا به کسی بر نخوره. همه هموطنان ما از هر نژاد یا قومیتی (ترک، لر، کرد، بلوچ، گیلکی، بختیاری، عرب و …) قابل احترام و عزیز هستند.

 4. حالا که میبینی کردن…

 5. قديما تو برنامه صبح جمعه يكي بود اسمش آقاي مخي بود يعني با همه چي مخالف بود حتي با خودشم مخالف بود حالا ياد تو افتادم آخه مومن اين جشنواره رو 120تا كشور قبول دارن تو هنرو ول كردي چسبيدي به رنگ طلاش واسه هرچي يه كم مطالعه كن.

 6. ای بابا مگه چند وقت پیش نگفته بودین ک آنجلینا جولی سینه هاشو برداشته؟تازه بعد از اون خبر من کلی واسش ناراحت شدم.کدوم یک از این خبرا راسته؟

 7. ادمين گرامي شما به عنوان يك مسلمان فكر نمي كنيد بايد دست از دودوزه بازي و نفرت و خودبزرگ بيني دست برداشته و فقط گزارشگري را انجام دهيدتحليل هايي كه مي كنيد با غيبت و افترا و تهمتهايي كه ديگران به من و شما ميزنند و وسعي در بي ارزش كردن تفكر و سليقه مادارند چه تفاوتي دارد اين صحبت ها شما نشان از دگم بودن و خودپرستي است كه در درفرهنگ اصيل شيعه جايي ندارد.

 8. چرت بود… خصوصا عکس آخر که آنجلینا در حال کمک به فقیران آفریقایی بوده به عنوان سفیر یونسکو….. چه حرفا می زنید؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*