آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : روانشناسی

اشتراک به خبردهی

پریشانی افکار یک مادر شاغل

test ghavi

خانم های شاغل یکی در حین کار برای نوزاد ۴۰ روزه‌اش که در خانه پیش مادرشوهرش گذاشته گریه می‌کند و دیگری هر دقیقه به خانه زنگ می‌زند، آن دیگری وقت و بی‌وقت با موبایلش دخترش را که در خانه مانده، کنترل می‌کند و دیگری به دوربین مداربسته مدرسه وصل است تا وضع پسرش را زیر نظر داشته باشد. این وضعی ... بیشتر بخوانید »

تست شخصیت شناسی: کدام چهره باعث ترس شما می شود؟+ عکس

test ravanshenasi

تست شخصیت شناسی به تصویر زیر دقت کنید و بگویید مواجهه با کدام یک از این افراد بیشتر از همه در شما ترس ایجاد می کند؟ از کدام چهره بیشتر می ترسید؟  شماره ١) سادیست یا دیگرآزار شما احتمالا در اوایل زندگی حس تمامیت خواهی و تمایل به تصرف کردن و مقاصد شوم داشته اید، و تجارب مرتبط با این ... بیشتر بخوانید »

کلماتی که زنان را به اوج عصبانیت می رساند!

eshgh89

کلماتی که زنان را به اوج عصبانیت می رساند! با زن زندگی تان مشغول صحبت باشید و شما به یکباره چیزی بگوید که براستی عمیقاً او را ناراحت و یا عصبانی می کند؛ شما نمی دانید چرا او تا این حد عصبانی و ناراحت می شود و با ناباوری از می پرسید:” مگر من چی گفتم؟” یا “چه حرف بدی ... بیشتر بخوانید »

بین ۳۰ تا ۴۰ سالگی موفق شوید!!

movafaghiyat

یک مطالعه اخیر سن برندگان جایزه نوبل، مخترعین بزرگ، و دانشمندان را پیگیری کرده است.پژوهشگران دریافته اند که اکثر کارهای مبتکرانه در اواخر سی سالگی، یا حداقل یک دهه کامل، برای هر شغل، رخ داده اند. داستان جالبی وجود دارد در مورد این که چطور پابلو پیکاسو، هنرمند مشهور اسپانیایی، توانایی تولید کارهای قابل توجهی را ظرف مدت چند دقیقه ... بیشتر بخوانید »

شخصیت شناسی جالب براساس سریال های جذاب!

shakhsiyat

شخصیت شناسی براساس فیلم و سریال صدها سریال تلویزیونی متنوع در حال پخش از شبکه های مختلف خارجی هستند که بسیاری از آنها را شما از طریق دی.وی.دی های موجود در بازار دنبال می کنید. انتخاب سریال مناسب برای شما از بین این همه گزینه موجود کار بسیار سختی می تواند باشد. نظرتان راجع به اینکه به جای جستجو و ... بیشتر بخوانید »

تست شخصیت شناسی : شاد هستید یا غمگین؟

khande

تست شخصیت شناسی آیا شما انسان شادی هستید؟ شاید هم بقیه فکر می کنند آدم شادی هستید اما خودتان چنین احساسی ندارید و برخلاف ظاهرتان، شادی را با تمام وجودتان احساس نمی کنید. اگر می خواهید تصور بهتری در مورد میزان شادیتان داشته باشید، پیشنهاد می کنیم آزمون زیر را انجام بدهید. این آزمون را دانشگاه آکسفورد طراحی کرده است ... بیشتر بخوانید »

تست روانشناسی عجیب و جدید

test ravanshenasi

ست روانشناسی نکته : با خواندن اولین تست و انتخاب گزینه مناسب به سوالی که هر گزینه مشخص کرده بروید و به آن سوال جواب دهید. مثلا اگر گزینه پ سوال  ۱را انتخاب کردید دیگر لزومی ندارد سوال ۲ و ۳ را پاسخ دهید فقط کافی است به سوال ۴ مراجعه کنید. ۱)بیش از همه دوست دارید به کجا سفر ... بیشتر بخوانید »

شما چه نوع زندگی می کنید و شغل شما چیست؟ تست با اشکال هندسی

test ravanshenasi

شکل هندسى مورد علاقتان را انتخاب کنید سپس خیلى سریع و بدون اینکه زیاد به مغزتان فشار بیاورید شکلى را انتخاب کنید که بیشتر از همه مى پسندید. در حقیقت یک تست روانشناسى پیش روى شما قرار دارد که با توجه به انتخابتان بسرعت نشان مى دهد شما در زندگى چه جور آدمى هستید و در چه مشاغلی احتمال موفقیتتان بیشتر ... بیشتر بخوانید »

شخصیت شناسی بسیار جالب: روح شما چه رنگی است؟

rang

ست خودشناسی از لحاظ رنگ شما درون‌گرا هستید یا برون‌گرا؟ (بیشتر تنهایی را دوست دارید یا ارتباط با دیگران؟) اگر درون‌گرا (اهل تنهایی) هستید: برای شما وظایف و کارهای‌‌تان مهم‌تر است یا ارتباطات‌‌تان با دوستان‌تان؟ اگر بیشتر اوقات اولویت شما کارها و وظایف‌تان است… احتمالا آبی هستید. اگر بیشتر اوقات اولویت شما ارتباط‌های‌تان با دوستان است… احتمالا سبز هستید. اگر ... بیشتر بخوانید »

تحلیل انواع خواب از لحاظ علم روانشناسی!

khab

با وجود اینکه علم و تکنولوژی پیشرفت بسیاری کرده است و شاید بتوان در این عصر به پاسخ بسیاری از سوال‌ها رسید اما هنوز سوال‌‌های بیشماری وجود دارند که دانشمندان نیز پاسخی برای آنها نیافتند! زمانی دانشمندان فکر می‌کردند؛ خواب یک زمان اضافه است و آدم‌ها با خوابیدن نه تنها چیزی به دست نمی‌آورند، بلکه زمان را هم بطور کل ... بیشتر بخوانید »