آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,951

مریلا زارعی در آستانه کشف حجاب ! + عکس

با پخش قسمت سی و پنجم «کلاه پهلوی»، افزایش فشار حکومت بر میرزا رضا و فروغ (با بازی مریلا زارعی) برای پذیرش فرمان کشف حجاب بیشتر می شود و او دو شخصیت محوری که تاکنون زیر بار این حکم حکومتی نرفته بودند، با چالشی جدید مواجه می شوند.

در قسمت سی و پنجم که جمعه بیست و چهارم خرداد ماه نمایش داده می شود، اتفاق های مختلفی در شهر سامان رخ می دهد. در پی برگزاری تعزیه در شهر سامان و دستگیری محمد علی و سید اکبر، «آقای احسان» قاضی متدین شهر نیز از سوی دولت مرکزی عزل می شود و قاضی جوانی به سامان فرستاده می شود. او با صدور حکمی، برگزار کنندگان تعزیه را به تهران می فرستد تا در آنجا محاکمه شوند.

merila
همچنین «ژان» هم که برای معامله عتیقه به سامان آمده، گرفتار توطئه کریم می شود. در پایان نیز مخاطبان شاهد فشار فرامانداری بر میرزا رضا و همسرش برای پذیرش فرمان کشف حجاب و حضور در جشن فرمانداری خواهند بود.

همچنین در این قسمت پرده خوانی «محسن میرزاعلی» نمایش داده می شود. پس از نمایش برگزاری مراسم تعزیه در قسمت 34، این دومین بار است که سریال کلاه پهلوی به یکی از سنت های آیینی و فرهنگی می پردازد. از این قسمت بازی «آرش عبدالعظیمی» در نقش قاضی رستمخانی، قاضی جدید شهر سامان نیز آغاز خواهد شد.

این سریال در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و 10 ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

 1. ینی گندتون بزنه با این تیترتون

 2. دروغگو من کی تکراری گفتم؟

 3. همچین گفتن کشف حجاب مریلا فک کردم طفلی چیکارکرده خداازتون نگذره چه فکرا که نکردم

 4. واقعا براتون خیلی متاسفم با انتحاب تیترهای ایچنینی!!!!!!!!!!!!!!

 5. ای بمیریت ایشاالله…… یعنی همچین بزنیشون که بلند نشن.. والاااااااااااا

 6. متن تون چه ربطب به تيترتون داشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مسخره

 7. تعجب ميكنم گيتا ولو چرا نظر نداده يكم به شيرين عقليش بخنديم

 8. این هم شد تیتر آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 9. نتالیبفغعنئدذنلماغتهم

  اصلا متنتون چه ربطی به تیت داشت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*