آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : روانشناسی

اشتراک به خبردهی

بزرگترین اشتباهات خانم ها در ۳۰ سالگی

درسته که می گویند سن یک عدد است ولی به هر حال با بالا رفتن سن برای بدن مشکلاتی پیش می آید که اگر اهل ورزشباشید آن ها را به تاخیر می اندازید. بدن بعد از سی سالگی رو به افول می رود مخصوصا برای خانم ها که تجربیاتی مثلبارداری را هم دارند. دوری از ورزش یکی از اشتباهات خانم هاست. بزرگترین اشتباهات ... بیشتر بخوانید »

عواملی که باعث طلاق عاطفی بین زوجین می‌شود

یک مشاور ازدواج و خانواده گفت: طلاق عاطفی معمولا از سال‌های پنجم و ششم زندگی شروع می‌شود.   علیپور مشاورازدواج و خانواده اظهار کرد: طلاق عاطفی به سردی رابطه میان زن و شوهر گفته می شود که وجود این مشکل باعث بی مهری و کم شدن انرژی مثبت در خانواده می شود.   وی با بیان اینکه در این حالت ... بیشتر بخوانید »

حرکت عجیب امیر جعفری در مطب خانم دکتر!

حرکت امیر جعفری در مطب خانم دکتر حرکت امیر جعفری در مطب خانم دکتر , عکسی از ژست جالب امیر جعفری در مطب دکتر دندان پزشکش را مشاهده می کنید. امیر جعفری متولد ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی است، برا فرار از درس خواندن وارد کارهای نمایشی شد، ۸ ... بیشتر بخوانید »

پریشانی افکار یک مادر شاغل

خانم های شاغل یکی در حین کار برای نوزاد ۴۰ روزه‌اش که در خانه پیش مادرشوهرش گذاشته گریه می‌کند و دیگری هر دقیقه به خانه زنگ می‌زند، آن دیگری وقت و بی‌وقت با موبایلش دخترش را که در خانه مانده، کنترل می‌کند و دیگری به دوربین مداربسته مدرسه وصل است تا وضع پسرش را زیر نظر داشته باشد. این وضعی ... بیشتر بخوانید »

تست شخصیت شناسی: کدام چهره باعث ترس شما می شود؟+ عکس

تست شخصیت شناسی به تصویر زیر دقت کنید و بگویید مواجهه با کدام یک از این افراد بیشتر از همه در شما ترس ایجاد می کند؟ از کدام چهره بیشتر می ترسید؟  شماره ١) سادیست یا دیگرآزار شما احتمالا در اوایل زندگی حس تمامیت خواهی و تمایل به تصرف کردن و مقاصد شوم داشته اید، و تجارب مرتبط با این ... بیشتر بخوانید »

کلماتی که زنان را به اوج عصبانیت می رساند!

کلماتی که زنان را به اوج عصبانیت می رساند! با زن زندگی تان مشغول صحبت باشید و شما به یکباره چیزی بگوید که براستی عمیقاً او را ناراحت و یا عصبانی می کند؛ شما نمی دانید چرا او تا این حد عصبانی و ناراحت می شود و با ناباوری از می پرسید:” مگر من چی گفتم؟” یا “چه حرف بدی ... بیشتر بخوانید »

بین ۳۰ تا ۴۰ سالگی موفق شوید!!

یک مطالعه اخیر سن برندگان جایزه نوبل، مخترعین بزرگ، و دانشمندان را پیگیری کرده است.پژوهشگران دریافته اند که اکثر کارهای مبتکرانه در اواخر سی سالگی، یا حداقل یک دهه کامل، برای هر شغل، رخ داده اند. داستان جالبی وجود دارد در مورد این که چطور پابلو پیکاسو، هنرمند مشهور اسپانیایی، توانایی تولید کارهای قابل توجهی را ظرف مدت چند دقیقه ... بیشتر بخوانید »

شخصیت شناسی جالب براساس سریال های جذاب!

شخصیت شناسی براساس فیلم و سریال صدها سریال تلویزیونی متنوع در حال پخش از شبکه های مختلف خارجی هستند که بسیاری از آنها را شما از طریق دی.وی.دی های موجود در بازار دنبال می کنید. انتخاب سریال مناسب برای شما از بین این همه گزینه موجود کار بسیار سختی می تواند باشد. نظرتان راجع به اینکه به جای جستجو و ... بیشتر بخوانید »

تست شخصیت شناسی : شاد هستید یا غمگین؟

تست شخصیت شناسی آیا شما انسان شادی هستید؟ شاید هم بقیه فکر می کنند آدم شادی هستید اما خودتان چنین احساسی ندارید و برخلاف ظاهرتان، شادی را با تمام وجودتان احساس نمی کنید. اگر می خواهید تصور بهتری در مورد میزان شادیتان داشته باشید، پیشنهاد می کنیم آزمون زیر را انجام بدهید. این آزمون را دانشگاه آکسفورد طراحی کرده است ... بیشتر بخوانید »

تست روانشناسی عجیب و جدید

ست روانشناسی نکته : با خواندن اولین تست و انتخاب گزینه مناسب به سوالی که هر گزینه مشخص کرده بروید و به آن سوال جواب دهید. مثلا اگر گزینه پ سوال  ۱را انتخاب کردید دیگر لزومی ندارد سوال ۲ و ۳ را پاسخ دهید فقط کافی است به سوال ۴ مراجعه کنید. ۱)بیش از همه دوست دارید به کجا سفر ... بیشتر بخوانید »